Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

čtv říj 09, 2008 9:51 pm


Vitkovice - Opava 2 - @2.75 start 10. 10. 2008 - 16:30

Pánové,

kouknul jsem na patecni nabidku a padlo mi do oka zajimave SM (sado-maso, ehm... severomoravske sado-maso) derby. Zkousel jsem poshanet co nejaktualnejsi info, ale webovky obou tymu toho mnoho plodneho nenabidly, i presto myslim, ze mam zrejme duvody tipovat ostre za dva.

Ambice obou tymu jsou kazdorocne rozdilne, vitky berou stred, ale stejne se vzdycky namoci do boje o hole preziti, protoze jejich kadr je tradicne bez dostatecne kvality, na nakupy nejsou chechtaky a navic jejich kadr kazdorocne trapi velke mnozstvi obvykle dlouhodobych zraneni. Opava by oproti tomu rada do ligy, ale vzdycky jaxi chybi body. Nebudu to tu nijak rozpitvavat, nejsem zadny expert na tu nasu segunda divisiooon, ale jestli jsou dneska vitky na 16.miste, neni to prekvapeni, ale pokud je opava 14.,tak tam urcite nepatri a po patecnim zapase by se to na tabulce projevit melo.

Fanouskovske zazemi je u obou tymu vyrazne odlisne - vitky trpi svou pozici hodne daleko za Banikem a jaxi uz na ne nezbylo, na fotbal tam chodi jen dedulove, kteri si daji parek, pokecaji s kamosema a zanadavai nad tou tragedii, co musi tradicne sledovat, o fandeni se mluvit neda. Vitky proste nemaji domaci vyhodu. Opava je na tom samozrejme zcela jinak, a vzhledem k tomu, ze to maji jeji fandove do Ostravy cobykamenemdohodil, ocekavam, ze jich par desitek (stovek) na zapas dorazi a daji o sobe dostatecne slyset.

Opava letos poztracela kvantum bodu trivialnima chybama v obrane, nekoncentrovanosti, ale prichodem Radoše Latoše ledabylost opavskych plejeru musi skoncit. Zadne kudrlinky vzadu si pred ocima sveho noveho kouce uz borci nedovoli, to by byl v satne asi fen a la ferguson. Dopredu jim to jakz takz jde, jen trpi nepromenovanim sanci.
Vitkovice, to je tragedie nahoru dolu, obcas se jim podari vysledkove lepsi zapas, ale jinak...

No, uz jsem narazil na to nejpodstatnejsi, co me asi k memu tipu dovedlo - vymena treneru u obou tymu:

Vitky asi nevedely, jak zaplacnout uvolnenou trenerskou zidli a zvolily po plasteline druhou nejhorsi variantu - stareho znameho bridila Vlastu Palicku. Trener, ktery pro samou nudu vzal i praci, pro kterou ma jeste mene talentu nez pro couching, tedy moderovani na prime, by se hodil spise k pripravce, kde by chlapcum vykladal o srdicku a podobne fraze a mozna by mel aspon trochu respektu. No, nebudu se o nej uz otirat, asi je to fajny chlap, ale trener ne. Kazdy tym, ktery kdy vedl se prezentoval chaotickou pomalou hrou, ktera jej vedla od porazky k debaklu a zase zpatky. Posledni angazma v rodnem olmiku ukoncil snad s bilanci 0-0-5, nebo tak nejak.

Opava byla chatrejsi a sahla po Latalovi, ktery je siceprakticky na pocatku sve trenerske kariery a je pomerne tezke soudit, jak presne mu to takticky zapaluje, ale jedno je jiste. Maximalni dric, fanatik az cholerik, ktery na Bazalech serval vsechny okolo uz v 2.minute, ale neslo to sve ovoce. Tmelici prvek, u ktereho lazo-plazo fotbal nikomu neprojde. Opava posledne nestastne ztratila vitezstvi s dobre hrajici Caslavi, tentokrat uz to ale bude za 3.

Tak snad jsem nikoho neunavi, jaxi jsem se rozepsal - no nebyl to zamer. Kdo hraje se mnou, treba i pres X2, gl nam.
7/10

PS: Palicka po odchozenem zapase vitkovic v karvine(karvina vyhrala 2:0):

"Bylo to především v hlavách hráčů a budeme až do pátku dělat maximum, aby se to změnilo a abychom maximálním bojovností a tím srdíčkem zvrátili utkání v náš prospěch."

- nekdo o tom jen mluvi, jiny pro to neco dela, ze jo Radošu Latošu..? :twisted:
2:0 FT
tak byl jsem se na ten zapas podivat a byla to oboustranna tragedie... vykony tak na urovni charitativniho pratelaku senioru, chodici fotbal, vyhrat mohl kdokoliv, ale vitky sly po nepokryte standartce do vedeni a stacilo jim jen branit. skoda, ze za stavu 1:0 nesebral rozhodci odvahu pisknout proti domacim pentli, z meho pohledu byla jasna + v 2.polocase se opava dostala do 3 tutovek, kdy byli hraci sami pred brankarem, el zahazovani golovek jim slo dobre. Kazdopadne spatny tip. :roll:


Naposledy upravil Karlos dne sob říj 11, 2008 8:48 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
 

pát říj 10, 2008 8:17 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: úte led 02, 2007 12:00 pm
Příspěvky: 26

http://opavsky.denik.cz/fotbal_region/nastartuje-derby-vitkovice-nebo-opavu-20081010.html

Hlavně Kuchař by Vítkovicím měl chybět. Po zhruba pěti kolech když jsem pročítal diskuse, tak ho hodnotili fanoušci jako suverénně nej hráče ....
GL[/url]



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 10, 2008 8:54 am

 

Díky za doplnění, asi jsem špatně hledal to info :) :?

Absence na obou stranách, nic to vlastne nemeni na mem tipu, hned rano jsem na to uz daval. Vitkovice, ac jim to vazne nepreju, podle me letos spadnou do MSFL, takhle se to neda vest sezonu co sezonu. gl nam



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron