Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

pon pro 31, 2007 9:33 am


Tákže konečně začíná tlačení fiftýnů správným směrem a vysedávání u livka po nocích na australských turnajích.

V tomto týdnu jsou na programu 3 turnaje ATP (Doha, Adelaide, Chennai), ze začátku bude těžší vybrat zápasy, poněvadž hráči sou po "prázdninách" a neví se kdo nabral jakou formu v treninku, takže bych se vyhl solení za větší obnosy. I tak sou v nabídce celkem pěkné zápasy.

Adelaide

Tady se mi nejvce líbí Falla proti Acasusovi, Kolumbijec hrál na konci sezony ve slušné formě, semifinále v Lyonu, v Madridu na masters hrál slušně i proti ferrerovi, který ho vyřadil. VZ sice 0-1,ale na antuce v roce 2004. Doufám že Falla nezopakuje pomalý rozjezd z minulé sezony, v doxxu pěkných 2,07 na Fallu, ale jak řikám, je začátek a kdo ví, kdo spolkl na Vánoce kost nebo kdo více dřel při tréninku.

Mega podkurz na Hewitta, Sela teď hrál hodně slušně, na tom turnaji v rakousku nebo kde to bylo, i ke konci sezony na challengerech slušny. Je sice doma ale za 1,15 ee.


Doha

V Doha se mi líbí Seppi proti Santorovi. Fabrice zase zestárl o další rok a čím dál méně bude konkurovat té širší špičce. Jeho obouručným stylem už to nebude stíhat jako se o to snažil teď. Seppi sice není vubec hráč tvrdého povrchu ale já mu věřím že by Fabrice mohl porazit, když chytí správnej dech tak dokáže zahrát výborně (např. proti Fedexovi v Monte Carlu), jediné co mě odrazuje že je začátek sezony a Santoro není unavený (asi). Za 2,01 beru.

Chennai

Tady se mi líbí Malisse, doufám že se dostal do dobré formy už po delším zranění, pokud ano tak by neměl mít Muller šanci. V doxuu 1,55 na Xaviera. Vz 0-1 teď v Monsu na challengeru ve třech ale tomu bych moc váhu nedával.

Dál Moya by měl dat Gabashviliho, ale 1,26 je málo.

Snad aspoĹ



Nahoru Nahoru
 

pon pro 31, 2007 12:19 pm

 

zdravim vsetkych v starom roku a v novej sezone.do roku 2008 zelam vsetkym GL a tie spravne tipy!
dufam,ze v novej sezone sa rozrastieme a viac hlav da viac rozumu.
ako spominal mitchel zaciatok sezony je zaciatok sezony a treba dat chlapcom a dievcatam cas na to,aby sa ukazali...ziadne velke stavky a mozno par tipov na "outsiderov"...

Muller Gilles (LUX) 117. vs. Malisse Xavier (BEL) 112.

Muller 2,78 bwin 1/10


tazko povedat v akej forme belgican je,ale vzhladom na jeho premarodenu sezonu a posledny vzajomny zapas je kurz na mullera hratelny...
GL



Nahoru Nahoru
 

pon pro 31, 2007 3:05 pm

 

chanei píše:

Muller Gilles (LUX) 117. vs. Malisse Xavier (BEL) 112.

Muller 2,78 bwin 1/10




4:6 3:6

(mitchel good job!)



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron