Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

pát srp 15, 2008 9:58 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 27, 2008 8:52 pm
Příspěvky: 42

Norwich - Blackpool 16.08 16:00

Dva timy so zhodnou bilanciou odohratych zapasov - obaja prehra v prvom kole a obaja vypadnutie z ligoveho pohara. To je vsak jedina vec ktora ich spaja, zazemim klubu a aj predvadzanou hrou su na opacnych stranach ligy. Blackpool premierovu sezonu v division II zvladol a tesne sa zachranil, v mnohych preview tejto sezony je vsak tipovany ako 'relegated team'. Prvy ligovy zapas hral doma s bristol city, prehrat golom v 90. minute je krute ale podla reportu boli v utoku velmi bezzuby. Ligovy pohar odohrali s podobnou zostavou ako prvy ligovy zapas sezony (2 zmeny), prehrali s macclesfieldom ktory hra o dve divizie nizsie. V zapase videl red-card keith southern, klucovy hrac a v sobotu by mal pauzovat. Prvy zapas sezony vysledkovo nezvladli ani kanarici z norwichu. Vysledok 2:0 pre coventry vsak neodzrkadluje dianie na ihrisku, pomer striel 17:8, z toho na branu 12:4, na rohy 7:3, na offsidy 6:1 - vsetko pre kanarikov. Rozhodujocou sa ukazala problemova penalta hned na zaciatku druheho polcasu. Manazer glenn roeader moze kritizovat iba premienanie sanci, pred tymto zapasom pozaduje od utocnikov 'killer instinct'. Ligovy pohar odohrali v kombinovanej zostave a prehru s mk dons berem v tomto kontexte (btw - znova dostali supera pod tlak ale golovo stale naprazdno). V oboch zapasoch hrali dobre, len to premienanie sanci, v prvom domacom zapase sezony by to uz mali zlomit...

Norwich -0.5 @ 1.99 (pinna) ... 3 points ... KO

_______________________________________________________
Hereford - Yeovil 16.08. 16:00

Yeovil nedokazal zopakovat uspech zo sezony 2006/07 (porazeny finalista play-off) a v minulej sezone skoncil az v dolnej polovici tabulky, od zostupu ho delili dva body. Pri tych odchodoch hracov to nie je ziadnym prekvapenim, prva vlna odisla po uspesnej sezone 2006/07, v tejto sezone znovu 4-5 hraci zakladu. Zaciatok sezony vsak napriek tomu zvladli, domaca remiza s priemernym walsall-om je z oboch stran zasluzena. To vsak nemozem povedat o ich zapase ligoveho pohara, charlton (LC) bol lepsi vo vsetkych ukazovateloch okrem toho rozhodujuceho, na goly vyhrali glovers a v dalsom kole vycestuju do middlesbrough. Este predtym ich vsak caka ligovy zapas na edgar street kde hrava hereford united. Ten v minulej sezone priamo postupil z nizsej ligy. Cez letne prestupne obdobie nestratil ziadnych dolezitych hracov, z prichodov ma zaujala trojica hracov ktory prisli na hostovanie z klubov vyssich lig. V sutaznej sezone zatial dve prehry, obe s londynskymi klubmi. V ligovom zapase s leyton orient bola nakoniec rozhodujuca penalta, v ligovom pohari zahrali vyrovnany zapas s crystal palace (hra vyssiu ligu). Priprava im vysla, so silnymi supermi z vyssich lig uhrali dobre vysledky - birmingham vypadol z PL, bristol city prehral vo finale o postup do PL, southampton tiez hra vyssiu ligu, v generalke tesne prehra s west brom (ucastnik PL). Rozdiel medzi timami L1 a L2 nie je velky, s kompletnym kadrom (hostom chyba zraneny marc bircham) by uz mohli aj nieco vyhrat. Prvy domaci zapas po postupe do vyssej ligy proti priemernemu timu sa mi zda na to dobra prilezitost.

hereford -0.25 @ 2.01 (pinna) ... 3 points ... KO
_______________________________________________________
Oxford - Eastbourne 16.08. 16:00

Konferencia nie je ligou ktoru sledujem, dnes ma vsak zaujal kurz na tento zapas. Domaci oxford je svojim zazemim klubom ktory patri do vyssej ligy, pri studiu ku tejto analyze som sa docital ze je jedinym klubom ktory vyhral nejaku futbalovu trofej a v sucasnosti nie je clenom football league. Pri pohlade do ich hracskeho kadra som zistil ze takmer vsetci ich hraci hrali v blizkej minulosti anglicky ligovy futbal (level 4 a vyssie). Aj po pade do tejto divociny si team udrziava navstevnost okolo 6 tisic divakov na zapas (co by za to dali nase prvoligove kluby?). Tim vsak prehral prve dva zapasy a bookies ho uz odpisuju. Jasne, prehrat mozu aj treti krat ale to uz v klube nepripustaju, navyse posledny zapas odohral kapitan timu s nejakym virusom, do soboty by mal byt OK. Vtedy na kassam stadium pride eastbourne borough. Dufam ze som to napisal spravne, doteraz som o nich vobec nepocul. Je to klub ktory postupil do konferencie ako vitaz play-off z juznej casti, za dolezitu povazujem skutocnost ze je to iba polo-profesionalny klub. Vyhru v druhom kole na ich home-page opisovali ako 'historic win'. Teraz ich vsak caka oxford ktory je doslova hladny po prvom vitazstve v sezone. Rozdiel v kadri a zazemi oboch klubov by mal tento zapas rozhodnut, v minulych zapasoch si vraj oxford vytvoril vela sanci. Kurz 1.75 na domaci zapas full-profesionalov proti polo-profesionalom - jo, to zahram.

Oxford @ 1.75 (sportingbet) ... 2 points ... OK

GL

... nejako mi to v poslednom case nejde :oops: :oops:

_________________
Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron