Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

sob pro 08, 2007 10:07 am


Prozatím jsem zhlédnul jsen Expekt a ikdyž se mi tam líbí velké množství dvojiček nakonec jsem vybral pouze 2.....

Tcherezov - Greis 1 @1,55...
Jak jsme mohli vidět při včerejším sprintu,tak Greis se stále nedostal ze své letargie a nevidím jediný důvod proč by tomu dneska mělo být jinak.Po sprintu,kdy oba závodníci na střelnici udělali 2 chyby( oba v ležce což zejména u Tcherezova bylo jistě obrovské překvapení ) má Tcherezov náskok 8 sekund na Greise,což značí,že v běhu jsou oba dva víceméně vyrovnaní a tak se dnes bude rozhodovat na střelbě a tam je Tcherezov ve srovnání s momentální střelbou Greise, jak ryba ve vodě.Tcherezov vyhrál poslední stíhačku když se rozhodovalo na poslední střelbě mezi ním,Olem a iarochenkem...Tcherezov jako jediný prokázal pevné nervy a vyčistil kdežto Ole a Iarochenko chybovali.
Tip,kterĂ˝ se mi opravdu hodnÄ› lĂ­bĂ­.


Sleptsova - Saue 1 @1,55
Přiznám se,že pro mě osobně je Sleptsova zatím hodně velkým a příjemným překvapením.V Kontiolahti byla ve sprintu na 15.místě a v následné stíhačce svůj výsledek ještě předčila když závod dojela na 9.místě.Evelin Saue zajela také slušně když sprint dokončila na 26.místě,ale stíhačka se jí hrubě nepovedla a dojela až na 49.místě se ztrátou přes 3 minuty na Sleptsovu.Mám takový dojem,že dnes se bude opakovat minulo týdenní historie.Sleptsova včera dojela na7.místě když vše vyčistila,Saue dokončila sprint na 11.místě,také vyčistila,ale nabrala ztrátu 11 sekund na Rusku.Pokud vezmu v potaz minulou stíhačku a uplně rozdílné výsledky obou žen a zatím výborné výsledky Rusky tak si myslím,že je to také hodně dobrá dvojička k zahrání.

GL všem.



Nahoru Nahoru
 

sob pro 08, 2007 11:44 am

 

pridam aj ja nieco, aj ked velmi vela casu nemam

Greis Michael vs. Tchoudov Maxim 2 1,80 KO
Nilsson Mattias Jr vs. Eckhoff Stian 1 1,98 KO
CELKOVĂť KURZ: 3,56 doxxbet

toto dnes z biathlonu. Greis toho roku strasne mizerna strelba, naopak Tchoudov podava vyrovnane vykony, vybornu strelbu a neustale je v top10. Dalej nechapem preco je Eckhoff favoritom, ked maju s Nilsonom takmer rovnaku strelbu, ale Nilson je na tom ovela lepsie bezecky, co potvrdil na kazdych tohtorocnych pretekoch a najme na dlhsich tratiach. Vzdy mal pred nim naskok aspon 30s. Myslim ze aj ked bude mat o 1 minuty terc viacej tak Eckhoffa zvladne. Aby to nebolo az take zavadajuce, tak Tchoudov trosku nezvlada sprinty, ale na dlhsich tratiach kde je viacej strelby je to jednoznacne prenho. GL



Nahoru Nahoru
 

sob pro 08, 2007 2:55 pm

 

tak u mna dnes biathlon totalna pohroma, to co predviedol Tchoudov sa neda ani pisat, +8 na strelnici :evil:

Nilson(+6) v cieli +16s na Eckhoffa(+5), ta jedna rana bola nakoviec osudna

vcera ma odpisal Hanevold, ten pre zmenu dnes isiel famozne



Nahoru Nahoru
 

sob pro 08, 2007 4:11 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

nevadi nabuduce vyjde

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron