Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

pát říj 31, 2008 12:59 pm

Offline
borec
borec
Registrován: pon črc 02, 2007 2:37 pm
Příspěvky: 209

Polská Extraklasa pokračuje zápasmi jedenásteho kola. Keďže zajtra je v Poľsku obrovský sviatok a celá krajina bude hore nohami, liga bude rozdelená na polovicu dnes sa odohrajú štyri zápasy a v nedeľu zvyšné štyri.


Arka Gdynia – Polonia Varšava ...tip under 2,5 kurz 1,95 betsafe ... tip remíza kurz 3,5 betfair 0:1FT under tip OK, remiza KO

Domáca Arka, ktorá sa ocitla vo výsledkovej kríze privíta na svojom štadióne nečakaného lídra Poloniu. Kým domáci prehrali štyri zápasy v rade a razom sa v tabuľke zosunuli z vrchných priečok až na desiate miesto hostia sa celkom nenápadne vyšphali na čelo tabuľky a vyhrievajú sa na výslní. Arka si nepripúšťa piatu prehru v rade, pred vlastnými divákmi sú odhodlaní zabojovať a nikto nepochybuje o tom, že na trávniku bude hosťom horúco. Do zostavy Arky sa vracia najlepší hráč Zakrzewski, stále však majú viacerých zranených hráčov, medzi nimi troch s ambíciami nastúpiť v základnej zostave. Polonia mala v týždni zápas v pohári, ktorý úspešne zvládla a prichádza do Gdyne s cieľom neprehrať. Hosťom budú chýbať dvaja hráči, v nadupanej zostave by však nemal byť veľký problém ich nahradiť. S remízou by nakoniec mohli byť spokojní všetci.


Piast Gliwice – Polonia Bytom.... tip padne červená karta áno kurz 3,7 fortuna 1:0FT tip KO

Zápas hraný vo Wodzislawe je bez favorita. Priznám sa neprekvapil by ma žiadny výsledok. Piast si zakladá svoju hru na pevnej defenzíve, Polonia skôr na útoku, keď sú schopní streliť gól takmer každému, vzadu im to však dosť škrípe. Bude to šesťbodový zápas, pretože oba tímy sa považujú za adeptov v boji o záchranu, predpokladám iskrenie na trávniku. Hráčom Bytomu vedia často uletieť nervy a dohrávajú oslabení, preto som zvolil v tomto zápase tip na červenú kartu.



[size=150][color=yellow]Lech PoznaĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

ned lis 02, 2008 1:17 am

Offline
borec
borec
Registrován: pon črc 02, 2007 2:37 pm
Příspěvky: 209

Gornik Zabrze - Belchatow tip 1 kurz 2,36 Betfair ... tip over 2,5 kurz 2,25 bet365

Ťažký zápas dvoch silných mužstiev, ktorý smrdí aj trošku remízou, ale ja sa prikloním predsa len k jednotkovému typu. Belchatow po štvorzápasovej víťaznej sérii prehral v poslednom kole s lídrom tabuľky Poloniou, keď si pred zápasom trúfali hráči na zisk aspon bodu. Gornik si v posledných troch kolách vyskúšal všetky možné výsledkové varianty, v minulom kole si doma poradil s LKS Lodž. V týždni utrpeli hráči Zabrze porážku v Krakowe s Wislou, keď boli majstrovi vyrovnaným súperom. Forma je teda dobrá, v zápase s LKS potvrdili, že vedia vyhrávať, GKS nemá najpevnejšiu obranu, čo v spojení s útočnou hrou Gornika volí zahrať ovárek. Domácim bude chýbať vykartovaný Bajič, hosťom dvaja hráči pre zranenie.

Zo zvyšných troch zápasov vynechávam Legiu, tam ma žiadny tip nezaujal ...Wisla by mala proti oslabenému Ruchu vyhrať, hrám ju aj v hcp a zápas Bialystoku s Cracoviou som si dal ovárek . GL kto sa pridá.

Takže dnes žiadna výhra ...jeden ovárek OK, druhý KO ...Wisla OK a Gornik KO... bilancia mierny plus...



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron