Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

pát srp 08, 2008 9:38 am


Poznamenaná iba jedinĂ˝m remĂ­zovĂ˝m zápasom (Amiens-Boulogne:1-1), spozná Ligue 2 dnes veÄŤer vĂ˝sledky druhĂ©ho hracieho dĹ



Nahoru Nahoru
 

pon srp 11, 2008 2:11 pm

 

PoslednĂ˝m dozvukom druhĂ©ho hracieho dĹ



Nahoru Nahoru
 

pon srp 11, 2008 2:26 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

vitaj spat bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát zář 19, 2008 9:28 am

 

tak dik admin :D

19.09.2008 MONTPELLIER-SEDAN.V Montpellieri to včera napriek ochladeniu vrelo, prezident klubu Louis Nicollin vystúpil pred novinárov s nečakaným odkazom : „ Buď vyhráme nad Sedanom alebo tréner bude vyhodený!“ Montpellier, pred sezónou pasovaný za kandidáta na postup do Ligue 1 prehral posledné dva zápasy ( Dijon 0:1, Metz 1:2) a nachádza sa na 11.mieste, 9 bodov za vedúcim Strasbourgom.
Prekvapil skôr podľa mna neférový postup predstaviteľov klubu voči trénerovi Rolandovi Courbisovi, bývalému trénerovi Olympique Marseille, ktorý prišiel do klubu v roku 2007 a zachránil Montpellier pred zostupom do 3.ligy. Vyhazov po dvoch prehrách, to je moc aj na našu ligu!
Courbis odpovedal : „ Prezident klubu mi dal vediet cez noviny Ĺľe nie je spokojnĂ˝. Odpovedám rovnakĂ˝m spĂ´sobom, ale otázky mojej budĂşcnosti nechajme po zápase so Sedanom. Pre mĹ


Naposledy upravil clermont dne čtv zář 25, 2008 9:21 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

čtv zář 25, 2008 9:12 am

 

Sobota 27.9 :

DIJON - METZ. Za iných okolností netipovatelný zápas, ale včerajšie oficialne info znie: stredopiliari Dijonu Linares a Boateng sú vyradení na tri týždne pre svalové zranenia; Mangione, M´Vila a Goulard sú taktiež zranení; tréner Hadzibegic nevie či bude môcť rátať s Perraudom, Estevesom (svalové zranenia) a Carrierom (koleno) v sobotu proti Métam!
Linares, Boateng a Carriere, tvoria základ stredovej formácie, odohrali všetkých 7 stretnutí Ligue 2. To je veľká strata proti ašpirantovi na postup do L1 s bilanciou vonku 3-1-0! Nastúpiť sú pripravení Periatambée a Larcier, ale tí nehrali od začiatku sezóny.
Méty prichádzajú do Dijonu po domácej remíze s Reims (0-0) a pohárovej výhre nad Troyes (3-1). Dijon remizoval v Guingampe (1-1) a v poslednom domácom zápase má skalp Montpellieru (1-0).

Za ten kurz (2,7) si to vyskúšam.



Nahoru Nahoru
 

sob zář 27, 2008 8:39 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř kvě 23, 2007 3:48 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Levice

klob=uk dole za info,dikes,kurzĂ­k nadhernĂ˝



Nahoru Nahoru
  Profil

pon zář 29, 2008 2:21 pm

 

vodiÄŤ píše:
klob=uk dole za info,dikes,kurzĂ­k nadhernĂ˝


dik, ale bolo to o chlp! :D

30.09.2008

CLERMONT FOOT - STRASBOURG
O tomto zápase dnes všetci nejako mlÄŤia, tak som sa vybral priamo na stránku Clermont Foot, ktorá hrdo hlási, Ĺľe Clermont má dnes ÄŤesĹĄ ako prvĂ© muĹľstvo L2 zdolaĹĄ vedĂşci Strasbourg....to by však musela byĹĄ v tĂ­me herna pohoda z minulĂ©ho roka! Z obávanĂ©ho sĂşpera, ktorĂ˝ dokáže doma poraziĹĄ kohokoÄľvek, ostal tento rok len strašiak. LetnĂ© vĂ˝predaje (a hlavne nákup!) hráčov svedÄŤĂ­ o tom Ĺľe mesto a klub zatiaÄľ nad postupom do L1 neuvaĹľujĂş....Odišli najmä skĂşsenĂ­ obrancovia Cordonnier (Chateauroux) a Haaby (Amiens), ÄŤo odzrkadlujĂş aj poslednĂ© vĂ˝sledky Clermontu (v Ajjaciu 1-5, s Troyes 2-1, v Boulogne 1-4, v Lens 1-2.....) Dnes sa vracia do zostavy kapitán Chaussidière, ale chĂ˝ba kanonier YatabarĂ©.
Čo povedať o Strasbourgu? Zatiaľ neporazené mužstvo, smrtiaci útok - dvaja najlepší strelci ligy su Traoré a Fanchone zo Strasbourgu, posledná výhra doma proti Vannes, zaváhanie na pôde Sedanu(2-2) a vypadnutie z pohára (Bastia 1-2 po predĺžení)

Opäť pekný kurz - na Strasbourg (2,5)



Nahoru Nahoru
 

pon zář 29, 2008 5:27 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř kvě 23, 2007 3:48 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Levice

držím palce,skúsim za menej,keď neveríš prezývke.GL.



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 03, 2008 10:20 am

 

vodiÄŤ píše:
držím palce,skúsim za menej,keď neveríš prezývke.GL.



vždy ma poteší ked nejaké mužstvo vyrovná v 90.minúte! No ale Clermontu to prepáčim.....Clermont - Strasbourg 2-2. :(

Tento týžden som vybral zápas MONTPELLIER - BASTIA na piatok 3.10. Dnes to ale nebude žiadne prevratné info. Všetko čo som tu vyššie písal o Montpellieri stále platí, Courbis ostáva vo funkcii, mužstvo zabralo, po výhre doma nad Sedanom (3-1) uhrali remízu v Chateauroux (1-1, gól dostali až v 90.min) a v pohári zdolali prvoligové Lille (2-2 pp, 6-4 pen).
Bastia predala cez leto dvoch celkom slušných útočníkov - Ben Saada Chaouki (Nice), Alexandre Licata (Monaco). Najlepší strelec Pentecote však ostáva (bol na skusoch v Touluse). Po prehre v Boulogne (0-1), prehrali aj v pohári doma s Chateauroux (0-1) a v poslednom kole remizovali s Reims (2-2).
Tušim sa stávam fanúšikom Montpellieru! Žiadne veľké príchody ani odchody (až na obrancu N´Gambiho do Partizanu Belehrad), mužstvo je zohraté,pevna obrana, skvelý útok (po zraneniach sa vracajú kolumbijčan Montano - 6 zápasov 3 góly, nová posila Lilian Compan z Caen - 3 zápasy 2 góly, chýbat bude senegalčan Camara - 2 góly, ).....kurz okolo 2 :D



Nahoru Nahoru
 

sob říj 04, 2008 9:46 am

 

išlo to dobre....Montpellier-Bastia 2-1 :D



Nahoru Nahoru
 

sob říj 04, 2008 11:49 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř kvě 23, 2007 3:48 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Levice

super,grtka ,dal som si spolu s Metz.
držím palce 88)



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 10, 2008 10:06 am


ja dnes budem skúšať opäť STRASBOURG. V ANGERS niečo nehrá - jedna z najlepších obrán minulého ročníka púšťa góly ako na bežiacom páse (Troyes 0-0, Lens 0-3, Nimes 2-2, Vannes 0-2). Naopak Strasbourg je vo veľkej pohode ( Nimes 5-0, Clermont 2-2, Vannes 2-1), defenzívne piliere LACOUR a PAISLEY (kapitán) predĺžili s mužstvom svoje zmluvy.

Pre tých opatrnejších možno dvojitá šanca 2-2 (kurz 1,9 vo Fortune) :D



Nahoru Nahoru
 

pát říj 10, 2008 1:54 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř kvě 23, 2007 3:48 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Levice

buď zdráv,ako ináč aj dnes sa nechám inšpiruvať.
Držím palce. :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil

sob říj 11, 2008 1:15 am

 

vodiÄŤ píše:
buď zdráv,ako ináč aj dnes sa nechám inšpiruvať.
Držím palce. :lol:


:oops:



Nahoru Nahoru
 

sob říj 11, 2008 12:44 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř kvě 23, 2007 3:48 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Levice

neva,ide sa ďalej-vrátia to aj súrokami tlap



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 17, 2008 12:04 pm


Dnes sa mi vôbec nepáčia kurzy na Ligue 2. Tažké zápasy, malé kurzy. Po minulom týždni až tak neverím Strasbourgu ešte keď Troyes pomaly vstávajú z popola. Ajjaciu nejak došiel strelný prach a Metz to nebudu mať ľahké s remízovými kráľmi z Bastie.

Z hľadiska formy mi dnes vychádzajú dve mužstvá :
Boulogne doma takmer neporazená, hrá famózne a Sedan-najväčšie skalmanie sezóny, príde bez dvoch hráčov základu Scaramozzina a Sidebeho.
Montpellier
s duom Ouadah (najlepší nahrávač L2) - Montano (5 gólov) budú vyhrávať ďalej....



Nahoru Nahoru
 

pát lis 07, 2008 6:17 pm


STRASBOURG-TOURS.
Strasbourg po pondelkovej remize s Lens (1-1) stratil vedúcu pozíciu v L2. Muzstvo nevyzerá v optimálnej pohode (3 remízy, 1 prehra), hráči však tvrdia,že nejde o žiadnu veľkú krízu, treba len začať doma vyhrávať. Dnes budú mať možnosť to dokázať proti Tours, ktorému excelentne vysiel úvod sezóny.
Podľa reakcií v novinách sa hral v pondelok v Strasbourgu futbal prvoligovej úrovne, mužstvo je zdravotne v poriadku a kedže nováčik z Tours je podobne ako Strasbourg domácim mužstvom (vonku 1-1-4), dnes by mal Strasbourg opäť doma nakopnúť motor....



Nahoru Nahoru
 

úte lis 11, 2008 4:31 pm


Strasbourg veru naštartoval! (4-0) :D

Dnes nebudem radiť ale skor varovať : Niekto može mať po prečítaní mojich ód na Montpellier pocit, že dnes to bude doma v Pohári s Chateauroux tutovka...ale pozor, na stránke Montpellieru sa píše, že dnes bude chýbať obranca Bocaly, kapitán Dzodic a útočníci Collin, Costa. To je moc, s kým bude tréner Courbis hrat? Nastúpi hráč mesiaca v L2 Montano, ale to je na nevyspytateľný Chateauroux ( naposledy o tom vonku presvedčil v Pohári Bastiu 1-0) málo.....

opatrno :!:



Nahoru Nahoru
 

pát pro 05, 2008 12:45 pm


Najprv k minulému kolu : najlepší zápas minulého kola, to bol jednoznačne Angers - Montpellier (3-3). Tieto dve mužstvá su momentalne v top forme! V Ajjaciu sa spustil najprv nevídaný lejak a potom domáci dostali sprchu od Boulogne-sur-mer (0-2). Taktiež výborný výkon hosťujúceho mužstva....od toho sa odvíjajú aj moje dnešné tipy :

MONTPELLIER - GUINGAMP. O Montpeliieri som sa zmienil už vyššie, niet čo dodať, navyše sa vracia hráč mesiaca Compan. Guingamp sa v posledných zápasoch zlepšil, ale posledné víťazstvo v Strasbourgu (2-0) zaraďujem do kategórie náhodných (Strasbourgu chýbalo 6 hráčov základnej zostavy - aj keď to nie je ospravedlnenie za tak spackaný zapas). Ak Montpellier zvíťazí, dotiahne sa na vedúcu trojicu a bude bojovať o postup do L1!

BOULOGNE - TOURS. Boulogne čaká na domáce víťazstvo od 31.10!Formu na to má, ak si chce udržať 1.miesto, musí zvíťaziť. Navyše Tours je vonku slabučké (1-1-6).

METZ-ANGERS. Som prekvapený kurzovou ponukou na tento zápas! 1.8 na Metz! Toto je podľa mna najvyrovnanejší zápas dnešného večera. Angers sa dnes tak ľahko nedajú, hrajú v top forme (3-3-0). Tipujem že niečo v Métach uhrajú.....na X2 je pekný kurz.



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron