Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

ned říj 05, 2014 11:57 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 31, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 73

skusim cisto spekulativny tip ktory v sebe ma ale aku taku logiku :)

bryne - tromso X /3.7/ tipsport 6.10.2014 o 19.00 hod.

jedna sa o dohravku 27.kola a suboj dvoch teamov ktore bojuju na opacnych koncoch tabulky. zaujal ma preto lebo pre oboch ma bod uz tri kola pred koncom cenu na jednej strane definitvneho postupu do tippeligaen a na strane druhej definitivnu zachranu.
a hned objasnim preco.
domace bryne je v tabulke na 10.mieste a na svojom konte ma 36 bodov. teamy ktore su na 13,14,15 a 16.mieste priamo vypadavaju. na 13.mieste sa momentalne nachadza alta ktora ma po 27. odohratych kolach na konte 28 bodov cize stratu na bryne 8 bodov.
hostujuce tromso je v tabulke na druhom mieste a na svojom konte ma 53 bodov. prve dva teamy postupuju priamo a teamy ktore su na 3,4,5 a 6 mieste mozu sice tiez postupit ale cez baraz. na uvedenom tretom, stvrtom, piatom a siestom mieste sa momentalne nachadzaju kristiansund, ranheim, fredrikstad a baerum ktori maju po 27. kole na konte zhodne po 45 bodov cize stratu na tromso 8 bodov.
ako sa da vidiet tak 3 kola pred koncom by obom pomohol bodik aby sa zachranili resp. priamo postupili a to znasobuje aj ten fakt ze v tejto lige rozhodujucim prvym kriteriom v pripade postupu resp. zostupu je rozdiel v skore. cize ak beriem do uvahy to ze tromso ma momentalne skore +39 a hned za nim su 45 bodove teamy so skore +17, +15,+10 a -4 je zrejme ze ten bod z vonku im zajtra vlastne zaruci definitivny postup lebo neverim ze prenasledovatelia za 3 kola stiahnu viac ako 20 golove manko ktore na tromso stracaju no a to iste vlastne plati aj na opacnom konci tabulky v pripade bryne. ti sice maju negativne skore -3 ale ich jediny dalsi uz spomenuty prenasledovatel alta ma skore -20 a myslim si ze je nerealne aby tych 17 golov dokazali stiahnut keby aj co robili. cize aj tu je zrejme ze ten bodik moze mat pre domacich cenu zlata aby mali klud uz 3 kola pred koncom.
dalsi fakt preco ma tam laka dat X je ten ze tromso ma seriu 5 zapasov bez remizy ale ich super dokonca taha 13 zapasovu snuru bez remizy cize uz by hadam aj mohli X nut.
co sa tyka zostav alebo nejakych absencii tak sa priznam ze som to ani nejako nestudoval lebo fakty co som spomenul su dost jasne a to mi na rozhodnutie tipu staci. na zaver este pre zaujimavost pridam vzajomne zapasy co som nasiel a tam je to tiez slusne vyrovnane aj ked bryne to sice ma doma 3-0-1 a skore 12:4 tak celkova bilancia je peknych 4-1-4 pri skore 17:15.

neviem ako s tym nalozite ale ak do toho pojdete tak vam drzim palce a nech to dobre dopadne.



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 06, 2014 8:53 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 31, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 73

2-1 ft



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron