Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

pát lis 16, 2007 9:55 am


Portugalsko-Taliansko

Tip: 2
Kurz: 2,7 /Fonbet/
Dovera: 3/10
Cas: 20:30
------------------------------
Tip: X2
Kurz: 1,8 /Fonbet/
Dovera: 5,5/10
Cas: 20:30

Pre mna trosku prekvapive kurzy. Taliani patria k najvacsim kandidatom na titul spolu so Spanielmi, nasleduje Rusko a Portugalsko. Portugalci su doma a bude na nich vyvijany velky tlak. Samozrejme, ten je min. rovnako velky u Talianov, ci Spanielov... Pre mna su tieto kurzy vypisane opacne, miernym favoritom je europsky sampinon z roku 2003 - Taliansko. Prve zapasy su velmi dolezite pri takychto zapasoch. Osobne myslim, ze tieto timy sa prebojuju do semifinale. Taliani nenechavaju nic na nahodu. Do dejiska zobrali 18hracov i ked na supisku mozno napisat len 14. Trener Alessandro Nuccorini zobral zo sebou 4 hracov, ktroych sa nechce vzdat, no potykaju sa so zranenim a vsetko je v rukach lekarov ci budu k dispozicii.
Taliani ako som pisal su po Spanielsku najvacsi kandidat na titul, portugalci su rozhodne kvalitni, no dost su favorizovani hlavne domacim prostredim. Neprehra talosov v kurze 1,8 u Fnbet by som nenechal lezat s doverou 5,5/10 (skoda ze tam nemam ucet)
Vyhra Talasov v kurze 2,7 s doverou 3/10.
GL
Cesi by si tiez mali poradit s novacikom sampionatu Rumunskom (ktorych povazujem na rovnakej urovni ako slovensko). No v kurze 1,6 nevidim nejaku value. ped tyzdnom vypisal doxxbet kurz 2,1,resp 2,2 na cechov a to by som si urcite zahral...

v druhej skupine sa javia jasne zapasy. Spanieli a Rusi by si mali poradit so svojimi supermi... No kurzy su fakt malicke a to necham lezat...

GL



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 10:39 am


hajnas píše:
Portugalsko-Taliansko

Tip: 2
Kurz: 2,7 /Fonbet/
Dovera: 3/10
Cas: 20:30
------------------------------
Tip: X2
Kurz: 1,8 /Fonbet/
Dovera: 5,5/10
Cas: 20:30

Pre mna trosku prekvapive kurzy. Taliani patria k najvacsim kandidatom na titul spolu so Spanielmi, nasleduje Rusko a Portugalsko. Portugalci su doma a bude na nich vyvijany velky tlak. Samozrejme, ten je min. rovnako velky u Talianov, ci Spanielov... Pre mna su tieto kurzy vypisane opacne, miernym favoritom je europsky sampinon z roku 2003 - Taliansko. Prve zapasy su velmi dolezite pri takychto zapasoch. Osobne myslim, ze tieto timy sa prebojuju do semifinale. Taliani nenechavaju nic na nahodu. Do dejiska zobrali 18hracov i ked na supisku mozno napisat len 14. Trener Alessandro Nuccorini zobral zo sebou 4 hracov, ktroych sa nechce vzdat, no potykaju sa so zranenim a vsetko je v rukach lekarov ci budu k dispozicii.
Taliani ako som pisal su po Spanielsku najvacsi kandidat na titul, portugalci su rozhodne kvalitni, no dost su favorizovani hlavne domacim prostredim. Neprehra talosov v kurze 1,8 u Fnbet by som nenechal lezat s doverou 5,5/10 (skoda ze tam nemam ucet)
Vyhra Talasov v kurze 2,7 s doverou 3/10.
GL
Cesi by si tiez mali poradit s novacikom sampionatu Rumunskom (ktorych povazujem na rovnakej urovni ako slovensko). No v kurze 1,6 nevidim nejaku value. ped tyzdnom vypisal doxxbet kurz 2,1,resp 2,2 na cechov a to by som si urcite zahral...

v druhej skupine sa javia jasne zapasy. Spanieli a Rusi by si mali poradit so svojimi supermi... No kurzy su fakt malicke a to necham lezat...

GL


takze zo stvorice zranenych talianov sa podarilo troch doliecit a zapisat na supisku, co rozhodne by malo byt plus. Len tak by ich trener so sebou nebral..



Nahoru Nahoru
 

pát lis 16, 2007 2:14 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Tak v prvom tipe suhlasim s hajnasom a taktiez si dam Taliansko!
Kvalitativne su na tom lepsie ako domace Portugalsko, a preto kurz 2,55 vyuzijem. Ako uz napisal hajnas, Taliani by mali byt v plnej sile (Sandro Zanetti, Vinicius Bacaro and Carlos Mantovanelli su podla uefa.com OK) a okrem Patricka Nora by mali byt vsetci pripraveny nastupit.
Druhy tip je zo zajtrajsieho zapasu Spain-Ukrain. Spanielsko-vysoky favorit nie len v tomto zapase ale aj v celom turnaji nastupi proti Ukraine.
Ukraina omladila kader a podla mna to moze byt kludne cierny kon turnaja, alebo aspon minimalne potrepit favoritov skupiny Spanielsko a Rusko.
Moje tipy: Taliansko @2,55
Ukrain hcp+2,5 @2,00

... este ma zaujal tip Portugalsko da v zapase menej ako 2,5 golu za @2,2 ...
GL!



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 19, 2007 9:07 am


hajnas píše:
hajnas píše:
Portugalsko-Taliansko

Tip: 2
Kurz: 2,7 /Fonbet/
Dovera: 3/10
Cas: 20:30
------------------------------
Tip: X2
Kurz: 1,8 /Fonbet/
Dovera: 5,5/10
Cas: 20:30

Pre mna trosku prekvapive kurzy. Taliani patria k najvacsim kandidatom na titul spolu so Spanielmi, nasleduje Rusko a Portugalsko. Portugalci su doma a bude na nich vyvijany velky tlak. Samozrejme, ten je min. rovnako velky u Talianov, ci Spanielov... Pre mna su tieto kurzy vypisane opacne, miernym favoritom je europsky sampinon z roku 2003 - Taliansko. Prve zapasy su velmi dolezite pri takychto zapasoch. Osobne myslim, ze tieto timy sa prebojuju do semifinale. Taliani nenechavaju nic na nahodu. Do dejiska zobrali 18hracov i ked na supisku mozno napisat len 14. Trener Alessandro Nuccorini zobral zo sebou 4 hracov, ktroych sa nechce vzdat, no potykaju sa so zranenim a vsetko je v rukach lekarov ci budu k dispozicii.
Taliani ako som pisal su po Spanielsku najvacsi kandidat na titul, portugalci su rozhodne kvalitni, no dost su favorizovani hlavne domacim prostredim. Neprehra talosov v kurze 1,8 u Fnbet by som nenechal lezat s doverou 5,5/10 (skoda ze tam nemam ucet)
Vyhra Talasov v kurze 2,7 s doverou 3/10.
GL
Cesi by si tiez mali poradit s novacikom sampionatu Rumunskom (ktorych povazujem na rovnakej urovni ako slovensko). No v kurze 1,6 nevidim nejaku value. ped tyzdnom vypisal doxxbet kurz 2,1,resp 2,2 na cechov a to by som si urcite zahral...

v druhej skupine sa javia jasne zapasy. Spanieli a Rusi by si mali poradit so svojimi supermi... No kurzy su fakt malicke a to necham lezat...

GL


takze zo stvorice zranenych talianov sa podarilo troch doliecit a zapisat na supisku, co rozhodne by malo byt plus. Len tak by ich trener so sebou nebral..


0-0
prvy KO, druhy OK

netradicny vysledok, ale delba bodov asi zasluzena. Taliani mali loptu hlavne v prvom polcase skoro stale na nohach, no sance boli na oboch stranach. V druhom sa portugalci osmelili a hru vyrovnali. Brankaripredviedli fantasticke zakroky.
Co ma sklamalo alebo zaskocilo, ze sa objavovali obrovske chyby v takych veciach, ktore by sa nemali stavat u nas ani v okresnych sutaziach (talian ako posledny ide do kluckjy, strati loptu a famozny Feler vytiahol mega zakrok na tyc... druha mala domov, z ktorej nasleduje kop zo sest metrov proti muru...alebo ziadny signal pri rohoch, resp. priamych kopoch...)
Kontrola lopty fantasticka, ale tie chyby...som len ziral s otvorenou hubou, ze co to je!!!



Nahoru Nahoru
 

pát lis 23, 2007 9:21 am

 

Taliansko vs. Rusko (futsal)

Tip: 1
Kurz: 2,2 (fonbet)
Dovera: 3/10
Cas: 20:00

Fonbet opat vypisal velmi pekny kurz na Talianov. fair by som videl max. na 1,8. taiani potvrdzuju co sa od nich cakalo a kazdym zapasom su silnejsi. Zakladnu skupinu zvadli v pohode so skore 11-1.
Rusi mna az tak nezaujali. Postup sice splnili, no myslim, ze nemaju tolko kvalitnych hraocv ako Taliani. Hlavnou postavou okolo ktorej sa vsetko toci je brazilec Cirilo.
Od oboch zapasov dnesnych ocakavam, ako platlo i doteraz, hru so zabezpecenou obranou. Loptu na nohach budu mat podla mna Taliani, oni budu diktovat tempo zapasu a rusi budu cakat na ich chybu.
Pre mna by bolo prekvapenim ine finale ako Taliansko-Spanielsko
GL


Naposledy upravil hajnas dne pát lis 23, 2007 9:25 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pát lis 23, 2007 9:22 am

 

Taliansko vs. Rusko (futsal)

Tip: 1X
Kurz: 1,47 (fonbet)
Dovera: 5,5/10

Pridavam i neprehru Talianov s vyssou doverou


Naposledy upravil hajnas dne pát lis 23, 2007 9:26 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pát lis 23, 2007 9:22 am

 

Spanielsko vs. Portugalsko (futsal)

Tip: 1
Kurz: 1,6 (mybet)
Dovera: 4,5/10
Cas: 18:00

V tomto zapase je favorit este "jasnejsi". Spanieli, obhajca z poslednych ME si prve miesto v skupine zabezpecil v priamom suboji s Rusmi 4-1. Je to muzstvo, ktore ma spickovych futsalistov. Superovi prakticky nedaju dotyk s loptou a trpezlivo dobijaju superovu branu. v zapase uz nehrozi "podcenenie", ze to pride same a cely zaps uz bude poctivy. Ciel je jasny - obhajoba zlata a dnes treba urobit prvy krok.
Prtugalci, su sice usporiadatelom, no ich hra ma nijak extra nezaujala (pravdou je ze som ich v poslednom zapase s Rumunmi nevidel). Ich hra bude urcite zozadu, tak ako tomu bolo v prvom zapase s Talianmi, kde si uvedomovali, ze nie oni su favoritom zapasu. O to viac proti Spanielom. pravdou je ze maju vyborneho brankara, ale to vlastne vsetci semifinalisti, nakolko brankar "robi" zapasy...
GL



Nahoru Nahoru
 

pon lis 26, 2007 9:43 am

 

hajnas píše:
Taliansko vs. Rusko (futsal)

Tip: 1
Kurz: 2,2 (fonbet)
Dovera: 3/10
Cas: 20:00

Fonbet opat vypisal velmi pekny kurz na Talianov. fair by som videl max. na 1,8. taiani potvrdzuju co sa od nich cakalo a kazdym zapasom su silnejsi. Zakladnu skupinu zvadli v pohode so skore 11-1.
Rusi mna az tak nezaujali. Postup sice splnili, no myslim, ze nemaju tolko kvalitnych hraocv ako Taliani. Hlavnou postavou okolo ktorej sa vsetko toci je brazilec Cirilo.
Od oboch zapasov dnesnych ocakavam, ako platlo i doteraz, hru so zabezpecenou obranou. Loptu na nohach budu mat podla mna Taliani, oni budu diktovat tempo zapasu a rusi budu cakat na ich chybu.
Pre mna by bolo prekvapenim ine finale ako Taliansko-Spanielsko
GL


----------
2-0 OK



Nahoru Nahoru
 

pon lis 26, 2007 9:44 am

 

hajnas píše:
Spanielsko vs. Portugalsko (futsal)

Tip: 1
Kurz: 1,6 (mybet)
Dovera: 4,5/10
Cas: 18:00

V tomto zapase je favorit este "jasnejsi". Spanieli, obhajca z poslednych ME si prve miesto v skupine zabezpecil v priamom suboji s Rusmi 4-1. Je to muzstvo, ktore ma spickovych futsalistov. Superovi prakticky nedaju dotyk s loptou a trpezlivo dobijaju superovu branu. v zapase uz nehrozi "podcenenie", ze to pride same a cely zaps uz bude poctivy. Ciel je jasny - obhajoba zlata a dnes treba urobit prvy krok.
Prtugalci, su sice usporiadatelom, no ich hra ma nijak extra nezaujala (pravdou je ze som ich v poslednom zapase s Rumunmi nevidel). Ich hra bude urcite zozadu, tak ako tomu bolo v prvom zapase s Talianmi, kde si uvedomovali, ze nie oni su favoritom zapasu. O to viac proti Spanielom. pravdou je ze maju vyborneho brankara, ale to vlastne vsetci semifinalisti, nakolko brankar "robi" zapasy...
GL


-------------
2-2 KO :?



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron