Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

čtv dub 09, 2009 10:34 am

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 7:09 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Morava

Thisted FC-Skive IK
09.04.2009 - 13:00 CET

Dnes ve zkratce zápas začíná v 13.00 hod. Sázka je založena na aktuální formě týmů.

DomácĂ­ TFC odehráli zatĂ­m vĂ˝bornĂ© zápasy a stále jsou z 6 mĂ­sta celkem v kontaktu s ÄŤelem tabulky, ve tĹ™ech letošnĂ­ch zápasu majĂ­ 2-1-0. Nejdříve vyhráli 3:0 na pĹŻdÄ› Køge, pak doma rozbili 7:0 Lolland-Falster, zde se mĹŻĹľe zdát, Ĺľe s do tĂ© doby v tabulce pouze tříbodovĂ˝ soupeĹ™ nebyl vážnĂ˝m protivnĂ­kem, ovšem Lolland-Falster v ostatnĂ­ch jarnĂ­ch zápasech vcelku válel, zremizoval 1:1 s FedericiĂ­ a doma porazily 3:2 do tĂ© doby vedoucĂ­ Viborg. Tak vĂ˝razná vĂ˝hra svÄ›dÄŤĂ­ o vĂ˝bornĂ© pohodÄ› Thistedu. V poslednĂ­m zápase TFC remizoval 1:1 v Koldingu, zde by zĹ™ejmÄ› opÄ›t vyhráli, nebĂ˝t brzkĂ©ho vylouÄŤenĂ­ Rasmuse Olsena (26. min) v tĂ© dobÄ› vedli 1:0 a v dalším prĹŻbÄ›hu mÄ›li i v 10 nÄ›kolik slibnĂ˝ch šancĂ­ zvýšit, Kolding nakonec srovnal v 89 minutÄ›.
Sestava TFC z poslednĂ­ho zápasu: Mikkel Petersen ---- Casper Nordstrøm – Mojo Kingsley – Tommy Markussen – Rasmus Olsen ---- Dennis Ramonn Olsen – Andreas Kristiansen – Bobo Niambele – Christian Flindt Bjerg ---- Daniel Kristensen – Martin Nielsen

HostujĂ­cĂ­ Skive IK jsou v tabulce jedenáctĂ­ z dostateÄŤnĂ˝ch odstupem od sestupovĂ˝ch příček a vĂ˝konnostĂ­ takovou, Ĺľe letos nejspíše nebudou lepší neĹľ desátĂ­. Forma nic moc poslednĂ­ dva zápasy prohráli v Kodani s AB a naposled doma s Frem 0:1, zde to byl zápas dvou rĹŻznĂ˝ch poloÄŤasĹŻ v prvnĂ­m mÄ›l Skive nÄ›kolik šancĂ­, ĂşdajnÄ› na 2-3 branky, kterĂ© nepromÄ›nili. Ve druhĂ© pĹŻli odpadli, soupeĹ™ pĹ™ebral iniciativu a nakonec brankou Sørena Weibela z 81. min rozhodli hostĂ© ve svĹŻj prospÄ›ch.
Sestava SIK z poslednĂ­ho zápasu: Martin S. Jensen, Jacob Andersen, Jesper Nielsen, Søren Holdgaard, Christian Gyldenøhr, Michael Jacobsen, John Dyring, Adeola Runsewe, Denni Patschinsky, Lasse Ankjær, Thomas Dalgaard

Absence v týmech:
Domácí: Kasper Dam Mortensen, Simon Josefsen + Rasmus Olsen (ČK)
Hosté: Jens Nielsen, Thomas Frandsen

Dnes věřím domácím TFC, za normálních okolností by měli soupeře přehrát, absence Olsena nebude snad až tak podstatná, jsou v lepší pohodě, forma je také velmi dobrá. Fair kurz je dle mě 1,8. Celkem mě překvapilo, že kurz na výhru TFC v asii stoupá 188bet má momentálně 2.28 a to se mi zdá dost super, za ten kurz musím zkusit.

TIP: Thisted FC -0.5 … 2.28 188bet … 3un



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 09, 2009 3:45 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Zahrál jsem si s tebou, díky !

GL, ať ti to šlape i dál !



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 09, 2009 8:19 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: pon led 01, 2007 10:54 pm
Příspěvky: 857
Bydliště: BA

bravo



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

pát dub 10, 2009 7:07 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 7:09 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Morava

Thisted FC-Skive IK 3:2 OK

Zde musím uznat, že to bylo dost se štěstím. Po poločasu mě málem omývali. Nakonec rozhodla zřejmě ČK na konci první půle a to, že hráči Skive stejně jako v min. utkání herně odpadli.



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron