Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

stř lis 14, 2007 5:11 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Tak rozhodol som sa aj ja napisat par riadkov...
V poslednej dobe dost sledujem a aj podavam :-) volejbal na medzinarodnej urovni... a cuduj sa svete celkom to slape :roll:
Momentalne vrcholi FIVB Women's World Cup 2007 ,na ktorom su zucastnené najlepsie druzstva ake dnes pod vysokou sietou hraju (zo spicky chyba akurat Holandsko)
Motivacia navyse je kvalifikovanie sa na OH2008 (top 3 v zaverecnej tabulke)
no, dost bolo slov na uvod prejdime k "dnesnej" ponuke...


Obrázek

Zatial bwin nevypisal sirsiu ponuku, vecer to vsak hadam napravia...


Z tychto zapasov ma zaujali hlavne tieto dva: Brazilia-Srbsko a Kuba-Taliansko


Obrázek


Talianky zatial slapu ako dobre namazany stroj a k postupu na OH2008 maju velmi blizko, resp. su uz jednou nohou tam :lol:
Talianky su aktualne majsterky europy a ako z aktualnej tabulky vidno zatial na turnaji len vyhravaju (okrem zajtrajsieho zapasu, hraju este v piatok rano s USA), dokonca v 8 zapasoch 3:0. Jediny zapas, v ktorom stratili set (a to hned dvakrat), bol zapas so Srbskom.
Takze aj zajtra rano ocakavam kvalitnu hru a vitazstvo-definitivne potvrdenie postupu na OH.
TIP: Taliansko -1,5 setu (bwin este nema vypisany hcp, ale tipsort vypisal kurz 1,7, tak ocakavam nieco podobne aj od chlapcov z bwin)
Vysledok OK, Taliansko vyhralo 3:0

Srbky(aktualne vicemajsterky europy) ako som uz spomenul, zatial ako jedine dokazali potrapit Kinder girls na tomto turnaji... Dnes dokazali zvitazit 3:1 v dolezitom zapase o postupove prve 3miesta na OH s USA.
Zajtra skoro rano nastupia na nemenej dolezity zapas s Braziliou.Podla kurzov je favorit jasny...ja si vsak dovolim nesuhlasit s kurzovou hladinou.Ci vsak zahram aj cistu 2ku este nie som celkom rozhodnuty, urcite vsak spolu s predchadzajucim tipom pojde u mna na tiket...
TIP: Srbsko +2,5 setu (o kurze plati to iste, ako na predchadzajuci zapas...ocakavam 1,8)[/b]
Vysledok KO, Srbsko prehralo 3:0

... ak bwin vypise kurzy na hcp, tak doplnim aj moj tiket ...

tiket zverejnujem az teraz, kedze bwin rozsiril ponuku trosku neskor ako som cakal, a o jednej po polnoci sa mi velmi nechcelo zapinat PC :wink:
Obrázek

Kinder girls pokracuju nadalej vo famoznych vykonoch, a dnes maju sancu ukoncit turnaj s bilanciou 11zapasov-11vyhier tlap
Skoda toho srbska, ocakaval som od nich viac :-( , ale brazilcanky nenechali nic na nahodu



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 15, 2007 4:25 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Ponuka na zajtrajsie posledne kolo FIVB Women's World Cup 2007

Obrázek

A tabulka pred posednym kolom

Obrázek


Tak a je rozhodnute!
Na OH2008 postupuju: famozne Talianky, momentalne druhe USA a tretia Brazilia (tu moze o postup a miesto v prvej trojke pripravit uz len nemozna zhoda nahod :wink: )
Takze v podstate uz o "nic nejde"
Talianky "nicia" co im pride do cesty 10zapasov - 10 vyhier (9x3:0, 1x3:2-Serbia)
Dnes si opat bez mensich problemov poradili a hladko porazili Cubu, a zajtra nastupia proti druhej USA!Takze zapas ako remen na uplny zaver turnaja. Talianky vsak o prve miesto podla mojich prepoctov :lol: nemozu prist, preto mozu hrat v tomto zapase uvolnene a potvrdit neporazitelnost na tomto turnaji. Avsak USA ma tak isto postup na OH vo vrecku, cize pojde o "uvolneny" zapas, v ktorom sa bude hrat v podstate o prestiz!
Moj tip: verim a fandim Taliankam! ... pockam si vsak na rozsirenu ponuku od bwin a podla toho ake kurzy vypisu na hcp, resp. presny vysledok lebo kurz 1,35 na jednotku nemusim!

To je asi jedine co sa mi z dnesnej ponuky paci viac, avsak s vkladom to nebudem prehanat, kedze uz je o vsetkom podstatnom rozhodnute.

Dalsie tipy o ktorych rozmyslam: Brazilia hcp -2,5 setu, Srbsko, Cuba-Srbsko over na celkovy pocet bodov (ocakavam hranicu cca 185,5 bodu)

... tiket opat doplnim (dufam ze stihnem este dnes, zalezi vsak od toho kedy bwin rozsiri ponuku) ...
tak rozhodol som sa ze zmenim trosku taktiku :wink:
Pozrel som na ponuku tipsportu a rozhodol som sa dnes-zajtra skusit stastie tam!

Moj dnesny tiket: Taliansko hcp-1set @1,8 + Brazilia hcp-2sety @1,5 ... celkovy @2,7, vklad cca 1000 Skk (vklad si este premyslim ale bude to suma +- tisic korun)
Dovody-O Taliansku som uz napisal dost, ocakavam ze aj v tomto zapase potvrdia svoju kvalitu a skvelu formu! Brazilia je z uplne inej kvalitativnej triedy ako domace japonsko a po dnesnej "demolici", ktoru predviedli na Srbsku, cakam od nich podobny pristup a vykon aj v zajtrajsom poslednom zapase FIVB Women's World Cup 2007!

Vysledky: Taliansko 3:0 ... hcp -1set OK
Brazilia 3:1 ... hcp -2sety KO

Brazilky som mal druhykrat na tikete, druhykrat mi ho doje...babrali :roll:
Tak dufam, ze mi to vynahradia "ich" muzi, kedze v nedelu zacina svetovy pohar muzov...


Naposledy upravil CVE dne pát lis 16, 2007 1:19 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 16, 2007 1:13 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Konecne poradie FIVB Women's World Cup 2007

Obrázek

Vitaz a Valec turnaja tlap tlap tlap Kinder girls ...

Obrázek

Na OH sa nominovali:
Taliansko
USA
Brazilia

Dovidenia v nedelu ked nam zacina FIVB Men's World Cup 2007!



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 16, 2007 1:14 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

gratka k Taliankam bravo



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron