Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

sob lis 17, 2007 1:09 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Po zenach prichadzaju na rad muzi, a zajtra skoro rano nam v krajine vychadzajuceho slnka zacina FIVB Men's World Cup 2007
Opat sa bude bojovat okrem celkoveho vitazstva aj o dalsie dve miesta, top3 po odohrati vsetkych zapasov si zaistia ucast na OH 2008 v Pekingu.

Zoznam startujucich

Obrázek

Sance na vitaza...

Obrázek

...tieto kurzy pouzivam len ako informativne zhodnotenie sanci jednotlivych ucastnikov na celkove vitazstvo, urcite sa daju nasjt aj lepsie, momentalne vsak vacsina stavkovych na nete este kurzy nevypisala...

Ako aj podla kurzov v predchadzajucej tabulke vidno, velkym favoritom je celok BRAZILIA (autorske prava Hajnas :lol: )

Obrázek

Je zbytocne sa nejak rozsirne rozpisovat o ich uspechoch v poslednej dobe. Da sa to zhrnut jednoducho a vystizne...Vyhrali co sa vyhrat dalo :D
ale vskratke uspechy od roku 2001:
OH 2004 Athens - Vitaz
Majstrovstva sveta 2002,2006- Vitaz,Vitaz
Svetova liga 2001-2007 - 6xVitaz,1xfinalista (2002)

Myslim ze brazilcania su pravom povazovani za top favorita, a ak budu zdravotne v poriadku a aspon trosku vo forme tak v Japonsku zvitazia!

Druha vlna alebo kto este pojde na OH...

RUSSIA

Obrázek

Skuseny a dlho pokope hrajuci tim, ktory ma kvalitou urcite velku sancu postupit na OH a ak pojde karta tak potrapi aj Braziliu.

USA

Obrázek

V poslednej dobe tim USA isiel kvalitativne hore a vo svetovel lige nazbieral skusenosti, ktore mu na tomto sampionate urcite budu k prospechu. O vzostupe kvailty svedci 3.miesto v ostatnom rocniku svetovej ligy, hned za Braziliou a Ruskom.

Takze toto su asi traja najvacsi adepti z mojho pohladu na postup.

Cierny kon turnaja?Bulharsko a Spanielsko

Obrázek

Obrázek

Bulhari v sucastnej zostave zaziarili na ostatnom svetovom sampionate (taktiez v japonsku), kde ich v spanilej jazde dokazali zastavit az sampioni turnaja z Brazlie a nakoniec obsadili brondzovu priecku. Tohto roku to uz nebolo take slavne - 8.miesto z ME a 5.miesto zo svetovej ligy.
Hraju vsak pokope uz nejaky ten den a ak ich v japonsku pockala forma z MS tak urcite maju sancu zabojovat o top3!
Spanieli su pre mna neznamou a neviem co od nich cakat.Su to vitazi ME 2007, co bolo velke prekvapenie, asi take ako ked vo finale porazili domace Rusko. Otazkou je v sak ci im ostala forma z ME a ako sa dokazu vysporiadat so zmenou: z outsider - na spolufavorit na top3.

Toto su,nielen podla mna,favoriti FIVB Men's World Cup 2007.
Tipy prinesiem neskor, ak stavkove vypisu sirsiu ponuku...aj ked prve zapasy budem skor len sledovat, kto s cim prisiel na tento sampionat.



Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 17, 2007 7:42 pm

 

ja to vidim takto:lahucke vitazstvo brazilie,o druhe miesto si to rozdaju celky ruska,usa a bulharska,spanielov tipujem na sklamanie turnaja predsa len vrchol podla mna dosiahli na ME,prekvapit mozu domaci japonci,skoda ze tam nie je moj oblubeny tim francuzska ale za to ze tam nie su si mozu sami



Nahoru Nahoru
 

sob lis 17, 2007 8:24 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Moje dnesne tipy:
vyhra ruska 3:0
vyhra domaceho japonska mozno aj v hcp-1.5setu
bulharsko mozno aj v hcp-1.5setu
...ale su to prve zapasy takze s vkladom opatrne :wink:
zopar slov k tipom
Rusi v plnej sile by nemali mat problem s mladikmi z Argentiny, a ocakavm hladke vitazstvo na zaciatok turnaja pre zbornu.
Domace Japonsko uz v tohto sezonnom vydani svetovej ligy naznacilo ze ide vykonostne hore, a tento vzostup potvrdili aj vyhrami pred svojimi fanusikmi a to proti celkom ako Taliansko a Francuzko!Tak verim, ze aj teraz vypredane hladisko ich pozenie k vitazstvu proti vicemajstrovi "volejbalovo slabuckeho" africkeho kontinentu.
Posledny zapas ma oslovil hlavne kvoli peknemu kurzu na Bulharov, ale aj kvoli tomu ze Bulharov povazujem za kvalitativne lepsi tim, ktoremu sice tato sezona zatial nevysla ale ja verim ze formu si setrili prave do Japonska.

Vysledky:
vyhra ruska 3:0 - Rusko-Argentina 3:0 OK
vyhra domaceho japonska mozno aj v hcp-1.5setu - Japonsko-Tunisko 2:3 KO
bulharsko mozno aj v hcp-1.5setu - Bulharsko-Spanielsko 3:1 OK

Domaci Japonci ma dost sklamali, ked vyhravali 2:1 na sety a potom aj v 5.rozhodujucom mali naskok par bodov a 2MB aj napriek tomu prehravaju zapas...tak na moj tiket uz tak skoro nepojdu!


Naposledy upravil CVE dne ned lis 18, 2007 2:02 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 17, 2007 8:56 pm

 

jedna zaujimavost,vsimni si kurzy na zapas egypt-portoriko,baw 1,95-1,75,expekt 1,9-1,8 a slovenske doxxbet 1,7-1,9 este aj fortuna,nike a aj chance favorizuje egypt



Nahoru Nahoru
 

sob lis 17, 2007 8:58 pm

 

expekt vyhodil kurzy na japonsko -1,5 setu...@1,6



Nahoru Nahoru
 

sob lis 17, 2007 9:15 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

janoS paradoxne presne na den sa po roku zopakuje zapas Egyp-Portoriko a opat v japonsku :wink: pred rokom na svetovom sampionate vyhral egypt nad portorikom ked otocil z 0:2 ... ale ty to urcite vies, tak to len pre zaujimavost pre ostatnych :)
Ja ten zapas nebudem hrat, ale asi by som sa priklonil na stranu africanov, kedze predsa len hrali svetovu ligu, resp. lepsie povedahe sa zucastnili hufi ale predsa no
sam so zvedavy ako dopadne tento zapas rovnako ako aj australia-korea



Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 17, 2007 9:25 pm

 

cital som trenerov co napisali pred turnajom, portoriko ma co vracat a su nazhaveni oplatit minulu prehru,egyptania s mladymi hracmi budu chciet uspiet v dueloch s koreou a australiou,puerto rico v americkej kvalde zdolalo v semifinale kubu 3-2,pricom egyptania nemali sancu vo svetovej lige proti kubancom,tiez to nedam ale ja by som skusil portriko,:-(GL!



Nahoru Nahoru
 

pon lis 19, 2007 4:17 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Vcera nebolo vela casu tak az dnes prinasam vysledky zo vcerajsieho aj dnesneho dna...

Obrázek

Vcera sa zrodilo prve velke prekvapenie ked Brazilia podlahla USA 3:0. Podla vysledku sa moze zdat, ze to bolo jednoduche a hladke vitazstvo americanov.Avsak ked sa pozrieme na vysledky jednotlivych setov, zistime ze okrem tretieho setu sa v prvom aj druhom "predlzovalo". Brazilcanom chyba setter-"rozohravaÄŤ" Ricardo a to je urcite citelna strata. Nahradnik Marcelinho ma urcite tiez svoju kvalitu ale nahradit jednotku na tomto poste urcite nebude nic jednoduche. Ja si vsak myslim ze od zapasu k zapasu sa bude tim viac a viac zohravat a brazilacnia budu podavat vykon aky sa od nich ocakava.
Dalsi favoriti Rusko a Bulharsko idu bez prehry, avsak na hodnotenie bude casu este dost, kedze zatial maju timy odohrane po 2 zapasy...

Aktuálna tabulka...

Obrázek

A zajtrajsia ponuka...

Obrázek

kurz na USA bol povodne 1,67(alebo okolo 1,7 uz presne nepamatam) ked to vypisali, dvakrat vsak uz upravili smerom nadol...bude to tazky zapas ale ja verim USA ako aj dalej pisem a asi niesom jediny...


A predbezne tipy:
Vyhra USA, popripade USA hcp -1,5setu
Vyhra Bulgaria hcp -1,5setu, resp. under na celkovy pocet bodov
Vyhra Brazilie hcp -2,5setu a Ruska hcp-2,5setu

USA po vcerajsom famoznom vitazstve nad Braziliou dnes famozne prehrali s Portorikom, zajtra budu chciet svoje zaváhanie odcinit. Superom im bude Espana, ktorá zatial ziskala len jeden set (Bulharsko 1:3, Brazil 0:3 ) a zajtra ich necaka o nic lahsi super.Takze ocakavam podobny vysledok ako vcera a dnes.
Bulhari zatial slapu ako sa od nich ocakava, hadam az na ten jeden set ktorý stratili dnes proti Egyptu. Zajtra ich caka Portoriko, ktoré zatial ma spolu s Bulharmi a Ruskom plny bodovy zisk. Zajtra ocakavam potvrdenie od Bulharov ze kvalita je na ich strane.
Brazilia a Rusko vs. Egypt a Tunisko ... ak favoriti nepodcenia svojich superov, tak by to mala byt hra macky s mysou...

Výsledky:

Vyhra USA, popripade USA hcp -1,5setu.....USA-Espana 1:3
Vyhra Bulgaria hcp -1,5setu, resp. under na celkovy pocet bodov..... Bulharsko-Portoriko 3:1
Vyhra Braziliehcp -2,5setu a Ruska hcp-2,5setu.....Brazil-Egypt 3:0 Rusko-Tunisko 3:1

Mrzi ma hlavne strata prveho setu u rusov 22:25 ... dalsie tri uz vyhrali s uplnym prehladom v pomere 75:43



Nahoru Nahoru
  Profil

úte lis 20, 2007 3:05 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Vysledky prveho kola ...

Obrázek

Zajtra je na WC volny den
Ponuka na prve zapasy druheho kola...

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 22, 2007 7:29 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: úte led 02, 2007 11:16 am
Příspěvky: 49

Dnesne vysledky a harmonogram zapasov na zajtra...

Obrázek

... a ponuka bwin na zajtrajsie zapasy...

Obrázek

Moje tipy na zajtra:
Spanielsko hcp -1,5setu - spanieli po nie prave vydarenom zaciatku si v dnesnom zapase hadam napravili chut a zajtra si bez vacsich problemov poradia s Portorikom, ktore dnes dostalo lekciu od Brazilie
Tunisko - africania ma milo prekvapili na tomto turnaji a urcite podla doterajsich vysledkov maju zajtra proti korejcanom vacsie sance na vitazstvo.
A-A suboj dvoch Aciek :wink: sa podla mna skonci stastnejsie pre zeleno-zltych
B-B suboj dvoch Beciek sa podla mna skonci stastnejsie pre zeleno-zltych :lol: - ja ked v tomto zapase by som asi skor skusil over na celkovy pocet bodov 184,5 resp. Brazilia hcp -1.5setu
..ovsem ja tento zapas asi nebudem hrat, kedze Brazilia zatial v jedininom tazkom zapase na turnaji, proti USA prehrala, a aj ked si myslim ze hra je uz u kanarikov lepsia ako na zaciatku ,ale kurz mi zato nestoji ... nebyt dnesnej smolnej prehry bulharov proti USA, ked zapas trval cez 2.5hodiny, mozno by som uvazoval aj nad tipom na Bulharsko ...
Rusko hcp -2.5 setu ... zatial sa mi Rusko javi vo velmi dobrom svetle, aj dnes si napriklad bez svojich najvacsich hviezd bez problemov poradili za hodinu s Koreou
Egypt-USA ... under 132.5bodu ... dufam ze dnesne vitazstvo USA nastartuje k lepsim vykonom a zajtra s Egzptom spravia kratky proces...

Vysledky:
zatial total KO



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron