Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

úte dub 03, 2007 4:22 pm


AC MILAN - BAYERN MNICHOV
čtrvfinále LM, 3.4.2007 v 20:45 hod


předpokládané sestavy:
ACM: Dida - Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski - Gatusso, Pirlo, Ambrosini, Seedorf - Kaká - Gilardino
Bayern: Rensing - Sagnol, Lucio, Van Buyten, Lahm - SalihamidiĹľiÄŤ, Ottl, Hargesaves, Schweinsteiger - Makaay, Podolski


AC Milán je ve své lize díky „odpočtu“ na 5. místě. Nevím, ale mě se jejich fotbal nelíbí a připadá mi, že letos nemají takovou kvalitu jako v minulé době. Prostě mi připadá hra ACM až taková profesorská a chybí mi tam výbušnost, nevím jestli je to tím, že ACM je dost „staré“ mužstvo, ale jejich hra založená na precizní defenzívě mě prostě neoslovuje. Jasně, je to jenom můj názor. V poslední generálce před LM hráli nerozhodně s AS 1:1, když se šetřilo spoustu opor. Jako plus se jeví návrat obránce Nesty, je to zkušený a dobrý obránce, ale může být nerozehraný. Co se týče ztrát, tak chybět bude Ronaldo, to proto, že si LM zahrál v letošním ročníku za Real Madrid.


Bayern je v bundeslize zatím na 4. místě, se ztrátou 6. bodů na Schlake, které právě v posledním zápase před tímto utkáním přehrál 2:0. Docela známá je historka s močí „sympaťáka“ Khana a dopingovými komisaři a díky tomu nebude moci v tomto zápase nastoupit - no je to jako loni, když v tomto zápase taky chyběl. Jako citelnější se mi jeví ztráta Van Bommela, který se solidně rozehrál, líbí se mi výkony Schweinsteigera a Podolského. Bayern také hrál ve skupině LM se silnějšími soupeři a tuto skupinu vyhrál.

Absence:
ACM: Ronaldo ( nemůže hrát )
Bayern: Kahn, Van Bommel (oba disciplinární trest)

ACM má s německými mužstvy skvělou bilanci, ale nedá se do nekonečna čekat, že tomu tak bude pořád. Bayern má podle mě větší šanci na úspěch než v předchozím ročníku, zdá se mi, že je na tom rychlostně lépe.. Přestože mu budou chybět dva dobří hráči, jsem přesvědčen, že mají na to, aby si nějaké body odvezli. V tomto zápase budu sázet na pohárovou klasiku ACM a to under.


TIP:
- under 2,5 gólu, kurz 1,61 (sportingbet), důvěra 5/10
- ACM bez inkasovaného gólu – NE, kurz 1,67, důvěra 3/10
- 2DNB, kurz 3,19 (Betfair), důvěra 2/10



Nahoru Nahoru
 

úte dub 03, 2007 4:25 pm

 

PSV EINDOHOVEN - LIVERPOOL
čtrvfinále LM, 3.4.2007 v 20:45 hod


předpokládané sestavy:
PSV: Gomes - Kromkamp, Da Costa, Alcides, Salcido - Afellay, Mendes, Simons, Cocu - Farfan, Kluivert
LIV: Reina - Finnan, Carragher, Agger, Arbeloa - Pennant, Gerrard (?), Alonso, Riise - Crouch, Kuijt

Oba týmy se v tomto ročníku LM potkaly už v základní skupině. Zatímco v Holandsku zápas skončil nerozhodně 0:0, ve staré dobré Anglii dokázali Reds dát dva góly (2:0). Eindhoven vede ligu o tři body před pronásledovateli z Ajaxu. V posledním zápase před LM nepodali na hřišti sedmé Bredy nějaký úchvatný výkon a odvezli si remízu 1:1, to se ale před poháry dalo čekat. Letos hrají Eindhoven v LM dost defenzivně, což jim nese výsledky a dá se předpokládat, že takto budou hrát i proti favoritovi z Anglie. Jako citelná absence se mi jeví ztráta Alaxe, který jim minule šťastně udělal postup. Bude se PSV štěstí držet stále? Já myslím, že ne.

Liverpool je ve své domácí soutěži aktuálně třetí, ale se značnou bodovou ztrátou za suverénní dvojicí Manchester United - Chelsea. V generálce na LM přesvědčivě přehráli Arsenal 4:1, když se hattrickem blýsknul Crouch. Liverpool je pohárové mužstvo, už to mnohokrát dokázalo. Otazník visí nad tím, zda nastoupí Gerrard, ale můj osobní názor je ten, že nastoupí. Samozřejmě, že je citelné oslabení o Garciu, který umí dát gól ze střední vzdálenosti. S jakou taktikou asi nastoupí Liverpool? Asi s takovou, jakou velí pohárová matematika - nedostat gól.

Absence:
PSV - Alex, Koné (zranění)
LIV - Garcia (zranění), Sissoko (disciplinární trest)

V tomto zápase se dá očekávat opatrný fotbal, obě mužstva budou hrát na to, aby nedostaly gól a tak se bojím opakování předchozí bezgólové remízy, přestože více věřím hostům, kteří mají rozhodně lepší mužstvo a poháry jim sedí.

TIP:
- under 2,5 gólu, kurz 1,5 (Betfair), důvěra 6/10
- 2DNB, kurz 1,62 (Betfair), důvěra 5/10



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron