Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

ned lis 18, 2007 4:12 pm


Zápas sa hraje dnes v Záhrebe so začiatkom o 17.45h. Ide o piate kolo LM a v podstate o zápas dvoch najvačších favoritov v skupine. Hostia zo Španielska už postúpili, potrebujú maximálne bod aby skončili na prvom mieste a zabezpečili si lepšie nasadenie v ďalšej fáze(prípadne stačí ak dnes neprehrajú o 5gólov alebo o 4g ak dajú viac ako 25g).
Poďme sa trošku hlbšie pozrieť na mužstvá...
Zagreb - začali sezónu s obrovskými ambíciami veď v lete výrazne posilnili, bohužial hneď na začiatku sezóny vyhodili trénera(počas prípravy keďže nevyhrávali) a mužstvo odvtedy vedie starý známy Lino Cervar ktorý je trénerom chorvátskej mužskej reprezentácie, predtým tiež Zagreb trénoval a v klube vždy bol na vysokom mieste...Bohužial však v poslednom čase sa začal čoraz viac angažovať do politiky, stal sa poslancom a ide to na úkor jeho práce...Aj vďaka tomu mal Zagreb katastrofálny štart do sezóny a vyzeralo to tak že možno budú posledný v skupine čo by bolo obrovskou hanbou, po reprezentačnej prestávke sa zdá sa asi dali zapracovali lebo naposledy v Skopje vyhrali suverénne 34-26 treba však priznať že Vardar nemá žiadne super mužstvo...Poďme k posilám, v lete sa do klubu po rokoch vrátil Mirza Dzomba ktorého vačšina ludí považuje za asi najlepšie pravé krídlo na Svete(hral za Ciudad predtým Veszprém), prišiel ďalší lavák ale na pravú spojku makedonec Kiril Lazarov(z Veszprém) ktorého tiež vela ludí považuje za najlepšieho na svojom poste, veď pred dvoma rokmi bol najlepším kanonierom v LM a vlani by to vyhral opať keby Veszprém prešiel ešte jedno kolo...Klub posilnil reprezentačný brankár Jerkovic(vlani chytal fantasticky za Schaffhausen) a vrátil sa tiež výborný reprezentačný pivot Igor Vori(Barcelona)...Odišlo síce pár hráčov ako rumun Jurca ale to ani nespomínam lebo náhrada je ovela lepšia :wink: V klube působí ešte možno najvačší talent svetovej hádzanej, hraje v základe ako stredná spojka Domaguj Duvnjak, ten chlapec má stále len 19! rokov ani si neviem predstaviť ako bude hrať o pár rokov...
Ademar - oproti vlaĹ



Nahoru Nahoru
 

ned lis 18, 2007 8:25 pm

 

25-26(15-12)
Tak chlapci zápas "posrali" neskutočným spůsobom, vynikajúci nástup do zápasu hneď 4-0(timeout Ribera) neskoršie 8-2...v druhom polčase 23-19 z toho 23-23 teda prvý raz remíza potom 25-23 majú v poslednej minúte útok a dostanú gól v poslednej sekunde :lol:
Ademar asi vedel kedy majú viesť v zápase 88)

Bohužial opať sa ukázalo že chlapci nevedia čo majú hrať ak pán Cervar "sere" na trénovanie...



Nahoru Nahoru
 

ned lis 18, 2007 8:42 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

skoda toho



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 19, 2007 1:16 am

 

Škoda max jedničky, ten handicap bol špatný tip, stále som nepochopil že Ademar má dobré mužstvo aj keď v lige chudobnejším rozdáva body ale porazil zatial ako jediné mužstvo Ciudad a vonku na Barcelone uhral bod čo je tiež fantastický výsledok...asi na ťažké zápasy sa vedia pripraviť...
Ináč dlho som uvažoval či to mám pridať alebo nie, chcel som ešte včera ale našťastie ako som pozeral do začiatku zápasu do prečítalo asi len 7-8ludí snáď to nikdo okrem mna nepodal :wink:



Nahoru Nahoru
 

pon lis 19, 2007 1:20 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

nasli sa aj taki, ale kazdy ma davat podla vlastnej hlavy :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 19, 2007 1:35 am

 

Tak-tak :wink:

Ĺ koda Ĺľe som na toto natrafil aĹľ teraz :lol:
http://www.ifortuna.cz/content.php?news=7956

Keby som to vedel to by som ani niÄŤ nepsal 88) :D samozrejme vsadil by som aj tak, veÄŹ uĹľ od pondelka som na to ÄŤakal :roll:



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron