Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

pon lis 12, 2007 12:38 pm


po dlhom case som spat.sledujem,ze tenis je stale na druhej kolaji,ale nejake lastovicky tam vyleteli.budem sa snazit prispievat opat pravidelnejsie a dufam,ze "tenisakov" postupne pribudne viac.tesim sa na nazory ostatnych...mame tu sice koniec sezony,ale aj tak dnes mi padla do oka stvorhra nasich susedov,bratov cechov dlouheho s viznerom...

Aspelin S./Knowle J. 8./7. vs. Dlouhy L./Vizner P. 11./5.

Dlouhy/Vizner
2,00
doxxbet
4/10


dlouhy s viznerom su odchovani na antuke a vysledky na nej tento rok ukazuju,ze ju miluju.avsak nie raz tento rok dokazali,ze to vedia aj na rychlejsich povrchoch.naposledy na US Open,kde sa prebojovali az do finale.v nom nakoniec prehrali s ich dnesnymi supermi v dvoch setoch,ale kazdy zapas sa zacina od 0:0.rovnako v parizi dokazali,ze vedia potrapit aj svetove jednotky v debli bratov bryanovcov. (tajbrejk 8:10).
chlapci viac hraju ako by len strielali podania a s prave takych superov dokazu eliminovat returnami.kurzy su vypisane spravne,ale pri tej chudobnej tenisovej ponuke je to pre mna najhratelnejsie.
GL


Naposledy upravil chanei dne pon lis 12, 2007 12:40 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pon lis 12, 2007 12:39 pm

 

btw.
som velmi rad,ze som si napriek odmlcaniu zachoval status prispieva...
:wink:



Nahoru Nahoru
 

pon lis 12, 2007 12:42 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

vitam ta spat, nejako sa tenistom nechce pisat

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 12, 2007 1:26 pm


chanei píše:
...

Aspelin S./Knowle J. 8./7. vs. Dlouhy L./Vizner P. 11./5.

Dlouhy/Vizner
2,00
doxxbet
4/10


...


SouhlasĂ­m s tipem. DĂ­val jsem se na to taky, ale hrát nebudu. Ĺ ance jsou podle mÄ› tak 45-55. Dlouhy s Viznerem jsou dlouhodobÄ› bookies lehce podceĹ



Nahoru Nahoru
 

pon lis 12, 2007 1:40 pm

 

A upozornil bych taky na Hanley/Ullyett X Bjorkman/Mirnyi, kde bwin zatím vypsal 2,4 x 1,44 což je podle mě velká ptákovina. Tento zápas vidím vyrovnaně. Bjorkman s Mirnym už nejsou co bývali. Výsledky obou párů jsou zhruba srovnatelné. H2H je 1-2, ale poslední zápas vyhráli Hanley/Ullyett. Nevím ještě jestli to budu hrát, ale ten kurz je lákavý.
...edit... tak neĹľ jsem to dopsal tak 2,27x1,49 :?



Nahoru Nahoru
 

pon lis 12, 2007 2:19 pm

 

amon74 píše:
A upozornil bych taky na Hanley/Ullyett X Bjorkman/Mirnyi, kde bwin zatím vypsal 2,4 x 1,44 což je podle mě velká ptákovina. Tento zápas vidím vyrovnaně. Bjorkman s Mirnym už nejsou co bývali. Výsledky obou párů jsou zhruba srovnatelné. H2H je 1-2, ale poslední zápas vyhráli Hanley/Ullyett. Nevím ještě jestli to budu hrát, ale ten kurz je lákavý.
...edit... tak neĹľ jsem to dopsal tak 2,27x1,49 :?


bjorkmanovi s mirrnym musi byt jasne,ze ak dnes prehraju,tak ich postup do semifinale bude viac ako ohrozeny.tazko povedat,ci to bude pre nich zatazou alebo motivaciou... :wink:



Nahoru Nahoru
 

úte lis 13, 2007 2:50 pm

 

Tak výsledky:
Dlouhý/Vízner mě trošku zklamali a prohráli 7-6 6-2.
Hanley/Ullyett porazili Bjorkmana s Mirnym 7-6 6-4.



Nahoru Nahoru
 

stř lis 14, 2007 10:26 am

 

Tak jsem těžce zaváhal :roll: ... Díval jsem se na Dlouhý/Vízner x Clement/Llodra. Po prvním setu na naše kurz cca 7. Už jsem to měl nachystáno na poslední kliknutí a pak jsem vyměkl. Nakonec vyhráli.



Nahoru Nahoru
 

stř lis 14, 2007 11:42 am

 

amon good job!



Nahoru Nahoru
 

stř lis 14, 2007 1:12 pm

 

mozno trosku neskoro,ale ja si skusim...

Roddick Andy (USA) 5. vs. Gonzalez Fernando (CHI) 7.

Roddick
1,75
doxxbet
5/10


H2H 6:3

fair je podla mna niekde tesne pod 1,7 a takmer kazdy to dnes hra na gonzaleza (vieme ako to s takymi zapasmi koncieva....)ten sice porazil federera,ale pred tym zapasom to bol hrac bez momentalnej formy,ktory sa od australie nevedel najst.
roddick prichadza po zraneni a pred turnajom majstrov takmer nic nenahral.porazil davydenka a uvidime ci si dnes poradi s cilanom.
pre mna kurz lakavy...
GL



Nahoru Nahoru
 

stř lis 14, 2007 1:28 pm

 

chanei píše:
mozno trosku neskoro,ale ja si skusim...

Roddick Andy (USA) 5. vs. Gonzalez Fernando (CHI) 7.

Roddick
1,75
doxxbet
5/10


...
GL


Dost těžký zápas. Sledoval jsem Federera s Davydenkem. Roger je na svoje poměry dost mimo. Ale je to porad Federer a Gonza ho porazil (konečně a vzhledem ke sve předchozi formě asi nečekaně). Sám čekám na live a asi naložím na toho kdo bude první prohrávat. Fakt je, že prosadit se proti podání Roddicka bude dost těžké.


....edit..za stavu 4-0 v prvnim setu....hmm tak už od začátku to vypadá že Roddick neponechá nic náhodě, naopak Gonza vypadá, že si dal něco na kuráž a furt se válí po zemi. :lol: Takže na to asi kašlu.



Nahoru Nahoru
 

stř lis 14, 2007 2:47 pm

 

chanei tlap tlap tlap
Tohle si Gonza za ramecek neda.



Nahoru Nahoru
 

stř lis 14, 2007 2:56 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bravo



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 15, 2007 12:31 pm

 

Davydenko Nikolay (RUS) 4. vs. Gonzalez Fernando (CHI) 7.

Davydenko
2,29
doxxbet
2/10


H2H 3:0

2005 ATP Masters Series Cincinnati Ohio, USA Hard R16 Davydenko 6-3 6-4
2004 Rome AMS Italy Clay R32 Davydenko 2-6 6-2 6-4
2002 Bastad Sweden Clay R16 Davydenko 6-3 6-4

tipovat na davydenka,o ktorom sa vela hovori s jeho "poctivou hrou" je vzdy riskantne,ale pre mna je nikolay patri medzi top hracov s kvalitnym returnom a hrou od zakladnej ciary.momentalne sa zda,ze je mimo formy,ale aj gonzalez ukazal s roddickom,ze jeho vitazstvo s federerom je zabudnute.ako povedal amon viac sa valal po zemi ako hral a je otazne,ci zajtra vydrzi stat na nohach...
ak davydenko zahra svoj lepsi standard a podrzi ho podanie,tak si podla mna s gonzalezom poradi.fernando hra este o postup zo skupiny,ale musi za neho hrat aj roddick...a federer je stale len federer...
IMO kurz na davydenka je nad fair kurzom (2,00) a ja si to skusim...ale iba s minimalnym vkladom...
GL



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 15, 2007 12:49 pm

 

chanei píše:
Davydenko Nikolay (RUS) 4. vs. Gonzalez Fernando (CHI) 7.

Davydenko
2,29
doxxbet
2/10


..
GL


No těžká věc to je.... kdyby Davydenko zahral s Federerem svůj standard, tak ho včera porazil. V prvním setu na to měl, ale jeho psychika ho vždy zradila. Asi bude pravda, že je teď dost rozhozený.
GL



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 15, 2007 3:48 pm

 

sance su 50-50 tak ten kurz je urcite hratelny...
gonzo s rodikom ani skrk..bez brejku....nepocitam zeby si nejaky pri davydenkovom podani nevypracoval...
Davdenko uz v zapase s rodickom od 34* v druhom mu dal 12-2 na lopticky a otocil na 64 10*...potom zauradovala hlavicka a ani tuk....
s rogerom to t uz spominane bolo....myslim ze gonza moze porazit...skonci treti a to su tiez vacsie peniaze..myslim.::-)



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 1:08 pm

 

chanei píše:
Davydenko Nikolay (RUS) 4. vs. Gonzalez Fernando (CHI) 7.

Davydenko
2,29
doxxbet
2/10




6:4 6:3



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 1:15 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

tenis davam nerad, ale na totok som sa nahal ukecat tlap tlap tlap



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 16, 2007 1:30 pm

 

metallica píše:
tenis davam nerad, ale na totok som sa nahal ukecat tlap tlap tlap


este stastie,ze som sa to dozvedel az po zapase...bal by som sa za dvoch... :wink:



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron