Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

úte lis 06, 2007 6:38 pm


tak dnes zacali MS v baseballe.

Dnes mal byt otvaraci zapas medzi Taipei a Talianskom, ktory sa vsak nehral pre prietrz mracien. NUz napriek tomu, ze su to MS neda sa povedat, zeby to bola vystava najlepsich hracov nasej planety, ale baseball sa napriek tomu tam hra vynikajuci. V porovnani s world baseball classic, ktory sa kona kazde 4 roky je to chabe. Napriek tomu, ze vedenie mlb dovolilo ist hracom na tento turnaj je ich tam minuĹ



Nahoru Nahoru
 

úte lis 06, 2007 6:57 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

tornado hod pls link na zostavy, dakujem

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř lis 07, 2007 5:45 pm

 

metallica píše:
tornado hod pls link na zostavy, dakujem

osobne som velmi sklamany, ze tento samiponat nema ani vlastne stranky, pouzivam
www.mister-baseball.com
www.baseball.ch
www.ibaf.com

inak bilancia zo vcera
5-0 OK
0-8 OK
0-3 KO

na zajtra:
Kanada - Thajsko

nebudem klamat po dnesnom stretnuti co som videl, som bol presvedceny, ze budem hrat proti Kanade, avsak nastupi proti nim team Thajska.
Thajsko sa na tento sampionat dostalo ako slepe kura k zrnu. Pred dvomi mesiacmi odriekla ucast Cina, ktora sa radsej zucastni ma Majtrovstvach Azie teamov v ramci svojeje pripravy na OH v Pekingu. Je to ich uplne prva ucast na MS. POdla mna jedinu sancu na uspech mozu mat proti Nemecku, ale aj o tom dostpochybujem V dnesnom stretnuti im team Holandska nadelil 16 bodov, pricom Thajcania dokazali urobit 4 errory a mali iba dva hity. Pokial Kanada chce uvazovat nad stvrtym miestom v skupine, musi v tomto zapse bezpodmienecne vyhrat.
Kanada 1,75 (fair 1,2) obsahuje obrovske value podla mna, obrovskou chybou je, ze sa to neda podat inde ako na bwin a tam uz mam obmedzenie na smiesnu tisicku, inak by som to asi nalozil poriadne.



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 08, 2007 12:33 pm

 

....zatím skvělá práce desti :wink: tlap .Kanada před 8 směnou 18:0. bravo



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 08, 2007 6:16 pm

 

...já na zítřek podle citu,dosavadních výsledků a výše kurzu otáčím výhru z dneška v těchto zápasech:

1.japonsko - chinese taipei - 1 - 1,72 bwin

výsledek: 1:6ft KO

2.panama - mexico - 1 - 1,60 bwin

výsledek : 3:2ft OK

Hodně štěstí všem :wink:



Nahoru Nahoru
 

pát lis 09, 2007 7:48 pm

 

.... tak japončíci to nezvládli a já dnes tedy malé mínus.
Na zítřek se mi líbí jen jeden zápas :

1.mexico - south africa - 1 - 1,60 bwin

výsledek : 13:3ft OK

GL :!:



Nahoru Nahoru
 

sob lis 10, 2007 3:24 pm

 

tak mexikáni dnes v pohodě a na zítra to máme jak na správné mexické vlně :wink:

1.chinese taipei - mexico - 1 -1,60 - bwin

výsledek: 5:9ft KO

GL :!:


Naposledy upravil bedrnik dne ned lis 11, 2007 12:13 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

sob lis 10, 2007 3:29 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

pozeram ze sa z teba stava odbornik na bejzbal bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 10, 2007 3:41 pm

 

metallica píše:
pozeram ze sa z teba stava odbornik na bejzbal bravo


:D :D :D tak to ani omylem admine.Vždyť já pořádně neznám ani pravidla :( .Jen se mi líbí ,dle mého, nadhodnocené kurzy na určité zápasy tohoto zvlášního turnaje,o kterém jsem ,do této doby, vůbec nikdy nic neslyšel. :D



Nahoru Nahoru
 

sob lis 10, 2007 8:26 pm

 

..vidím ,že "bukýs" čtou pečlivě naše fórum :D :D ,poněvadž kurz na chinese taipei klesl již na 1,25.
Po odehrání druhé poloviny dnešní porce zápasů a vypsání dalších kurzů na zítřek, se mi zalíbíl ještě jeden zápas,který si zahraji:

1.austrálie - korea - 2 - 1,72 - bwin

výsledek : 2:1ft KO

GL :!:



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 15, 2007 11:42 pm

 

tak tutovica na zajtra..
Korea -USA 1@5,8 ... neuveritelne uleteny kurz podla mna na tento zapas, ktory ma vsetky parametre byt velmi vyrovnany...
KOrea ma sice bilanciu 4-3 a USA 6-1, ale zaapsy, co Korea prehrala boli s ovela kvalitnejsimi supermi ako USA.
Korea v prvych dvoch zapasoch nedostala ani bod. Ich prehry boli proti Kubancom, ktori su jednoznacne najvacsi adepti na titul, proti velmi dobre hrajucej Australii, kde ot prehrali v poslednom inningu a proti asi najvacsiemu prekvapeniu turnaja Holandsku, ktore dokonca dokazalo nabit Kubu.
Usa zatial prechadza turnajom relativne suverenne, ale na rovinu, v ich skupine absentuje super, ktory by ich dokazal preverit dostatocne. Jedinu prehru utrzili s Talianskom, co je same o sebe dost velky sok, ale ich vitazstva neboli vobec presvedcive... trapenie s teamami ako je Spanielsko ci juhoafricka republika...

v kazdom pripade ide o najdolezitejsi zapas turnaja (je to 1/4 finale) a taketo kurzy... urcite su miernymi favoritmi amici, ale v ziadnom pripade nie pri takomto kurze. fair kurz 2,2 na Koreu by bol uplne odpovedajuci, ale takto nie... dovera 4/10. KOrejcania maju relativne dost velku sancu na uspech a pri takomto kurze je to priam povinnost zahrat. GL



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 9:37 am

 

....naprostý souhlas desti,již od včerejška mám na korejce nasazeno :wink:



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 2:34 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Amici to nakoniec ustali 3-1, skoda toho



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 16, 2007 2:41 pm

 

[quote="mpiche... Usa - Korea 3-1. nakoniec velmi vyrovanany zapas, ked Korejcania doplatili na nemohucnost odpalit hit, ked to bolo potrebne... amici zahrali asi 3 x DP, ked boli pod tlakom a to rozhodlo...



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 3:06 pm

 

za ten nabídnutý kurz,přestože(těsně) prohráli,bych velice litoval, pokud bych tento zápas nezkusil. :wink:



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 8:42 pm

 

na zítřek bwin dle mého opět vypsal kurzovou perlu, které nemohu odolat.
17.11. - 11.00 hod. - nizozemĂ­ - usa - 1 - 4,75.
Dle mého má být hranice 2,0-1,9 : 1,7-1,6.
Oranjes jsou největším překvapením turnaje a dnešní čtvrtfinálová výhra nad thaiwanem to jenom potvrdila.
I když američané určitě jsou mírnými favority - přeci jenom baseball je tam na jiné úrovni - nezdá se mi,že by na tomto turnaji hráli až tak skvěle ,aby na jejich semifinálového soupeře byl vypsán tak vysoký kurz.
Budu věřit ve finálový sen tulipánů :wink: GL :!:



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron