Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

úte led 01, 2008 11:51 am

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 7:56 am
Příspěvky: 12

Location: Doha, Qatar
ATP Schedule: Dec. 31-Jan. 5, 2008
Draw Size: Men's -- 32
Surface: Hard - Rebound
Prize Money: Men's -- US $1,049,000
Men's Winner Points: 175
ATP Tournament Director: Ayman Azmy

stranka turnaja : http://www.qatartennis.org/qemo2007/home.htm

Calleri Agustin (ARG) vs. Robredo Tommy (ESP) 1.1. 14:45
tu by som skusil zahrat tommyho, hraci s tychto krajin sice behaju radsej po antuke ale tommy dokaze zahrat dobre zapasy aj na harde a hrava tam podstatne viac ako calleri. Vzajomna bilancia je 3:4, kde za povsimnutie stoji najma minulorocny Auckland /hard/ kde v 1/2 vyhral tommy 6:4 6:0. Zaciatky sezon zvykne mat tommy dobre, kurzy okolo 1.5.
6:4 6:4

Wawrinka Stanislas (SUI) vs. Martin Alberto (ESP) 1.1. 14:45
wawro to minulu sezonu hodne slonil, ale celkom dobre zahral ameriku. alberto je cistokrvny antukar , na harde moc nedokaze drzat krok so silnejsimi hracmi , za minulu sezonu ma z hardu len skalp economidisa a monfilsa, tu presiel v kvalde cez Basta 2:1 , Bahrouzyana a Stakhovskeho 2:0. Myslim ale ze pokial wawrovi pojde ako tak hra tak by nemal mat problem , zalezi v akej je forme , ale postupne u neho bolo badat zlepsenie. Vzajomna 5:0 , hard 1:0 z 2006. Kurzy na 1 kolem 1.25
6:2 6:2

Murray Andy (GBR) vs. Rochus Olivier (BEL) 1.1. 13:30
murray minula sezona celkom dobra v turnajoch isiel hodne vysoko, zahral finale s ljubom. Co sa tyka 1 si myslim ze by nemalo byt o com , rochus dokaze zahrat tiez velmi dobre , ale minula sezona mu moc nevysla. Skusil by som zahrat under 20.5 , myslim ze tak 6:4 6:3 by mohlo urodit , kurz 1.8.
6:0 6:2



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

sob led 05, 2008 12:07 pm

 

Kamarat sa sem chcel registrovat, ale nedosiel mu link registracny...tak davam za neho analyzu, mozno ho poznate, je aj na profite
nick dado: řNerad davam zaver turnajov ked uz su tam len ti najlepsi ale toto musim zahrat..
Murray-Wawrinka

Murray sa vratil po zraneni a skutocne hra dobre, ved 3hracom na tomto turnaji dal kanara!!Lenze aky to boli hraci??O.Rochus, Schuttler, T.Johansson..Vcera porazil hladko 2:0 Davydenka aj ked bol uz v 1sete pod breakom..Treba ale povedat ze od Schuttlera dostal v 1sete 1:6, aj ked potom akoby zazrakom Schuttler vyhral iba 11 lopticiek pri svojom podani v dalsich 2setoch!! Dnes ale caka na Murray prekvapenie turnaja Wawrinka..Nestratil ani set a povedal by som ze sa zlepsuje od zapasu k zapasu..Nemal sice do finale tazku cestu ved mu v nej staly A. Martin, Ch.Rochus, trosku ma prekvapilo jednoznacne vitazstvo na Callerim 6:3, 6:0 a vcera nedal sancu Ljubicicovi 7:6 6:4...Obaja hraci hraju agresivny tenisa opieraju sa o vyborne podanie..Dnes si myslim ze nas caka vyborne finale..ano Murray je prevom favoritom ale robit z wawrinku outsidera az na kurz 3,9???tak to je uz moc..ja to vidim mozno 60:40 pre Murray ale stat sa moze hocico a hram Wawrinku v dovere 3/10. GL



Nahoru Nahoru
 

sob led 05, 2008 4:38 pm

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 7:56 am
Příspěvky: 12

pravda ze su obaja v skvelej forme, ja by som to ale predsa len videl na murraya, i ked ten kurz je uz trosku uleteny a vzajomne stats tiez hovoria v proskech wawra, za 1.2volaco by som to uz ale asi tiez nehral. Myslim vsak ze sa z neho stava uz hodne vyrovnany hrac, ak si odmyslim ten prvy set so schuetlerom zahral zatial na vybornu, nieco ako v metach si myslim nehrozi, mame sa na co tesit vo finale :)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

sob led 05, 2008 4:40 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

jucooo píše:
Kamarat sa sem chcel registrovat, ale nedosiel mu link registracny...tak davam za neho analyzu, mozno ho poznate, je aj na profite
nick dado: GL


povedz mu ze som ho uz aktivoval rucne, tak by mu to malo ist

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

sob led 05, 2008 6:03 pm

 

OK



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron