Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

pát lis 30, 2007 11:13 pm


Chelsea-West Ham

Obrázek
Stamford Bridge
Saturday, 1 December
Kick-off: 13:45 CET


Absencie:
Chelsea:Essien(***11/2) - susp., Cech (***12/B),Ballack (***0/0),Malouda(***11/1),Carvalho(**7/0),Ferreira (*6/0) - zraneni
West Ham: Davenport (**0/0),Bellamy (*** 7/2), Dyer (**2/0), Faubert (*0/0)
(*-nahradnik **-hrac zakladu ***-klucovy hrac)


No, stretnu sa dve dobre hrajuce muzstva. Lenze , rozdiel bude predovsetkym v absenciach.. Essien a Malouda su dve klucove absencie a k nim aj absencia brankarskej jednotky Cecha,ktory sice bol uvadzany s otaznikom,ale zda sa,ze jeho start je vyluceny. Vsetko podstatne absencie,navyse mimo su aj Ferreira a Carvalho. Naopak,hostom sa do zostavi vracia hned niekolko hracov - Ljungberg, Ashton, Bowyer , Parker. Vsetko doleziti hraci.Samozrejme, nenastupia vsetci od zaciatku,ale do priebehu zapasu niektory z nich nastupi.
Chelsea ma po lige majstrov a tak mozno bude citit v ich vykone unavu,z poslednych 10 zapasov maju 18 bodov,ale zo 4 domacich zapasov uhrali 3 krat remizu a 1 vitazstvo , co je dost malo .
West Ham hra aj vonku velmi dobre ,kladivari neprehrali 5 zapasov v rade , z poslednych 10 zapasov maju 15 bodov a muzstvo slape tak ako ma. V brane chyta vynikajuci Green,ktory v stretnutiach s Portsmouthom a Tottenhamom v nastavenom case chytil 2 penalty.

Ked to zhrniem, stretnu sa podla mna dva styly,ktore su si dost podobne a ziadny hura futbal nemozme cakat. Stretnutie rozhodne jedna, mozno dve podarene situacie . Oba timy maju na to hracov,aby mohli rozhodovat stretnutia. Ten kurz na domacich vsak neviem pochopit, kladivari potvrdzuju ,ze na silnych to vedia, maju o co hrat , priblizuju sa poharu Uefa. Hraju v plnej zbroji, proti oslabenemu superovi a rozhodne nie su bez sanci ,ako tomu naznacuju kurzy.

Tip: WHU +1,5 @ 1,92 Pinna 5/10
Tip: WHU neprehra Expekt @3,45 Expekt 3/10



Nahoru Nahoru
 

sob pro 01, 2007 1:14 pm

 

Reading-Middlesbrough

Obrázek

Madejski Stadium
Saturday, 1 December
Kick-off: 16:00 CET


Reading, dnes nastupi takmer v kompletnom zlozeni, chybat bude Dubberry,co je ale dost citelna absencia. Minule kolo tesna porazka s Citizens, tri kola Royals nebodovali , teraz na to maju vhodnu moznost. Boro je slabucke, navyse postrada utocnika Mida (**7/2) , chybat stale bude Arca (***7/2) a Mimo je aj prvy brankar a snad najdolezitejsi clanok celeho teamu Schwarzer (***14/B). Nastupit nemoze ani druhy brankar, takze nastupi az treti brankar Turnbull ,kedze Jones je takisto zraneny. Vonku bilancia 1-1-5 hovori za vsetko.
Royals su silni predovsetkym doma ( 4-0-3) a dnes musia naplno bodovat. V utoku Boyle-Kitson vidim predovsetkym silu domacich, obaja maju na konte po 4 goly, presadia sa aj dnes. Hostia oslabeni , hlavne na brankarsom poste to moze byt tragedia. Vo vzajomnych zapasoch povacsinou plati,ze navrch maju domaci a pada vela golov,inak tomu nemusi byt ani dnes.

Tip: Reading @ 2,00 Nordicbet 4/10



Nahoru Nahoru
 

sob pro 01, 2007 1:45 pm

 

K dalsim matchom iba telegraficky..

Sunderland-Derby

Celkom sa mi zapacil tento zapas.Domaci budu postradat niekolko hracov,ale ti su mimo uz od zaciatku sezony, jediny kto by mohol chybat bude asi Nosworthy (**12/0). Cierne macky po prekvapivom uvode,ked dokazali zdolat Tottenham stratili dych. Forma je uboha,odvtedy iba jedno vitazstvo. Toto bude pre nich velmi dolezity zapas, hraju s najslabsim muzstvom ligy, The Rams v minulom kole prehrali s Chelsea 0-2 , nevstrelili gol uz 611 minut a vylozene sa trapia. Domaci sice dokazu supera zatlacit,ale ta ofenziva je tiez mizerna. Priklanam sa k underu,ktory je podla mna asi tou najlepsou volbou. Sice dostal Sunderland 7cku od Evertonu,ale ako spomenul Roy Keane, z chyb sa poucili a maju dobre natrenovane.

Tip: Under 2,5 @1,74 Fortuna 3/10

Wigan-Manch.City

Celkom sa mi pozdava vyhra Citizens ,ktoru ale nakoniec nezahram . Vonku su polovicnym muzstvom. Wigan potrebuje nutne bodovat, moze mu k tomu pomoct navrat Valenciu a Heskeyho, prave druhy menovany by mal byt tahunom ofenzivy, City budu postradat viacero hracov, okrem Elana su mimo aj Vassell,Johnson a Onouha.Mozno by mohol byt hratelny ovar, Wigan doma nejaky ten golik streli,City taktiez s ofenzivou problemy nemaju.Tento zapas vsak ide mimo mna.


Aston Villa-Arsenal


Zaujimavy duel,da sa povedat,ze najvacsi tahak kola. Villania chytili formu, predovsetkym Agbonlahor, Carew,Young. V pondelok deklasovali 4-0 Blackburn na ich ihrisku. Maju skvelu formu,utok v pohode. Chybat bude suspendovany Reo-Coker, no u hosti je to citelne horsie. ,Van Persie(***7/5),Diaby(**6/1),Hleb(***11/2), Fabregas (***12/6) - vsetci su mimo hry, pricom Hleb je s malym otaznikom, Otazny je aj Clichy (**13/0).Vsetko dolezite zranenia, uz s Wiganom mali problemy a goly strelili na konci stretnutia. Villa kludne moze tento zapas vyhrat , maju velmi dobru formu, kompletny kader.Skusim neprehru.

Tip: Aston Villa +0,5 @2,08 Pinna 2/10



Nahoru Nahoru
 

sob pro 01, 2007 4:40 pm


widush píše:
Chelsea-West Ham



Tip: WHU +1,5 @ 1,92 Pinna 5/10
Tip: WHU neprehra Expekt @3,45 Expekt 3/10


1:0

Nemozem si pomoct, zapasu by viac svedcala remiza. Gol Colea,ktory dal v 76min. navyse zrejme padol z offsidu, na zaznam si este pockam..



Nahoru Nahoru
 

sob pro 01, 2007 7:00 pm

 

widush píše:

Sunderland-Derby

Tip: Under 2,5 @1,74 Fortuna 3/10


1:0


widush píše:
Wigan-Manch.City

Celkom sa mi pozdava vyhra Citizens ,ktoru ale nakoniec nezahram . Vonku su polovicnym muzstvom. Wigan potrebuje nutne bodovat, moze mu k tomu pomoct navrat Valenciu a Heskeyho, prave druhy menovany by mal byt tahunom ofenzivy, City budu postradat viacero hracov, okrem Elana su mimo aj Vassell,Johnson a Onouha.Mozno by mohol byt hratelny ovar, Wigan doma nejaky ten golik streli,City taktiez s ofenzivou problemy nemaju.Tento zapas vsak ide mimo mna.


1:1

Vynechaval som a vedel som preco ;)


widush píše:
Reading-Middlesbrough

Tip: Reading @ 2,00 Nordicbet 4/10


1:1
Reading dostal v 83.min. :(



Nahoru Nahoru
 

ned pro 02, 2007 12:44 pm

 

widush píše:

Aston Villa-Arsenal


Tip: Aston Villa +0,5 @2,08 Pinna 2/10


1:2

skoda toho, Villa dala brvno,cely druhy polcas ich tlacili,ale zial dalsi gol uz nepridali



Nahoru Nahoru
 

ned pro 09, 2007 3:15 pm

 

Nebudem kvoli jednemu matchu otvarat novy topic,hodim to teda sem..

Tottenham v Man City
Obrázek

White Hart Lane
Sunday, 9 December
Kick-off: 16:00 CET


Tak,na tuto chutovku som sa chystal uz od minuleho tyzdna, po tom,co som videl vykon kohutov v dueli s Birminghamom. Prvy impuls bol samozrejme predvedena hra, ktora sice nie az taka zla,ale diery ( a to obrovske ) ich posuvaju vzdy nizsie a nizsie. Pod vykon v obrane sa prejavuju aj absencie . Dnes budu mimo vsetci tito hraci: Ledley King -celosezonna absencia, kapinan muzstva (obranca) , Ricardo Rocha(obranca), Anthony Gardner (jeen z tych lepsich obrancov), Gareth Bale (18-rocni Walesky talent, tahun poslednych zapasov kohutov,mimochodom taktiez obranca, Benoit Assou-Ekotto (obranca). Navyse,keby toho nebolo dost, nenastupi ani Robbie Keane - nahradny kapitan pri neucasti Kinga, opora timu a najlepsi strelec s 8 golmi, v minulom zapase dostal cervenu kartu a odpykava si 3-zapasovy distanc. Testy este budu absolvovat Lee a Chimbonda a cuduj sa svetu-OBRANCOVIA!! Obrovske problemy v obrane ma trener Juande Ramos a to aj keby otazni nastupili,nic to na tom nemeni fakt ,ze obrana je derava,aj ked je v kompletnom zlozeni.
Citizens zrejme nastupia bez Elana, ten je otazny. Pozitivnou spravou je hlavne to,ze nastupi Vassel (**4/0),ktory sa zotavil zo zranenia a svojou rychlostou by mohol platit na domacich pomalych obrancov.Suspendovany je Hamann(**15/0) ,ale to je jedina absencia,kedze sa uz uzdravil Johnson (***12/2).City maju velmi kvalitnu formu,na aku si v klube nepamataju.Z poslednych 10 zapasov krasnych 21 bodov, vonku to vsak nie je to ,co doma. Vonku iba 6 bodov, no Tottenham doma 7 takze to tiez nie je ziadna slava.
Kurzy vsade klesaju na domacich,comu sa nestacim divit. Ved prehrat doma s Birminghamom, obrovske problemy so zostavou ... Preco teda stavit na Tottenham? Toto ja sice moc dobre nechapem, ale jediny fakt, ktory znizuje moju doveru vo vyhru City su vzajomne zapasy, za posledne 3 roky maju kohuti s tymto superom 6 vyhier. Predpokladam aj vela golov, myslim , ze over by mal byt nepriestrelny.

Tip: Manchester City @ 4,52 Betfair 4/10
Tip: Over 2,5g @ 1,87 Betfair 6/10



Nahoru Nahoru
 

ned pro 09, 2007 6:58 pm

 

widush píše:
Tottenham v Man City
Obrázek

Tip: Manchester City @ 4,52 Betfair 4/10
Tip: Over 2,5g @ 1,87 Betfair 6/10


2:1 :cry: :cry: :cry:



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron