Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

úte led 30, 2007 9:03 pm


na tento den mi systém nabídl zápas 1.německé ligy

1.leverkusen - werder brémy - over 2,5 - 1,55 tipsport

statistická podpora:

Soupeři mezi sebou ve sledovaném období sehráli 6 zápasů z toho byl 5x over a průměrné skóre na zápas (2,2:1,7).
Posledních 6 zápasů leverkusenu doma : 5x over -skóre 12:9 (2,0:1,5)
Posledních 6 zápasů brém venku : 5x over - skóre 23:7 (3,8:1,2)
Z pohledu všech zápasů
Posledních 6 zápasů leverkusenu : 5x over - skóre 12:8 (2,0:1,3)
posledních 6 zápasů brém : 6x :!: over - skóre 19:6 (3,2:1,0)


Jakékoliv připomínky k zápasu vítám

mĹŻj tip: 2:1

výsledek :0:2ft KO

no,pro mě trochu nečekané, v min "3" jsem fakt věřil i bez statistiky.

Kdo si hraje,nezlobĂ­ :D


Naposledy upravil bedrnik dne stř led 31, 2007 11:11 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř led 31, 2007 2:58 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Ahoj,

zajímavý způsob - tyhle statistické tipy mají něco do sebe. Nedávno jsem si udělal taky statistiky (bohužel jen statické - nemám aktualizované zápasy) a překvapilo mne, že i u některých notoricky známých týmů jsou vypisovány pořád slušné kursy (v neděli jsem hrál Feyenoord over za 1,45 na netu). Možná ještě zajímavější tip než under/over je sázka na remízu v poločase. Tam se dají najít týmy, které mají skoro stejné % "výskytu" žádaného výsledku, přičemž kursy se pohybují kolem 2,00 (u internetových SK, takže bez manipulačního poplatku). Zkusil jsem o víkendu pět zápasů a tři vyšly, takže zatím spokojenost, ale je to třeba ještě dostatečně ověřit v praxi a vybírat především týmy, které mají v prvním poločase hodně nízké skóre. Každopádně přeju hodně úspěchů se statistickými tipy !

P.S. Nějak mi nešla poslat SZ, tak kdyby přišlo to samé, omlouvám se.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 31, 2007 3:29 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ak chcete hrat X na polcasy, odporucam upriamit oko na grecku ligu, konkretne na jedno muzstvo od P ... psenic vam urcite rad povie ktore 8)

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 31, 2007 4:51 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

metallica píše:
ak chcete hrat X na polcasy, odporucam upriamit oko na grecku ligu, konkretne na jedno muzstvo od P ... psenic vam urcite rad povie ktore 8)


Ahoj metallico,

je mi jasné, že tvému bystrému oku "zvláštní úkaz" v řecké lize nemohl ujít :) , ona je celá zajímavá a jsou tam i týmy od A a X :)

GL !



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 31, 2007 9:42 pm

 

kvcr píše:
Ahoj,

zajímavý způsob - tyhle statistické tipy mají něco do sebe. Nedávno jsem si udělal taky statistiky (bohužel jen statické - nemám aktualizované zápasy) a překvapilo mne, že i u některých notoricky známých týmů jsou vypisovány pořád slušné kursy (v neděli jsem hrál Feyenoord over za 1,45 na netu). Možná ještě zajímavější tip než under/over je sázka na remízu v poločase. Tam se dají najít týmy, které mají skoro stejné % "výskytu" žádaného výsledku, přičemž kursy se pohybují kolem 2,00 (u internetových SK, takže bez manipulačního poplatku). Zkusil jsem o víkendu pět zápasů a tři vyšly, takže zatím spokojenost, ale je to třeba ještě dostatečně ověřit v praxi a vybírat především týmy, které mají v prvním poločase hodně nízké skóre. Každopádně přeju hodně úspěchů se statistickými tipy !

P.S. Nějak mi nešla poslat SZ, tak kdyby přišlo to samé, omlouvám se.


..díky kvcerko,se zdvojenou zprávou v pohodě :wink: .Jinak musím říci,že po určitém "vyladění",sytém šlape až překvapivě dobře.Jen zaklepat.Na ty remízy na poločasy se chci v nejbližší době podívat statisticky podrobněji.Už nick pšenda mě nakopl.Samozřejmě, jednalo by se pouze o zápasy,na které bych hrál dle systému under a ty poločasy by byl takový bonus,taková třešnička.Ale musím to opravdu důkladně prozkoumat,jestli to má statisticky vůbec smysl a něco to přinese. :wink:
Tak pokud něco vůbec vyplodím, tak až na příští sezónu.
Přeji také hodně sázkového štěstí :)



Nahoru Nahoru
 

stř led 31, 2007 9:48 pm

 

kvcr píše:
metallica píše:
ak chcete hrat X na polcasy, odporucam upriamit oko na grecku ligu, konkretne na jedno muzstvo od P ... psenic vam urcite rad povie ktore 8)


Ahoj metallico,

je mi jasné, že tvému bystrému oku "zvláštní úkaz" v řecké lize nemohl ujít :) , ona je celá zajímavá a jsou tam i týmy od A a X :)

GL !


..no jo metal,ale já konzervativec,sázím v kamenných a tam mám takový pocit, že řecké půlky moc nefrčí :D ,natož moje u/o :D



Nahoru Nahoru
 

stř led 31, 2007 11:27 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

bedrnik píše:
..no jo metal,ale já konzervativec,sázím v kamenných a tam mám takový pocit, že řecké půlky moc nefrčí :D ,natož moje u/o :D


Ale to se trochu šidíš - pokud hraješ sóla, nabízejí netovky na u/o o kousek lepší kursy - a jak píšeš, nabízejí jich víc. Každopádně jestli ti systém bude šlapat (přeju ti to), můžeš nějaký ten "žeton" hodit obsluze kamenky ...



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv úno 01, 2007 12:03 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bedrnik a preco vlastne nepouzivas netovky ?

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv úno 01, 2007 8:18 pm

 

metallica píše:
bedrnik a preco vlastne nepouzivas netovky ?


...jak jsem psal výše jsem konzervativní,a co se týče financí i velice nedůvěřivý - špatné životní zkušenosti.Netovky všeobecně nezavrhuji,ale pokud do nějaké někdy půjdu,musím si být 100% jistý její důvěryhodností a profesionalitou.A ta se nedá získat přes noc.Netovek se vyrojilo jako vos, ale která je opravdu kvalitní a spolehlivá , na to aby si vzal člověk věšteckou kouli.Je třeba počkat na prosetí plev.Věřím v zůstatek tak 4-5 velkých hráčů s co nejšírším sázkovým záběrem a hráčským komfortem na úrovni ve všech oblastech.Potom to pro mne začne být zajimavé.Dále jsem zvědavý,co se současným stavem udělá vstup našich "kamenných" na tento trh.(myslím u nás v republice)
Do budoucna pevně věřím ve svůj vstup do tohoto virtuálního světa peněz,ale dnes to zatím pro mne aktuální není .



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 01, 2007 8:45 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

takeho pinnacle alebo bet365 by som sa urcite nebal, nie je sa coho ... vybery na moneybookers v priebehu dna, najvyssia kurzova hladina

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv úno 01, 2007 10:21 pm

 

metallica píše:
takeho pinnacle alebo bet365 by som sa urcite nebal, nie je sa coho ... vybery na moneybookers v priebehu dna, najvyssia kurzova hladina


..ano, pinnacle s tou souhlasím,dle mne zatím jediná co snese nějaké měřítko,ale zatím ji používám pouze jako srovnávací pro kurzy z kamenných.Bet365 jsem zatím nezkoumal.Ale díky metal za tvůj výběr.Jsem rád,i když ty netovky moc nesleduji a spíš sbírám názory ostatních, že to pinnacle je opravdu na trefu :wink:



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron