Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

pát čer 05, 2009 11:20 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Česká Republika - Malta
Dneska to bude trochu delší povídání. Netvrdím, že by se na post reprezentačního trenéra nedal najít větší odborník či kvalitnější trenér, ale jedna věc se "Franzovi" upřít nedá: je to obrovský nadšenec a má v sobě velký kus bojovníka. A odvahy, stačí si prohlédnout předpokládanou sestavu :

Grigar - Limberský, Brabec, Šimůnek, Kadlec - Fillo, Černý (Kolář), Hübschman (C), Šírl - Lafata, Necid

Na první pohled možná nic moc, většinou nijak slavné kluby, většina hráčů je z naší ligy (dva ze Slavie, nikdo ze Sparty !), ale pozor - všichni mají jednu společnou věc: aktuálně se jim daří. Po tomhle volal celý fotbalový národ už v dobách pana Brücknera (všechna čest jeho práci, zaslouží si obrovské uznání, ale ke konci své kariéry u nároďáku už nedokázal překonat svou náklonnost ke hráčům, kteří s ním vykopali velké úspěchy). Epizoda s trenérem Radou byla pak vyústěním neschopnosti (naštěstí už) bývalého fotbalového svazu. Nyní se tedy (po posledním "kousku" bývalého svazu) dostal ke kormidlu Straka. Pravděpodobně na jeden zápas. Můžete namítnout - v takové situaci by podobný tým postavil každý, navíc Franta je známý tím, že umí dělat populární kroky a snadno dostává veřejnost na svou stranu. Já se ale na tenhle zápas docela těším, i když je to přátelák, i když podle některých názorů nastupuje céčko, všichni, celý tým do jednoho má právě dneska možná poslední šanci ukázat, co v jednom každém je. Včetně síly party, která nám u našich zahraničních hvězd v poslední době dost chybí. A logickým vyústěním téhle příležitosti je pro mne poctivých 90 minut práce na hřišti. Tým je hodně ofenzívní, záloha i krajní beci jsou příslibem pro podporu efektivních Necida s Lafatou. Podle vyjádření Tomáše Hübschmanna chceme dát rychlý gól a pokud se nám to podaří, věřím, že bychom mohli Maltě pořádně naložit. Může to taky být úplně jinak, ale zkusím si vyšší výhru v poločase. Za tyhle kursy a v takové situaci mi to za pokus určitě stojí. Tyhle tipy mi ale vůbec nevycházejí, tak si na to raději dejte pozor.

Česká Republika - Malta, tip přesný výsledek v poločase 3:0, kurs 12,50 Unibet, vklad 2 units

Česká Republika - Malta, tip přesný výsledek v poločase 4:0, kurs 34 Sportingbet, vklad 1,5 units

Česká Republika - Malta, tip přesný výsledek v poločase 4:1, kurs 126 Sportingbet, vklad 0,5 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron