Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

pát led 12, 2007 7:47 pm


na tento den mi můj systém nabízí utkání z 1.francouzké a 1.portugalské fobalové ligy:

1.nantes - nice - under 2,5 1,50 fortuna

2.belenenses - sporting lisabon - under 2,5 1,75 fortuna

kdo si hraje,nezlobĂ­ :)

1.výsledek : 1:0ft OK
2.výsledek : 0:0ft OK

tak nějak by to mělo vypadat pořád :lol:


Naposledy upravil bedrnik dne ned led 14, 2007 1:18 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
 

pát led 12, 2007 9:12 pm


bedrnik píše:
na tento den mi můj systém nabízí utkání z 1.francouzké a 1.portugalské fobalové ligy:

1.nantes - nice - under 2,5 1,50 fortuna

2.belenenses - sporting lisabon - under 2,5 1,75 fortuna

kdo si hraje,nezlobĂ­ :)

1.výsledek :
2.výsledek :


Nevybral jsi si zrovna nejlehčí souboje, to Ti tedy musím říct..
Co jsem měl možnost párkrát vidět francii, tak zrovna Nantes nijak def. nehraje. Možná to tak vypdaá z pohledu na samotnou tabulku, ale hra se mi až tak def. nezdála.
No každopádně GL, něco mi říká, že ho budeš hodně potřebovat a to v obou případech..



Nahoru Nahoru
 

sob led 13, 2007 12:03 pm


Temlis píše:
bedrnik píše:
na tento den mi můj systém nabízí utkání z 1.francouzké a 1.portugalské fobalové ligy:

1.nantes - nice - under 2,5 1,50 fortuna

2.belenenses - sporting lisabon - under 2,5 1,75 fortuna

kdo si hraje,nezlobĂ­ :)

1.výsledek :
2.výsledek :


Nevybral jsi si zrovna nejlehčí souboje, to Ti tedy musím říct..
Co jsem měl možnost párkrát vidět francii, tak zrovna Nantes nijak def. nehraje. Možná to tak vypdaá z pohledu na samotnou tabulku, ale hra se mi až tak def. nezdála.
No každopádně GL, něco mi říká, že ho budeš hodně potřebovat a to v obou případech..



...temlisy žádné zápasy nejsou lehké dokud nevyjdou :wink: .Já vycházím z 90% pouze ze statistik a z těch vyplývá něco jiného než uvádíš.Z posledních 6 vzájemných soubojů mezi týmy nantes a nice vyšel under 6x s celkovým skórem 2:3 :!: Posledních 6 zápasů doma nantes hrálo under 5x celkové skóre 4:5 (0,7:0,8) a nantes posledních 6 zápasů venku hrálo také 5x under celkové skóre 1:4 (0,2:0,3).Z pohledu všech posledních šesti zápasů obou týmů je skóre u nantes 5:5(0,8:0,7)- 5x under a u nice 4:6 (0,7:1) - 3x under
Z toho mi vyplývá tip na under a jediné co je nevyhovující je kurz na tuto událost,ale bukanýři to si jsou toho asi také vědomi.

Z posledních 5 vzájemných soubojů mezi týmy belenenses a sportingu vyšel under 3x s celkovým skórem 6:5(0,6:1,6) Posledních 6 zápasů doma belen. hrálo under 6x :!: celkové skóre 4:4 (0,7:0,7) a sporting posledních 6 zápasů venku hrálo také 4x under celkové skóre 11:3 (1,8:0,5).Z pohledu všech posledních šesti zápasů obou týmů je skóre u belen. 8:8(1,3:1,3)- 3x under a u sportingu 9:2 (1,5:0,3) - 4x under
Z uvedených statistik mi vyplývá ,že v situaci belen. doma - sporting.venku by under měl vyjít.Kurz na událost je dle mého solidní.

Jinak dĂ­ky za podporu :wink:



Nahoru Nahoru
 

sob led 13, 2007 12:20 pm

 

Kdyby jsi to takhle napsal hned poprvé, ani bych necekl :lol:
Je moc fajn, že jsi se konečně trošku probudil a nejsi jen spící medvěd :wink:
Statistiky jsou krásná věc, ale někdy je ovlivní věci jako zranění, absence, stavy trávníků atd atd, ale tím nechci psát, že nemáš pravdu. Jak říká jeden můj dobrý kamarád, stats hovoří za vše, takže ať se daří a ještě jednou přeji GL



Nahoru Nahoru
 

sob led 13, 2007 4:30 pm

 

Temlis píše:
Kdyby jsi to takhle napsal hned poprvé, ani bych necekl :lol:
Je moc fajn, že jsi se konečně trošku probudil a nejsi jen spící medvěd :wink:
Statistiky jsou krásná věc, ale někdy je ovlivní věci jako zranění, absence, stavy trávníků atd atd, ale tím nechci psát, že nemáš pravdu. Jak říká jeden můj dobrý kamarád, stats hovoří za vše, takže ať se daří a ještě jednou přeji GL


temlíku,to víš ,že bych rád své tipy takhle "dozdobil",ale přes týden to kvůli práci opravdu nestíhám.Jen o víkendech je nějaká ta šance,když mám klid od přítelkyně a povinností. Pokud bude možnost budou dodávány i statistické "střeva" tipů.
O tom, Ĺľe je statistika jenom jednou s částĂ­ moĹľnĂ©ho ĂşspešnĂ©ho tipu je samozĹ™ejmÄ› bez diskuze :D.DĹŻleĹľitĂ© však je, aby ÄŤlovÄ›k mÄ›l nÄ›jakou tu zdĹŻvodĹ



Nahoru Nahoru
 

sob led 13, 2007 4:38 pm

 

bedrnik píše:
Jen o víkendech je nějaká ta šance,když mám klid od přítelkyně a povinností.


:lol: :lol: :lol:

Tak ať se daří



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron