Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

pon úno 23, 2009 10:44 pm

Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Uživatelský avatar
Registrován: čtv čer 28, 2007 11:25 pm
Příspěvky: 186
Bydliště: pri PC

Atletico Madrid - Porto

zaujimavy zapas jedno aj druhe mžstvo preferuje utočny futbal atletiko ma založenu hru 4-4-2 a porto dokoncca 4-3-3 ..ako si pozeram pravdepodobne zostavy nechyba nikto velmi doležity ani na jednej strane aguero posledne odpočival ale mal by nastupiť...ked porovnam mužstva tak porto ma kvalitnejšiu obranu ...stred pola domaci maju v strede dvoch portugalčanov Maniche,Simao proti Lucho González jediny v rade ofenzivny založnik.... Fernando aj Meireles su skor defenzivny založnici ...tak stred pola je o malo lepší ako Fc Porto...utok Aguero -Forlan ma svoju kvalitu ...proti nim Lisandro, Hulk, Rodriguez i ked Rodrigez je skor založnik ako utočnik takže dvojka Lisandro, Hulk..tu by si tom videl nerozhodne ...i ked mmt forma Hulk je solidna..

Leo Franco – Seitaridis, Heitinga, Ujfalusi, Pernia – Maxi, Maniche, Assuncao, Simao – Aguero, Forlan
zraneny Luis Garcia


Helton – Cissokho, Rolando, Alves, Fucile – Fernando, Lucho, Meireles – Lisandro, Hulk, Rodriguez
zraneny


ako to vidim porto pride braniť a budu hrať na kontry maju na to vhodnych hračov Atletiko musi doma niečo zahrať porto je doma takmer nepriestrelne ...ked musiš ..tak je to vždy tažke

tip:
Atletico Madrid - FC Porto
Kto postĂşpi?
Tip: FC Porto
2.00



Atletico Madrid - FC Porto
Hendikep 0:1
Tip: FC Porto
1.75
2:2 ok tip


Naposledy upravil luki dne úte úno 24, 2009 11:59 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

pon úno 23, 2009 11:11 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Uživatelský avatar
Registrován: čtv čer 28, 2007 11:25 pm
Příspěvky: 186
Bydliště: pri PC

Olympique Lyonnais - Barcelona

nemam rad Lyon a ani francuzky futbal posledne kolo odpoÄŤivalo viacero hraÄŤov Lyonu Benzema, Juninho Pernambucano, Fabio Grosso , Kader Keita zbytok muĹľstva vyhral 2-0 v Nancy...

vzajomne zapasy v LM hovoria pre Barcu
27/11-07 Liga majstrov, Skupina E Lyon vs. Barcelona 2:2
23/10-01 Liga majstrov Lyon vs. Barcelona 2:3


Fc Barcelona odohrali po dlhom ÄŤase zly zapas ked proti miestnemu rivalovi Espanol Barcelona podlahli doma 1:2 a to hrali komplet proti espanolu ...

zostavy
Lloris, Gassama, Grosso, Mensah, Boumsong, Toulalan, Makoun, Keita, Mounier, Juninho, Benzema.

Valdes, Alves, Sylvinho, Puyol, Pique, Toure, Keita, Xavi, Henry, Messi, Eto'o.


som zvedavy na tento zapas Lyon je mužstvo ktore vie vždy prekvapiť myslim že nejake goly padnu a ak bude mať den barca tak si s nimi pohraju....pod sem kam ideš ...ale je to Lyon ..a Lyon na tiket nepatri pre mna no bet leda ak tak tip :over 1:1under ko tip


Naposledy upravil luki dne stř úno 25, 2009 12:00 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

pon úno 23, 2009 11:46 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Dobrá práce, luki !

Jen k tomu overu na Barcu: tyhle dva týmy mají opravdu velký útočný potenciál, jen si říkám, že v téhle fázi Ligy Mistrů se hraje většinou na nulu. Ale zase na druhou stranu, kde jinde už by měl ten over padnout ? :)

Tak GL, aĹĄ ti to klapne !



Nahoru Nahoru
  Profil

pon úno 23, 2009 11:47 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Uživatelský avatar
Registrován: čtv čer 28, 2007 11:25 pm
Příspěvky: 186
Bydliště: pri PC

Inter - Manchester United

Zapas kola ...fanušik futbalu sa teši na tento zapas na tipovanie ťažky zapas...Mourinho pozna M.U ...jeho hru ..

domaci musia doma uhrať dobry vysledok M.U doma je neporazitelny mmt forma obidvoch je velmi slušna tak budu rozhodovať detaily...ako napr strata Nemanja Vidic, plus Wes Brown a Gary Neville ..O’Shea otazny štart .skvela obrana hostí v poslednom zapase ligy inkasovali gol po dlhych 5 zapasoch i ked jeden dostali v pohari FA v Derby

zostavy
Julio Cesar, Maicon, Cordoba, Chivu, Santon, Zanetti, Cambiasso, Muntari, Maxwell, Ibrahimovic, Adriano.


Van der Sar, Evra, Ferdinand, O’Shea, Rafael Da Silva, Ronaldo, Park, Fletcher, Carrick, Berbatov, Rooney
.


Mmt hra M.U nema chybu hraju ako stroj ..vytvaraju si šance za šancou la tak jediny problem je u nich s premienanim šanci ..naposledy proti Blakburnu ....zahodili strašne vela tutoviek ...

Inter sa potykal už v skupine s problemom a to v hre proti slabšim Famagusta, Werder . a prekvapivo vyhrlal Panathinakos ich skupinu .myslim že mmt maju tiež slušnu formu ..predvadzaju ale uplne odlišny futbal ako M.u to bude zaujimave porovnanie by ma docela zaujimalo bilancia osobna Mourinha ako trenera Chelsea a Porta proti M.U to som nikde nenašiel....

takže to bude zapas dvoch štylov hry Jose Mourinho vs Sir Alex Ferguson

tipovaĹĄ sa to neda ..ale ak by som mal tak tip by bol
Inter Miláno - Manchester United
Stávky na góly (riadny hrací čas)
Tip: 1:0
6.00
0:0 Ko tip


Naposledy upravil luki dne stř úno 25, 2009 12:01 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

úte úno 24, 2009 8:33 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Uživatelský avatar
Registrován: čtv čer 28, 2007 11:25 pm
Příspěvky: 186
Bydliště: pri PC

Arsenal - AS Roma


Almunia; Sagna, Gallas, Toure, Clichy; Eboue, Denilson, Song, Nasri; Diaby; van Persie


Doni; Cicinho, Mexes, Diamoutene (Juan), Riise; Brighi, De Rossi, Taddei; Perrotta; Totti, Baptista.
zraneny Juan



mmt forma ani jedneho neni super ...ohlasovana neuÄŤasĹĄ Tottiho bola len kaÄŤica novinarska ....tento zapas nema favorita ale kurz okolo 1,9 na domacich je docela hratelny AS ma problem v obrane ked pravdepodobne nenasrupi Juan ...ale problemom domacich ....je daĹĄ gol kedĹľe strelci domacich Tomas Rosicky, Theo Walcott, Eduardo da Silva, a Emmanuel Adebayor su mimo

štyl hry domacich (4-4-1-1) proti AS (4-3-1-2)....ma vedie k tomu že bude tip:under 1:0 ok tip
a tip Arsenal-AS Roma 24.2./20:45 X/X 5,10 ko tip 1/1



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron