Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

ned led 06, 2008 3:59 pm


Tento týden jsou na programu turnaje v Sydney (austrálie) a Aucklandu (Nový Zéland).

Auckland

Montanes - J.Statham 2 @4,05

Jose Statham, domácí hráč (ročník 1987), toho sice moc odehraného nemá, ale téměř vyloženě vše na hardu, výsledky dá se říct slušné ale neměl soupeře nějaké kvality. dnes hraje proti montanesovi,který toho na hardu nehraje moc, protože mu tento povrch nesedí a když už na nějaký turnaj přijede tak vypadává povětšinou už v prvních kolech. Sebere prachy a dom. Statham by ho mohl třeba dát, kdo ví. Kurz moc pěknej a určo se to zkusit dá.

Benneteau - Sela 2 @1,98

Dudi Sela, z izraele. V loĹ



Nahoru Nahoru
 

úte led 08, 2008 12:31 am

 

Guccione - Martin 1 @1,47
Guccione je doma, Martin tragédie na hardu. Gucciho snad podrží servis a v pohodě by ho měl porazit.

Hodně se mi líbí i Štěpánek. Na Štěpce kurz 2,36 je víc než supr, naopak nevěřím Llodrovi, vyhrál teď sice turnaj...kdybych musel dal bych Leeho



Nahoru Nahoru
 

úte led 08, 2008 2:47 pm

 

To dál se mi líbí sem radši psat neměl :D



Nahoru Nahoru
 

úte led 08, 2008 2:49 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

mitchel píše:
To dál se mi líbí sem radši psat neměl :D


:lol:

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte led 08, 2008 4:24 pm

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 7:56 am
Příspěvky: 12

8.1 Sydney
Verdasco-Grosjean , repriza z minuleho roku, ked verdasco vyhral 6:4 6:4, verdasco tuto sezonu prvy turnaj, v prvom kole presiel cez lopeza 2:1, zaver sezony nemal zly, zahral si finale v petersburgu a vacsinou sa dostaval do 2-3 kola. grosjean v prvom kole 2:1 nad luczakom, minula sezona slaba, je to dost flakac, na hardoch ukazal nieco najma v 2004tom, odvtedy ma viac menej vyrovnanu bilanciu , myslim ze verdasco by ho mal vyrobit.
tip 1 1.5 6/10, 2:0 2.5 2/10

Ivo Minar-Evgueni Korolev, tu si skusim za malinko na iva , kurz kolem 2, presiel pekne cez kvaldu , podobne aj korolev, ale pride mi to celkom dost vyrovnane, tak preco neskusit lepsi kurz. Tip 1 1.9 3/10



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

úte led 08, 2008 6:28 pm

 

Korolev se na tu kvaldu asi pěkně vybodl a ještě se dostal až sem :hufi, mathieu mu skrečl. Minář jede tady no, dalo by se :).

S tím Verdascem taky souhlasím ikdyž 1,5 je málo kua



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron