Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

stř kvě 07, 2008 9:15 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

Po skonceni sezony sa v sutaziach football league uz niekolko sezon hra play-off o posledne postupove miesto do vyssej ligy ktoreho sa ucastnia 4 najlepsie timy ktore nepostupili priamo (v LC su timy na 3. - 6. mieste).

Semifinale sa hra na dva zapasy systemom doma/vonku, vyhodu domaceho zapasu v odvete ma tim ktory v celkovej tabulke skoncil lepsie. Pravidlo o gole na ihrisku supera sa NEUPLATNUJE (pri vysledkoch 2:1 a 0:1 sa predlzuje). Finale sa hra na jeden zapas vo wembley posledny majovy vikend.

:arrow: VITAZ
Crystal Palace .. 2.75
Hull .................. 3.25
Watford ............ 4.50
Bristol City ........ 5.00

:arrow: POSTUP
Crystal Palace - Bristol City ... 1.61 ... 2.20
Watford - Hull ....................... 2.00 ... 1.72

:arrow: ZAPASY
Crystal Palace - Bristol City ... 1.83 ... 3.10 ... 4.33
Watford - Hull ....................... 2.20 ... 3.00 ... 3.25



Nahoru Nahoru
  Profil

stř kvě 07, 2008 9:17 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

Obrázek Crystal Palace - Bristol City Obrázek 10.05.2008 13:15

Crystal Palace /nick eagles/
Celkove : 5. miesto ... 18-17-11 58:42 ... 71 bodov
Last-10 : 2. miesto ... 6-3-1 19:7 ... 21 bodov

Bristol City /nick robins/
Celkove : 4. miesto ... 20-14-12 54:53 ... 74 bodov
Last-10 : 20. miesto ... 2-3-5 9:11 ... 9 bodov

Pri pohlade na prve kurzy som si povedal ze tento zapas vynecham, spreadove hendikepy vsak prisli s vyssim kurzom a ten si uz zahram (hoci je na dolnej hranici hratelnosti). Takze podme k zapasu a obom timom .... orlom vstup do sezony nevysiel, este v oktobri boli na predposlednom mieste. Novy manazer neil warnock zo zaciatku hovoril o zachrane ale so zmenou vysledkov sa menili aj ciele pre sezonu. Posledne zapasy bola cielom ucast v play-off no a ten kto cita tieto riadky tak hned vie ze tento ciel sa im podarilo splnit. Od marca prehrali iba raz (vonku s hull, to je tim ktory skoncil na 3. mieste), bilancia last-10 6-3-1 im staci na pekne 2. miesto tabulky formy. Definitivu ucasti v play-off im dala jednoznacna vyhra v poslednom kole 5:0 nad burnley - boli jasne lepsi ale burnley uz v 7. minute cervena karta, crystal palace dal penaltu, v 10. minute druhy gol a bolo po zapase - ich kvalitu by som podla tohto zapasu nehodnotil. Predtym vsak dokazali porazit vonku watford (dalsi ucastnik play-off) a aj stoke (priamy postup do PL) takze to nebol ojedinely vysledok. V poslednych 6-tich domacich zapasov inkasovali iba jeden gol, body stratili iba za bezgolovu remizu s blackpool-om - jednoducho herna pohoda pred dolezitymi zapasmi. Zranenie clintom morrison-a sa neukazalo vazne, najlepsi strelec orlov hral posledny zapas od zaciaku a dal jeden gol. Skuseny obranca matthew lawrence pauzoval ale pre play-off by mal byt fit - crystal palace by mohol nastupit v optimalnom zlozeni. Co sa tyka absencii je na tom podobne aj ich super ale kader bez zraneni je jedina vec co ich spaja. Robins v sezone prekvapili - pred sezonou ani ten najvacsi optimista necakal ze novacik z bristolu bude hrat o postup do vyssej ligy. Zda sa ze forma ich opustila v nejnevhodnejsej chvili - z last-10 zapasov vyhrali iba 2-krat a to im dava az na 20. miesto tabulky formy. Naposledy vonku uhrali bod na zaciatku marca, dalsie styri zapasy prehrali (cardiff, so'ton, stoke a sheffield utd). Myslim si ze robins v zavere ligy doplatili na uzky kader a vycerpanost klucovych hracov... Play-off je ine ako dlhodoba sutaz ale ak budu oba timy pokracovat v tom co hrali na konci ligy tak tento zapas vidim na home-win ... crystal palace -0.5 @ 1.926 (pinna) ... 3 points

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

sob kvě 10, 2008 8:12 am

 

s tímhle se nedá nesouhlasit :D do toho jdu s tebou
Ctrystal potřebue jí do odvety s vítězstvím.Na hřišti Bristolu asi těžko zvítězí (Bristol 2. nejlepší domácí tým) ale remíza je hratelná a tím pádem by si zahráli big match o postup do PL.



Nahoru Nahoru
 

sob kvě 10, 2008 5:48 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

Znova KO :evil: :evil: :evil:



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 13, 2008 11:20 am

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

tak dnes odveta ... co dodat k prvemu zapasu? Vacsinu som videl a na hodnotenie si poziciam komentar fanusika robins z bbc boardu.

Citace:
NE..U..VE..RI..TEL..NE!!!!

Aky zapas

Palace 1 - City 2 ... a palace moze hovorit o stasti !!

City prvych 20 minut hralo hoofball /preklep to nie je, kto chce vediet co je hoofball tak si to najde na webe/, bez pochybnosti chceli otupit uvodny napor palace. Ale potom to bol najlepsi vykon sezony ...

Dva fantasticke goly city ktore by boli ozdobou kazdej suteze o gol mesiaca (alebo roku!) korunovali takmer bezchybny vykon

Pred zapasom som dufal v remizu, bol by som spokojny aj s 1-0 pre palace!

...


takze robins v prvom zapase podali najlepsi vykon sezony a po dvoch paradnych goloch zasluzene vyhrali... Dokazu to zopakovat aj druhy krat? Tak tie goly urcite nie. Doma na ashton gate su silny, v tabulke home-zapasov skoncili na 2. mieste, bilancia 13-7-3. Na druhej strane palace vonku tiez zahrali slusne, bilancia 9-8-6 a 4. miesto v tabulke away-zapasov. Palace naposledy vonku prehral na zaciatku februara, v dalsich zapasoch vonku remizoval s vitazom ligy, porazil stoke (2. miesto a automaticky postup) a aj watford (6. miesto a play-off), prehral iba s hull (3. miesto a play-off) golom v zavere zapasu. Ligovy zapas tychto dvoch timov v polke februara skoncil remizou, palace prisli o vyhru golom v 90-tej minute. Pozicie oboch timov pred zapasom su jasne - ak chce crystal palace mysliet na postupit musia vyhrat o dva goly, pri ich vyhre o jeden gol sa predlzuje (pravidlo o gole na ihrisku supera neplati), remiza alebo prehra znamena koniec. Kurzy su nastavene mierne na stranu bristol city, ja vsak zostanem verny forme eagles a skusim ich vyhru v slusnom kurze 2.86

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř kvě 14, 2008 7:38 am

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

bristol city nakoniec postupil ale az po predlzeni, v normalnom case vyhral crystal palace takze tip OK :P

vcera som nasiel jednu statistiku - z poslednych 30-tich zapasov play-off football league iba 5 vyhrali domaci, po vyhre palace je to uz 5 vyhier z 31 zapasov :)



Nahoru Nahoru
  Profil

pát kvě 23, 2008 9:42 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

Obrázek Hull City - Bristol City Obrázek 24.05. 16:00

Posledny zapas sezony da odpoved na otazku kto doprovodi dvojicu west brom a stoke do premier league. Bude to hull alebo bristol city? Oba timy su mi vcelu sympaticke - hull sa za styri roky prebil o tri ligy vyssie a teraz ma moznost ist este vyssie, bristol city pred rokom postupil z league one a teraz to chce zopakovat. Ani jeden z timov si ucast vo finale nevybojoval velkymi nakupmi v style chelsea po prichode gubernatora kamcatky. Niekde som cital ze kader bristol city je na 90 percent zhodny s tym ktory vybojoval postup do championshipu! Oba timy potvrdili ze toto je sutaz kde kazdy moze porazit kazdeho. V premier league sa do historie zapisalo derby county ako tim ktory v sezone ziskal najmensi pocet bodov. Podobne prepisovanie historie bolo aj v championship-e akurat ze na opacnej strane tabulky - west brom na zisk titulu stacilo uhrat 81 bodov co je historicke minimum.

Tak koho si vybrat ako vitaza? Tazka otazka ... hovori sa v play-off je rozhodujuca forma v zavere sutaze. Ta by hovorila pre hull, bristol city zaver sezony dost zbabral ale v rozhodujucom zapase proti dobre rozbehnutemu crystal palace zabral a dokazalch ich vyradit. Na webe je mnoho analyz s prevahou na vitazstvo tigrov. Ja vsak vitaza tipovat nebudem a pozriem sa na zapas z inej strany.

Oba timy su 90 minut od vstupu medzi anglicku smotanku, zapas ma vsak iba jedneho vitaza. V niektorych sutaziach je aj ucast vo finale uspechom, nie vsak vo finale play-off o postup do premier league. Dokonca sa hovori ze toto je najdolezitejsi futbalovy zapas na svete. Jedno je iste - ziadna ina sportova udalost neprinesie klubu tolko penazi ako ucast v premier league, nikde inde nie je taky rozdiel medzi vitazom a porazenym. Vitaz sa moze tesit na zapasy proti nejvacsim timom v krajine a len za postup inkasuje 60 milionov libier. Na porazeneho caka iba obrovske sklamanie. A financna naplast ziadna! Alebo presnejsie - oba kluby sa pred zapasom zvyknu dohodnut ze porazeny inkasuje cely zisk zo vstupneho ale tato suma je iba zlomkom sumy za ucast v PL.

Uz teraz je jasne ze vitaz ziska nalepku 'favorit na vypadnutie z premier league' (btw - kurz na vypadnutie stoke je 1.4!) ale toto je zivotny zapas hracov oboch klubov. Bristol city nebol medzi elitou anglickeho futbalu uz 28 rokov. Hull je najvacsie europske mesto ktore este nikdy nemalo zastupcu v najvyssej narodnej sutazi. Tento zapas nerozhodne kvalita hracov ale ich psychika, bude to nervozne stretnutie kde na prvom mieste bude neurobit chybu. To by mohlo ukazovat na golovy under ale tigre su skor ofenzivny tim a toto je vynimocny zapas. Stavky su vysoke, neuveritelne vysoke - nervozita, fauly, simulovanie, zdrziavanie - je si myslim ze v zapase o karty nebude nudza. Pred rokom derby county - west brom 8 zltych karier (z toho derby tri v 90-tej minute), sezonu predtym leeds - watford 6 kariet, predtym west ham - preston vynimocne iba 4 karty ale v sezone 2003/2004 v zapase crystal palace - west ham az 7 kariet (z toho 4 v zavere zapasu). Vzhladom na dolezitost zapasu si myslim ze toto finale nebude vynimkou ... number of cards in match over 4.5 @ 1.80 (bet365)

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

ned kvě 25, 2008 9:23 am

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

... takze novym ucastnikom premier league sa stava .... HULL CITY A.F.C.

v zapase kde vitaz berie vsetko rozhodol dean windass a pre tigrov to bude historicka premiera v najvyssej anglickej sutazi

moj tip na pocet kariet je KO :x ... bol to opatrny zapas s minimom faulov

Ale nevadi ... pre mna sa hlavny zapas roku hra dnes na tom istom stadione kde sa vcera rozhodlo o poslednom ucastnikovy premier league. Analyzu na tento zapas vynecham (bola by tendencna) ale moj tip je jasny ... Up The Whites !!!



Nahoru Nahoru
  Profil

pon kvě 26, 2008 5:19 pm

 

No teraz neviem, ci sa mam tesit alebo plakat :D Ale vlastne hull city ani vobec nepoznam.. donedavna som ich moc nesledoval



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron