Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 

čtv led 10, 2008 11:40 pm


Saga Insurance Masters 13.-20.1.2008
Obrázek


Wembley ARENA


Obrázek

Uzitocne linky:

world snooker, ofic.stranka o snookri
e-snooker,cesky portal o snookri
vysledky kvaldy


Po dlhsej odmlke , nieco viac ako mesiac je tu opat snooker a Saga Insurance Masters. Boli Vianoce,Novy Rok,nejake oslavy.. Hraci si oddychli a nabrali nove fyzicke a predovsetkym psychicke sily.

Tak,ako tomu bolo minuly rok sa hlavny sponzor "MASTERS" spolocnost SAGA INSURANCE rozhodol,ze za kazdy break 50 a vyssi, tzv. SAGA BREAK poputuje 50£ na dobrocinne ucely. Minuly rok sa vyzbierala krasna suma £5600, myslim,ze ta organizacia je podporujuca mlade deti, ktoru zalozil,bohuzial uz zosnuly vynikajuci snookrovy hrac, Paul Hunter.

S tipmi to bude uz ako obvykle, po prvom kole .. Mozno sa nieco "upece" uz v prvom kole,no pockam si na to,ako sa vypisu kurzy. Zatial Paddy Power vypisali na konecne umiestnenie , kurzy vyzeraju asi takto:

Ronnie O'Sullivan 3.25
Peter Ebdon 17.00
Ali Carter 26.00

Ding Junhui 8.00
Mark Selby 17.00
Marco Fu 29.00

John Higgins 9.00
Stephen Hendry 21.00
Ryan Day 34.00

Shaun Murphy 11.00
Mark Williams 26.00
Stephen Lee 41.00

Stephen Maguire 13.00
Ken Doherty 26.00
Barry Hawkins 51.00

Neil Robertson 17.00
Graeme Dott 26.00
Steve Davis 101.00

Samozrejme,pred zaciatkom je vsetko otvorene a dolezite bude, v akej forme momentalne hraci na turnaj prisli. Najvacsim kandidatom bude opat raz Ronnie "The Rocket" O'Sullivan, ktory obhajuje titul z minuleho roka, a takisto vyhral aj posledny bodovany turnaj a sice UK CHAMPIONSHIP.

Zoznam poslednych vitazov je nasledovny:

1990 Stephen Hendry bt John Parrott 9-4
1991 Stephen Hendry bt Mike Hallett 9-8
1992 Stephen Hendry bt John Parrott 9-4
1993 Stephen Hendry bt James Wattana 9-5
1994 Alan McManus bt Stephen Hendry 9-8
1995 Ronnie O'Sullivan bt John Higgins 9-3
1996 Stephen Hendry bt Ronnie O'Sullivan 10-5
1997 Steve Davis bt Ronnie O'Sullivan 10-8
1998 Mark J. Williams bt Stephen Hendry 10-9
1999 John Higgins bt Ken Doherty 10-8
2000 Matthew Stevens bt Ken Doherty 10-8
2001 Paul Hunter bt Fergal O'Brien 10-9
2002 Paul Hunter bt Mark J. Williams 10-9
2003 Mark J. Williams bt Stephen Hendry 10-4
2004 Paul Hunter bt Ronnie O'Sullivan 10-9
2005 Ronnie O’Sullivan bt John Higgins 10-3
2006 John Higgins bt Ronnie O’Sullivan 10-9
2007 Ronnie O'Sullivan bt Ding Junhui 10-3

Ako vidiet, Ronniemu sa tu neskutocne dari, posledne styri roky vzdy vo finale. Okrem Ronnieho by som na dobre umiestnenie tipoval asi aj Shauna Murphyho, Stephena Maguira (ktory mu mimochodom podlahol na UK CHamp a vyhral predosly turnaj) ,alebo prekvapit mozu aj Mark Selby (ten ale v pripade uspechu v prvom kole narazi prave na Ronnieho), Ding Junghui alebo v poslednom case stale lepsie hrajuci Marco Fu,ktory tu dostal divoku kartu a stretne sa s vyhasinajucou hviezdou Steveom Daviesom. Okrem tychto dvoch sa stretnu o prve kolo aj Barry Hawkins a Ryan Day,co taktiez slubuje zaujimave pokoukanicko.


System turnaja bude nasledovny:

Turnaj bude hrany na 6 vitaznych frameov, takze tradicnych "best of 11 frames", pricom finale sa bude odohravat na 10 vitaznych ,takze "best of 19 frames" . Inak , tento system je k nahliadnutiu i tu.


Naposledy upravil widush dne sob led 12, 2008 2:12 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pát led 11, 2008 12:22 am

 

No pekne, rad vidim, ze se o tento krasny sport zajima i nekdo jiny, nez ja :)

Ted vecer se uz vyjadrovat moc nebudu, snad jen, ze kurzy jsou v mnoha sazkovkach uz asi 14 dni a jeden z dvojice Ronnie - Maguire konci na turnaji uz v nedeli (ano, hraji spolu). Ted se venuji hlavne kvalifikaci na WCH...



Nahoru Nahoru
 

pát led 11, 2008 5:53 pm

 

x-bat píše:
No pekne, rad vidim, ze se o tento krasny sport zajima i nekdo jiny, nez ja :)

Ted vecer se uz vyjadrovat moc nebudu, snad jen, ze kurzy jsou v mnoha sazkovkach uz asi 14 dni a jeden z dvojice Ronnie - Maguire konci na turnaji uz v nedeli (ano, hraji spolu). Ted se venuji hlavne kvalifikaci na WCH...


mno, pozeral som iba vo fortune a PP , tam som to vypisane nevidel,tak som to dlhsie neskumal , ostatne uz bolo neskoro v noci :)

Idem na to hodit ocko,mozno ma nieco zaujme.zatial GL s kvaldou



Nahoru Nahoru
 

pát led 11, 2008 6:07 pm

 

Tak, predsa som nieco nasiel..

Marco Fu v Steve Davis
Snooker: England, SAGA Insurance Masters 2008 (14/01/08 11:00)
Kvalda o prve kolo

Zaujimavy zapas, legenda Davies proti vychadzajucej hviezdicke z Hong Kongu Marco Fu.Steve je uz vysluzilec podla mna a na Marca to urcite stacit nebude. V poslednych turnajoch vypadava v prvych kolach a tentokrat narazi este na tvrdsi oriesok. Na Northern Ireland trophy sa nedostal medzi poslednych 32 a na UK Champ ho v prvom kole vytriasol Bingham 9-4 . Marco vypadol na posl.turnaji s Markom Selby po tuhom boji 7-9 a zanechal na mna velmi dobry dojem , nebal sa ist ani do zlozitejsich kombinacii. Ako som cital, s Dingom si presli okolie, citi sa dobre a bez nejakych problemov.. PP ponuka 1,67 na HCP -1,5 , co sa podla mna oplati skusit , s vkladmi samozrejme neprehanat, je to zaciatok turnaja. GL

Tip: Marco Fu -1,5 @1,67 @ Obrázek 2/10



Nahoru Nahoru
 

sob led 12, 2008 3:01 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:15 pm
Příspěvky: 138
Bydliště: PlzeĹ

OK,

takĹľe Fu 1

btw:

x-bat pasl tyhle dva tipy

snooker:
7006 Murphy-Carter 1 ... 1,5
7008 Day-Hawkins 1 ... 1,75

mám tam tyhle kursy, tak to asi naložím

5800 M/S.MURPHY -A.CARTER 1.50 2.25 13.01.2008 12:00
5801 M/R.O SULLIV-S.MAGUIRE 1.40 2.52 13.01.2008 15:30
5802 M/R.DAY -B.HAWKINS 1.80 1.80 13.01.2008 20:00
5803 M/M.FU -S.DAVIS 1.40 2.52 14.01.2008 12:00
5804 M/M.SELBY -S.HENDRY 1.70 1.91 14.01.2008 15:30
5805 M/K.DOHERTY -M.WILLIAMS 1.80 1.80 15.01.2008 14:30
5806 M/J.HIGGINS -D.JUNHUI 1.80 1.80 16.01.2008 14:30
5807 M/G.DOTT -S.LEE 1.70 1.91 16.01.2008 19:00



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

ned led 13, 2008 12:51 am

 

Celkom sa mi paci Ding Junghui, kurzy vyrovnane,ale Higgins uz skor upada a nie je to to,co uz byvalo.. myslim,ze na skusku by sa to dalo oprobuvat.. batmane? :)



Nahoru Nahoru
 

ned led 13, 2008 2:32 pm

 

Snooker | Saga Insurance Masters : Zápas
Info Názov 1 2 den/hod
7007 R.O Sullivan-S.Maguire 1,38 2,55 13.1./15:30
7008 R.Day-B.Hawkins
Londýn, Live Eurosport 1,73 1,85 13.1./20:00
7009 M.Fu-S.Davis 1,38 2,55 14.1./12:00
7010 M.Selby-S.Hendry
Londýn, Live Eurosport 1,65 1,96 14.1./15:30
7011 K.Doherty-M.Williams 1,78 1,8 15.1./14:30
7012 D.Junhui-J.Higgins 1,73 1,85 16.1./14:30
7013 G.Dott-S.Lee
Londýn, Live Eurosport 1,68 1,92 16.1./19:00


Vyber z fortuny...

Hrubo zvyrazneni by mali ist do dalsieho kola.. moc sa mi k tomu nechce pisat,akurat tolko,ze maju vacsiu kvalitu ako ich superi.. Berry hawkins je naprosty traged, ktory so stastim presol kvaldou, , k marcovi som sa vyjadroval,kurzy isli stale dole.,takze kto ma zahrate skor ma vystarano..
selby so stale slabsim hendrym by nemal mat ziadne problemy .. doherty je moc precenovany, mark ho urcite da dole.. ding je velmi kvalitny hrac, mlada nadej.. higgins uz taktiez nie je co byval.. dott-lee je pre mna necitelny. GL



Nahoru Nahoru
 

pon led 14, 2008 11:51 am

 

14.1.2008

Co se tyce dnesni nabidky:

Fu-Davis... pro Marca Fu je letosni sezona doslova zivotni, vyhral svuj prvni profi turnaj, ani na ostatnich se nijak zvlast neztratil. Dnes proti nemu stoji legenda snookeru Steve. Dovolim si rict, ze uz se par sezon pohybuje za zenitem, obcas dokaze slusne zahrat. Ale pryc jsou ty casy, kdy snookerove stoly patrili jen mu :) Dnes je Fu jasnym favoritem, nepochybuji, ze by mel pres Steva postoupit. Presto je treba hrat opatrne, Marco je stale nevyzpytatelny a dokaze toho jeste hodne prohrat.

6-2

Selby-Hendry... pro me NB, i kdyz forma mluvi pomerne jasne pro Selbyho. Hendry, dalsi z legend snookeru, je letos hodne slaby, jako by ho snooker uz ani nebavil. Dela spoustu chyb, dostal se tak dolu, ze dokaze prohrat snad s kazdym. Presto ma dle me porad na to, aby porazel i ty momentalne nejlepsi. Selby zaziva letos stejne jako Fu svou nejlepsi sezonu, hral finale Shanghai masters a semifinale UK Championship. Vyhrat by dneska mel, ale Masters je turnaj hodne prestizni, Hendry se bude urcite snazit.

6-5

Day-Ebdon... Ryan Day si vcera podle predpokladu s naprostym prehledem poradil s Barry Hawkinsem, nenechal se hrou soupere uspat a rychle poslal Barryho domu. Hru ozdobil i dvema stovkovymi nabehy. Dnes proti sobe ma dalsiho soupere stejneho herniho stylu - kdo by neznal naprosto uspavaji taktiku Petera? Jeho schopnosti premyslet u kazdeho stouchu i 2 minuty zazil snad kazdy snookerovy fanousek. Day hraje letos stabilne, Ebdon jako vetsina hvezd minulosti pomalu upada. Ze by ho poznamenal zivot v Dubaji? :D Pokud se Ryan nenecha uspat, ocekavam jeho bezproblemove vitezstvi...

4-6


Naposledy upravil x-bat dne úte led 15, 2008 11:19 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pon led 14, 2008 5:44 pm

 

widush píše:
Tak, predsa som nieco nasiel..

Marco Fu v Steve Davis

Tip: Marco Fu -1,5 @1,67 @ Obrázek 2/10


Marco 6-2 viedol od zaciatku az po koniec, nenechal nic nahode..s prehladom...

Ryan Day taktiez ,
co sa tyka dnesnej ponuky..suhlasim s batmanom.. Ryan sa musi hrat.. Ebdon je podla mna moc precenovany hrac,ktory nevie uniest tu jeho "slavu" ked pred rokom vyhral UK Champ.. O rok ale vypadol v prvom kole :lol: podla mna to je naprosty traged a Ryana si skusim niekde urcite zahrat... GL



Nahoru Nahoru
 

stř led 16, 2008 1:02 am

 

widush píše:
Snooker | Saga Insurance Masters : Zápas
Info Názov 1 2 den/hod
7007 R.O Sullivan-S.Maguire 1,38 2,55 13.1./15:30
7008 R.Day-B.Hawkins
Londýn, Live Eurosport 1,73 1,85 13.1./20:00
7009 M.Fu-S.Davis 1,38 2,55 14.1./12:00
7010 M.Selby-S.Hendry
Londýn, Live Eurosport 1,65 1,96 14.1./15:30
7011 K.Doherty-M.Williams 1,78 1,8 15.1./14:30
7012 D.Junhui-J.Higgins 1,73 1,85 16.1./14:30
7013 G.Dott-S.Lee
Londýn, Live Eurosport 1,68 1,92 16.1./19:00


Vyber z fortuny...

Hrubo zvyrazneni by mali ist do dalsieho kola.. moc sa mi k tomu nechce pisat,akurat tolko,ze maju vacsiu kvalitu ako ich superi.. Berry hawkins je naprosty traged, ktory so stastim presol kvaldou, , k marcovi som sa vyjadroval,kurzy isli stale dole.,takze kto ma zahrate skor ma vystarano..
selby so stale slabsim hendrym by nemal mat ziadne problemy .. doherty je moc precenovany, mark ho urcite da dole.. ding je velmi kvalitny hrac, mlada nadej.. higgins uz taktiez nie je co byval.. dott-lee je pre mna necitelny. GL


Williams KO, doherty vyhral 6-2 ,zapas som nevidel,nakolko som bol cely den prec (poison potvrdi) , ostatne vysli.. ding hra zajtra a na nejakom lupeni ho mam ako last.. tak snad to zmakne chlapec cinsky.. k dalsim matchom snad zajtra... zatial GL



Nahoru Nahoru
 

stř led 16, 2008 7:49 pm

 

Ding 6-4 ejha
Napriek tomu,ze prehraval 1-3,aj 3-4 to dokazal dotiahnut po vynikajucom vykone s vysokymi nabehmi..posledny frame bol riadne o nervoch a istotach, bohuzial mi dost blbol stream a eurosport sa na snooker vykaslal ,tak som moc toho nevidel,kazdopadne ale musim povedat,ze tento turnaj je zatial zlata (je)baĹ



Nahoru Nahoru
 

stř led 16, 2008 8:31 pm

 

Snooker | Saga Insurance Masters : Zápas
Info Názov 1 2 den/hod
7002 S.Maguire-M.Selby 1,58 2,06 17.1./14:00
7011 S.Murphy-K.Doherty
Londýn, live Eurosport 1,61 2,02 17.1./19:00

== QUARTER FINAL , THE MASTERS ==

No,ÄŤo na zajtra?
Maguire-Selby. .
Magnum,tak ,ako tomu uz obvykle byva,tu hra v skvelej forme..napriek tomu, bol na pokraji vypadnutia hned v prvom kole,ked Ronnie nepotopil jednoduchu modru a Stephen uz len doklepal.sam sa priznal,ze uz uvazoval o nahradnom programe,no ide dalej.
superom mu bude Mark Selby,ktory zdolal Hendryho 5-6 a takisto uz bol na pokraji vypadnutia.. prehraval prakticky cely zapas a kazil nenormalne mnozstvo strkov. na ten snooker sa miestami nedalo pozerat,ale potom sa chytil a par vysokymi nabehmi zmietol hendryho zo stola.
magnum tu hra velmi dobre, selby naopak.mohlo by sa zdat, ze to bude jasny zapas,ale ja si to nemyslim. je pravdou,ze mark hral to,co mu dovolil super a myslim si ,ze sa prisposobil jeho slabuckej hre. hendryho hra je uz viac-menej stereotypna a slabucka dlhodobo,naopak selby sa k takejto hre uchyluje raz za cas a myslim si,ze v tomto zapase to bude chciet odcinit. Ma na to,aby zdolal hocikoho zo svetovej spicky a pokial zdola magnuma,moze ist az do finale. tento zapas ale vynechavam.


Shaun Murphy-Ken Doherty

mno,k tomuto zapasu napisem nieco menej,pretoze zapasy tychto dvoch som nemal moznost vidiet, ale vysledok bude o to jednoznacnejsi. Shaun je na poslednych turnajoch v skvelej forme. Zdolal Aliho 6-3 a Ken Williamsa 6-2.. Myslim si,ze tuto rozhodne skusenost a vacsia kvalita na strane shauna a hram ho ako na vitaza,tak aj v handicape..vsetkym,co do toho idete tiez, prajem GL . .

snad este nieco spisem neskor.. a snad sa dockame na eurosporte aj viac snookru..
btw,link na video najdete tu http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports



Nahoru Nahoru
 

čtv led 17, 2008 2:20 pm

 

Tak vcerejsi vecerni zapas Dott-Lee me velmi prekvapil... cekal jsem nudnou podivanou, spousty chyb... pred "prasatkem" Leem musim smeknout - takovy vykon jsem od neho uz hodne dlouho nevidel (a taky po zapase nalezitym gestem oslavil - z vitezstvi mel opravdu radost). Dott vedl hodne rychle 3-0 po trech vybornych nabezich, ovsem nastolene tempo neudrzel... Lee odpovedel 80bodovym nabehem. Nasledna prestavka (jak uz to u byva u neho zvykem) Dottovi ublizila... Zacal hrat opravdu hrozne - ale stale dokazal vyuzit sance, ktere mu Lee svou velmi riskantni hrou nabizel. Na tabuli svitilo skore 5-2 a snad jiz nikdo nedoufal, ze Lee dokaze vyhrat. Od techto chvil proste musim smeknout... Dott opet ukazal, ze nezvlada zavery zapasu, nabizel Leemu hromadu moznosti, ktere konecne zacal vyuzivat. Jeden tezsti strk nez druhy promenoval s jistotou, kdyz uz se netrefil, tak me patricne stesti a koule skoncili tak, ze Dott nemel sanci odpovedet. 5-5 a rozhodujici frame.... To nejlepsi, co jsme mohli videt... Dott ihned potapi tezsi cervenou a ucinkovani u stolu zakoncuje nabehem 61bodu. Na stole stale zbyva 75bodu... po par jistotach dela Dott chybku, kterou Lee vyuziva a douklizi stul s nabehem 64b. Behem tohoto nabehu potopil par naprosto neuveritelnych kouli... Dott uz se mohl jen divat... Vyborny zapas, Lee naprosto senzacni zapas oproti tomu, co jsme meli moznost v posledni dobe vydavat. BRAVO tlap



Nahoru Nahoru
 

čtv led 17, 2008 2:29 pm

 

No, a co se tyce dnesnich zapasu...

Maguire - Selby ... dovolim si tvrdit, ze Maguire podava letos nejstabilnejsi vykony, vyborny snooker. A minule kolo mel i hromadu stesti, kdyz porazil "raketu" OSullivana 6-5 (Ronnie v rozhodujicim framu netrefil jednoduchou modrou - na stole zbyvala uz jen modra, ruzova a cerna). O stesti muze mluvit taky Selby, ktery stejnym vysledkem udolal v zapase plnem chyb Hendryho. Svym vykonem Selby urcite nepresvedcil. K dosavadnim sezonnim vysledkum potvrzenych v prvnim kole turnaje se celkem jasne priklanim k Maguirovi... Ocekavam pomerne jednostrannou zalezitost...

Murphy - Doherty ... co se to stalo s Kenem Dohertym? Ze by vymenil tago? Narazim na predvedeny vykon z minuleho kola - sice jsem zapas nevidel, ale ohlasy mluvi jasne o "vynikajicim vykonu". Dnes ma Ken proti sobe v poslednich letech snad nejstabilnejsiho hrace, mladeho Murphyho. Murphy minule kolo v poklidu porazil Ali Cartera, Ken doslova vypraskal kozich Markovi Williamsovi. Otazkou pouze zustava, zda dokaze Ken zopakovat vykon? Pokud ano, muze byt Murphymu rovnocennym souperem. Pokud ne, bude to rychly zapas. Kazdopadne dlouhodoba forma bez vykyvu na strane Murphyho vs. jeden podareny zapas na strane Kena mluvi jasne. Murphy gogogogo :D



Nahoru Nahoru
 

pát led 18, 2008 12:37 am

 

widush píše:
Snooker | Saga Insurance Masters : Zápas
Info Názov 1 2 den/hod
7002 S.Maguire-M.Selby 1,58 2,06 17.1./14:00
7011 S.Murphy-K.Doherty
Londýn, live Eurosport 1,61 2,02 17.1./19:00

== QUARTER FINAL , THE MASTERS ==

No,ÄŤo na zajtra?
Maguire-Selby. .
Magnum,tak ,ako tomu uz obvykle byva,tu hra v skvelej forme..napriek tomu, bol na pokraji vypadnutia hned v prvom kole,ked Ronnie nepotopil jednoduchu modru a Stephen uz len doklepal.sam sa priznal,ze uz uvazoval o nahradnom programe,no ide dalej.
superom mu bude Mark Selby,ktory zdolal Hendryho 5-6 a takisto uz bol na pokraji vypadnutia.. prehraval prakticky cely zapas a kazil nenormalne mnozstvo strkov. na ten snooker sa miestami nedalo pozerat,ale potom sa chytil a par vysokymi nabehmi zmietol hendryho zo stola.
magnum tu hra velmi dobre, selby naopak.mohlo by sa zdat, ze to bude jasny zapas,ale ja si to nemyslim. je pravdou,ze mark hral to,co mu dovolil super a myslim si ,ze sa prisposobil jeho slabuckej hre. hendryho hra je uz viac-menej stereotypna a slabucka dlhodobo,naopak selby sa k takejto hre uchyluje raz za cas a myslim si,ze v tomto zapase to bude chciet odcinit. Ma na to,aby zdolal hocikoho zo svetovej spicky a pokial zdola magnuma,moze ist az do finale. tento zapas ale vynechavam.


Shaun Murphy-Ken Doherty

mno,k tomuto zapasu napisem nieco menej,pretoze zapasy tychto dvoch som nemal moznost vidiet, ale vysledok bude o to jednoznacnejsi. Shaun je na poslednych turnajoch v skvelej forme. Zdolal Aliho 6-3 a Ken Williamsa 6-2.. Myslim si,ze tuto rozhodne skusenost a vacsia kvalita na strane shauna a hram ho ako na vitaza,tak aj v handicape..vsetkym,co do toho idete tiez, prajem GL . .

snad este nieco spisem neskor.. a snad sa dockame na eurosporte aj viac snookru..
btw,link na video najdete tu http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports


Zda sa,ze je tu turnaj obratov..
Mark Selby otocil opat z 3-5 na 6-5 a vyhral s Magnumom, mozno som si mal aj vsadit na marka,ale nevadi..tento vysledok ma neprekvapil..
co je vsak horsie.. vyhral ken doherty... prehraval uz 1-4 ,otocil na 5-4 , no shaun dokazal zrovnat na 5-5, ked uz prehraaval 0-52 ... v rozhodujucom frame vsak dokazal ken zahrat vynikajuco a zdolat tak murphyho..tento zapas ma stal dost a neprijemne som na nom vytiekol :(



Nahoru Nahoru
 

pát led 18, 2008 12:30 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Murphy mě stál taky hodně peněz,ale hlavně mě mrzí, že vůbec nepředváděl svoji jistou hru. První frame zahrál s přehledem,ale pak se z něj jistota vytratila a jen díky velkým chybám Dohertyho odskočil na 4:1.Jenže Doherty se začal zlepšovat a naproti tomu Murphy dělal stále hodně chyb.Nejhorší byly jeho dva úvodní rozstřely tuším za stavu 4:4 a 5:5,kdy Dohertymu neskutečně nahrál a ten toho dokázal využít. V dalším kole má Doherty Selbyho a pro mě raději NB, protože nevím,co momentálně od Dohertyho očekávat.Jestli bude hrát jako v první polovině zápasu, neměl by být pro Selbyho soupeř, ale jestli zopakuje druhou polovinu,bude to velmi zajímavý zápas.GL těm co to zahrají



Nahoru Nahoru
  Profil

pát led 18, 2008 1:45 pm

 

Vincent.Vega píše:
Murphy mě stál taky hodně peněz,ale hlavně mě mrzí, že vůbec nepředváděl svoji jistou hru. První frame zahrál s přehledem,ale pak se z něj jistota vytratila a jen díky velkým chybám Dohertyho odskočil na 4:1.Jenže Doherty se začal zlepšovat a naproti tomu Murphy dělal stále hodně chyb.Nejhorší byly jeho dva úvodní rozstřely tuším za stavu 4:4 a 5:5,kdy Dohertymu neskutečně nahrál a ten toho dokázal využít. V dalším kole má Doherty Selbyho a pro mě raději NB, protože nevím,co momentálně od Dohertyho očekávat.Jestli bude hrát jako v první polovině zápasu, neměl by být pro Selbyho soupeř, ale jestli zopakuje druhou polovinu,bude to velmi zajímavý zápas.GL těm co to zahrají


Tesi ma, ze sa niekto okrem mna a batmana zapojil do diskusie..
bohuzial,musim s tebou suhlasit.. neviem,co sa to s murphym dialo.. kazil rovnako ako selby s hendrym.. bohuzial,ken chytil druhy dych a dokazal to nakoniec. chcel som pisat k duelu selby-doherty. ale napisem asi len tolko,ze budem hrat selbyho!
uz dvakrat bol na pokraji vyradenia,ale su tu nejake dovody,preco tomu tak bolo.ten prvy , ten som popisal vyssie a bolo to sposobene tym,ze hral s hendrym,ktory hral este horsie ako selby a ten sa viac-menej prisposobil jeho hre. v dalsom zapase s magnumom to bolo o poznanie lepsie a rovnako,ako s hendrym dokazal neskutocne otocit zapas z 3-5 na 6-5. Neskutocne !! pre mna je momentalne selby horucim adeptom na vitazstvo v tomto turnaji. tym,co som veril (magnum,murphy) to nedokazu,aj napriek tomu,ze mali svoje zapasy velmi dobre rozohrate. Ken hral naozaj tragicky s murphym ..teda aspon prvych 5 framov urcite.. za stavu 4-1 ho mal murphy doklepat,ale spravil chybku ,ktora ho stala frame a uz sa to s nim viezlo.ken sa chytil,no treba povedat, ze nic extra zas nehral, bol to prave murphy ktory mu strk za strkom daroval a bol mimo svojej koncentracie.
Moj tip teda znie: Mark Selby-Ken Doherty 1 @ 1,76 DB 3/10



Nahoru Nahoru
 

pát led 18, 2008 2:00 pm

 

Peter Ebdon-Stephen Lee

povodne som chcel ist s vyssim stakom do petra,ale stephen ma velmi prekvapil svojou hrou proti dottovi,kde hral velmi dobre a z 2-5 dokazal otocit na 6-5.. za menej si petra skusim ,lebo s ryanom dayom vo velmi kvalitnom zapase dokazal uspiet 6-4 a vsetkym ukazal,ze do stareho zeleza este nepatri. nemyslim si,ze stephen zopakuje vykon proti dottovi,no dolezite bude ako zahra najma peter.. ten kurz je vsak malicko nizsi ako som ocakaval (fair 1,65)
nech sa rozhodnete akokolvek,prajem vam GL



Nahoru Nahoru
 

pát led 18, 2008 2:09 pm

 

Marco Fu-Ding Junghui

Tito dvaja hraci sa velmi dobre poznaju .O oboch plati,ze sa tu rozohrali k vybornym vykonom.. podla mna toto bude vyrovnane semifinale a vyhrat moze hociktory z nich..preto mi kurz 2,73 od DB neda..a proste si to skusit musim. fair tak 2,1
Tip: Marco @2,73 DB 0,5/10



Nahoru Nahoru
 

sob led 19, 2008 2:15 pm

 

widush píše:
Peter Ebdon-Stephen Lee

povodne som chcel ist s vyssim stakom do petra,ale stephen ma velmi prekvapil svojou hrou proti dottovi,kde hral velmi dobre a z 2-5 dokazal otocit na 6-5.. za menej si petra skusim ,lebo s ryanom dayom vo velmi kvalitnom zapase dokazal uspiet 6-4 a vsetkym ukazal,ze do stareho zeleza este nepatri. nemyslim si,ze stephen zopakuje vykon proti dottovi,no dolezite bude ako zahra najma peter.. ten kurz je vsak malicko nizsi ako som ocakaval (fair 1,65)
nech sa rozhodnete akokolvek,prajem vam GL


1-6 :shock: Lee sa naozaj zlepsil. . nakoniec som sa tesne pred zaciatkom rozhodol,ze Ebdona za ten kurz hrat nebudem.. bol uz prilis nizko..



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron