Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

pon bře 16, 2009 2:04 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Sparta - Brno
Viděl jsem Spartu hrát na Žižkově a nic se nezměnilo, už dávno to není nejlepší český tým. Doma boduje pravidelně, ale zrovna Brno nebude tak snadný soupeř jako ti dosavadní (Žižkov, Budějovice, Olomouc). Hráči jako Pospěch, Střeštík či výborný hlavičkář Trousil mohou Spartě připravit horké chvíle. Poslední domácí výkon proti Budějovicím byl hodnocený jako hodně slabý, ukazuje se, že pro Spartu není její "náročný" kotel velkou výhodou. Zahraju si divoký tip, který například loni padl. I když je Sparta bezesporu favoritem zápasu, tenhle kurs je trochu moc vysoko. Minimální vklad.

Sparta - Brno, tip HT/FT 2/2, kurs 12,00 Expekt, vklad 2 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pon bře 16, 2009 5:54 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Tak Trousil nenastoupí,protože se zranil v minulém zápase.Střeštíkova forma z lonské sezony,kdy byl žádané zboží pro přestup už je také pryč.Citelně bude chybět i dlouhodobě zraněný Polách,ale jako největší absenci vidím právě ztrátu Trousila,kterého hlavičkové schopnosti a přehled budou hodně scházet.Já si naopak myslím,že Sparta dnes tu roli favorita potvrdí,přetlačí Brno a těsně vyhraje.



Nahoru Nahoru
  Profil

pon bře 16, 2009 10:40 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Aj, tak tady se omlouvám za toho Trousila, nestihl jsem si projít absence. Tip podle toho dopadl, ale kurs 12 je většinou jen výstřel do tmy, jen je potřeba, aby jednou z deseti pokusů vyšel :) .

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 17, 2009 12:30 am

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Tak až takhle jednoznačný jsem to nečekal,ale ta absence Trousila se opravdu ukázala jako klíčová.Brno mělo v obraně obrovské problémy,což dokázala hned první standartka.Bez Trousila jako vůdce obrany to prostě nepůjde



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron