Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

sob bře 22, 2008 4:17 am


Chelsea - Arsenal 02 @1,6 Unibet

Tento zápas se na první pohled může zdát na tipování poměrně obtížný, ovšem já jsem si neprohrou Arsenalu téměř jistý...

Arsenal sice v poslední době v Premier league nepůsobí příliš jistě - remizoval v Birminghamu, s Aston Villou, ve Wiganu i s Middlesbrough. Ovšem je třeba říci, že ve všech těchto zápasech Arsenal tvořil hru a soupeře jasně přehrával. Soupeř se na polovinu Arsenalu většinou dostával pouze sporadicky, ale i přesto Birmingham, Aston Villa a Middlesbrough dokázaly z ojedinělého průniku vstřelit Arsenalu branku. Názorným příkladem může být právě poslední domácí zápas s Middlesbrough, který skončil 1:1. Arsenal soupeře celý zápas doslova válcoval a vytvořil si plno vyložených šancí. V závěru zápasu dokonce nepustil Middlesbrough z vlastního pokutového území a utkání připomínalo házenou, leč Middlesbrough z jediného protiútoku vstřelilo branku a Arsenal i přes drtivý tlak a spoustu šancí nedokázal vstřelit více jak jeden gol... a v tomto duchu se v poslední době nese většina zápasů Arsenalu - smůla Arsenalu v koncovce a štěstí soupeře při ojedinělém protiútoku...
Avšak zápas s Chelsea bude odlišný, Chelsea totiž bude hrát doma a rozhodně proti Arsenalu nezvolí taktiku prešovského betonu, tak jako ostatní soupeři Arsenalu a bude se snažit o ofenzivní pojetí hry. To bude samozřejmě Arsenalu ohromně vyhovovat a po dlouhé době tak nebude muset útočit do plných...
Arsenal v této sezoně prohrál v lize pouze jednou, což je při kvalitě Premier league opravdu vynikající vizitka. Trenér Wenger bude mít pro zápas s Chelsea k dispozici všechny hráče až na dlohodobé marody Rosického, Eduarda a také ještě stále nedoléčéného Diabyho.
Forma Chelsea se může zdát oproti Arsenalu téměř dokonalá, ovšem je třeba si sundat růžové brýle a podívat se znovu... Ani v Chelsea to totiž příliš neklape. Chelsea sice narozdíl od Arsenalu obvykle zvládá zápasy s papírově slabšími soupeři, ale proti těm silným má velké problémy. V Premier league prohrála během této sezony jak v Manchesteru, tak v Arsenalu a ani jednou ze dvou zápasů nedokázala porazit ani Liverpool. Navíc v poslední době trpí Chelsea defenzivními výpadky. Už podruhé během 3 měsíců inkasovala obrana rovné 4 branky! A aby toho nebylo málo, tak po únorové porážce ve finále Carling cupu od Tottenhamu přišel před několika dny další krutý zásah, když Chelsea vypadla z FA Cupu po porážce 0:1 v druholigovém Barnsley. No a v posledním ligovém zápase dostala obrana Chelsea pořádně za vyučenou, když ji Tottenham nadělil hned 4 branky a nemuselo zůstat jen u nich, nebýt vynikajících zákroků Cudiciniho, tak si mohla Chelsea připsat největší výprask v tomto tisíciletí... Trenér Grant bude mít k dispozici jak uzdraveného Čecha, tak vracejícího se Anelku, ovšem co udělá s děravou obranou, tak na to jsem sám zvědav...
Podzimní vyhecovaný vzájemný zápas na Emirates stadium vyhrál Arsenal 1:0 a každý si jistě vzpomene na Čechovu minelu, po které vstřelil Gallas vítězný gol. Arsenal v tomto zápase zaslouženě vyhrál a nebýt vynikajícího Čecha, který sice pustil hloupý gol, ale v závěru vychytal snad tři 100% šance Arsenalu, tak mohl tento zápas skončit pro Chelsea výpraskem...

Kurs @1,6 na neprohru Arsenalu je velice lákavý a já doufám, že Gunners nejenže konečně prolomí svou smůlu v koncovce z posledních ligových zápasů, ale hlavně že v tomto zápase vyhrají. Za úvahu může stát také sázka na vítězství Arsenalu v 2.poločasu, ale ta je jen pro ty, kteří se nechtějí spokojit s "jistotou" v podobě neprohry Arsenalu...
GL



Nahoru Nahoru
 

sob bře 22, 2008 8:37 am

 

Tipování.cz nejede,tak máme to ,,štěstí,, tady...:-(
Co takhle zmínit poslední zápasy namísto starých,co se ti hodí do krámu
Co takhle nepředjímat bez znalostí taktiku
Co takhle zmínit hráče a sestavy
Co takhle si ujasnit,který zápas je prioritní - když např. u Slavie to není pohár a u Chelsea to pohár je - zajímavé...
Co takhle napsat kurs,který je lepší(na tvou příležitost se dá najít i o 10-15% lepší kurs)

Slovně popsat tři výsledky vytržené z kontextu prázdnýma frázema dokáže školák na přelomu prvního a druhého stupně
atd. atd. atd.



Nahoru Nahoru
 

sob bře 22, 2008 4:51 pm

 

games:
jestli sis všimnul, tak jak u Chelsea, tak i u Arsenalu zmiĹ



Nahoru Nahoru
 

ned bře 23, 2008 8:13 pm

 

Ano, jinĂ­ mi nevadĂ­,protoĹľe nejsou tak pitomĂ­ a demagogiÄŤtĂ­ jako ty....



Nahoru Nahoru
 

úte bře 25, 2008 10:25 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Nerad se míchám do cizích sporů, ale nějak mi to nedá spát ... Přečetl jsem si znovu Polymorfovu analýzu a nevidím na ní nic špatného (?) Pro mne tam osobně tam byly informace, které jsem neznal, ani nevidím nic, co by tam bylo nepravdivého, tendenčního nebo zamlčeného. Je opravdu jen málo analýz, ve kterých by se uváděly sestavy, nejlepší kurs si na Sportareně určitě dokáže každý najít, taktiku často v analýzách předjímají i ti nejlepší (i ti horší jako já :oops: ). Neznám ani jednoho z vás, ale od Polymorfa jsem tu viděl už pár analýz, od gamese žádnou - a přijde mi, že takhle sjíždět někoho za poměrně slušnou práci (a práce to je, těch pár řádků textu chvíli psaní a vyhledávání dá) aniž bych sám předvedl cokoli, byť i na stejné úrovni, je trochu silné kafe.

Pokud sem Polyforf bude přispívat analýzami na této úrovni, já osobně to vítám a je to pro mne přínosné. Pokud bude games hodnotit cizí analýzy způsobem "Co takhle ..." , nedá mi to nic - ale jak říkám, ani jednoho z vás dobře neznám a věřím, že tu od i gamese uvidíme analýzy; možná dokonce na úrovni, kterou nastínil.

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron