Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

úte srp 18, 2009 3:54 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 7:09 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Morava

Celtic-Arsenal
Champions League, 18.08.2009 20:45 CET

Do Celtic Parku dnes zavítá Arsenal. Oběma protivníkům se povedly jejich poslední zápasy, kde cestovali na soupeřovy stadiony. Celtic si hravě poradil s Aberdeenem 3:1, 2x se trefil záložník Aiden McGeady jednou Scott McDonald. Arsenal doslova zlikvidoval v Goodison Parku silný Evrton, na výhře 6:1 se střelecky podílely Denilson, Vermaelen, Gallas, Fabregas, Eduardo a Saha. Jak napovídají výše uvedené výsledky, tak oběma týmům není cizí aktivní útočná hra, kterou většinou upřednostňují před nějakou větší defenzívou. Když jsem uviděl kurzy na Over/Under překvapilo mě, že je na Over 2,5 kurz přes 2 osobně jsem čekal rovinu s kurzy kolem 1.9.

Nominace Celticu:
Boruc, Hinkel, Naylor, Caldwell, Fox, O'Dea, Loovens, Scott Brown, N'Guemo, Donati, McGeady, McDonald, Samaras, Fortuné, Killen, Maloney, Zaluska, Crosas, Caddis, Ferry.
Zraněn je Stephen McManus, Glenn Loovens je s otazníkem.

Nominace Arsenalu:
Almunia, Sagna, Vermaelen, Gallas, Clichy, Eboue, Song, Diaby, Fabregas, Arshavin, Van Persie, Eduardo, Mannone, Bendtner, Denilson, Ramsey, Wilshere, Gibbs, Silvestre.
Po zranění se do týmu vracejí Theo Walcott a Abou Diaby, na základní sestavu to zatím asi nebude, ale v průběhu utkání zřejmě budou moci naskočit. Na marodce stále zůstávají Djorou, Fabianski, Rosický a Nasri.

Poslední zápasy:

Celtic
15.8. Aberdeen 1-3 Celtic
8.8. Man City 2-1 Celtic
5.8. Dinamo Moscow 0-2 Celtic
1.8. Celtic 1-2 Sunderland
29.7. Celtic 0-1 Dinamo Moscow

Arsenal
15.8. Everton 1-6 Arsenal
8.8. Valencia 2-0 Arsenal
2.8. Arsenal 3-0 Rangers
1.8. Arsenal 2-1 Atletico Madrid
29.7. Hannover 0-1 Arsenal

Osobně si myslím, že při herním pojetí obou týmů se nějakých branek dočkáme. Arsenal vypadána to, že má výbornou ofenzivní fazonu a Celtic by také nemusel být proti občas chybující obraně Gunners úplně bez šance, proto zahraji Over, Fair dle mě 1.90

TIP: Over 2.5 … 2.12 Pinnacle 2un.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř srp 19, 2009 10:38 am

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 7:09 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Morava

Celtic-Arsenal 0:2 KO



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron