Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

sob dub 11, 2009 10:00 am

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 7:09 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Morava

Portsmouth – West Bromwich Albion
11.04.2009, 16:00 CET


Nerad sázím vzájemné zápasy dvou sestupem ohrožených týmů, ale dnes musím. Hosté z Birminghamu už podle mě nemají sílu a v součastné době ani potenciál na záchranu v Premier League, když vezmu i zápas FA Cupu tak nevyhráli již deset po sobě jdoucích soutěžních utkání. Navíc ve venkovních zápasech jsou hodně špatní 1-3-11. Domácí Pompeys šli po trenérské změně, kdy Adamse nahradil Paul Hart s asistentem Brianem Kiddem, výkonnostně i výsledkově konečně navrch. Doma na Fratton Parku to v posledních zápasech začíná konečně šlapat, pohráli zde sice těsně s Chelsea, ale dokázali vyhrát nad silnými týmy Citizens 2:0 a Evretonem 2:1. Jsou dle mě na nejlepší cestě k záchraně (ono s hráči jako jsou Crouch, Pennant, Sean Davis či Sol Campbell by se padat asi nemělo). Kurzy na výhru Portsmouthu jsou dle mě hodně vysoko, tak proč toho nevyužít. WBA půjde na 99% dolů a takový soupeř se musí porážet, věřím že Pompeys jsou již v takové pohodě a formě, že dnes protivníka v pohodě dají, Stopku pro karty má dnes Glen Johnson, ale i bez něj je kádr domácích oproti WBA kvalitnější. Z hlediska důležitosti utkání pro oba soupeře hraji s nižším vkladem.

TIP: Portsmouth AH -0.5&1 … 1.99 Pinnacle … 1un.



Nahoru Nahoru
  Profil

ned dub 12, 2009 8:49 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 7:09 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Morava

Portsmouth – West Bromwich Albion 2:2 KO!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron