Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

úte čer 09, 2009 10:21 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Ekvádor - Argentina
Shodou okolností jsem z nedostatku jiné činnosti sledoval na internetu zápasy Bolívie - Argentina (6:1) a Ekvádor - Paraguay (1:1) - potřeboval jsem si tehdy spravit chuť po zápase naší fotbalové reprezentace. A spravil - především díky domácím týmům. Oba hrají v horách a oba soupeře naprosto jasně přehrály. V hvězdami nabitém týmu Argentiny se Messi ani nerozeběhl, trenér chodil kolem hřiště s respirátorem. Připomínalo to zápas v ringu těsně před KO. Quito je sice o 800 metrů níž než La Paz, ale Ekvádor mlel Paraguay úplně stejným způsobem, nedal snad dvacet tutovek a pak (jak už to tak chodí) dostal gól v poslední vteřině. Ekvádor bojuje s Uruguayí o poslední postupové místo, Argentina na ně má pět bodů náskok. Dosavadní bilance doma/venku: Ekvádor 3-3-1 11:5, Argentina 1-2-3 5:10. Argentina dnes bez Mascherana a Maradona (který zatím s jedním z nejlepších týmů světa moc slávy neudělal) signalizuje změny v sestavě. Hodně mě lákal tip HT/FT 1/1 za 5,70 na Expektu (a chtěl jsem se do toho i opřít, možná si budu rvát vlasy :) ), ale soupeři v Ekvádoru poločas většinou vydrží, pak jim už dojde dech. Argentina zas takový velký náskok nemá, možná se k zápasu postaví zodpovědněji. Kvalitu na to rozhodně má, vítězství by jí prakticky zajistilo postup, ale z toho, co jsem viděl minule, jdu do DNB. Moje fotbalové tipy ale vycházejí opravdu zřídka, tak si na to dejte pozor.

Ekvádor - Argentina, tip 1 (0), kurs 2,060 Pinnacle, vklad 5 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron