Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 

sob led 19, 2008 2:16 pm

 

widush píše:
Marco Fu-Ding Junghui

Tito dvaja hraci sa velmi dobre poznaju .O oboch plati,ze sa tu rozohrali k vybornym vykonom.. podla mna toto bude vyrovnane semifinale a vyhrat moze hociktory z nich..preto mi kurz 2,73 od DB neda..a proste si to skusit musim. fair tak 2,1
Tip: Marco @2,73 DB 0,5/10


toto vyslo skvele , Marco 6-3ejha



Nahoru Nahoru
 

sob led 19, 2008 2:22 pm

 

kalabria píše:
dnes zahrám opäť snooker , vybral som zápas SELBY - DOherty. Dávam na Selbyho , ktorý je v laufe v 1/4 final. zlomil Maguiera / v poslednom období vo vynikajúej forme , 3 turnaj 3 x finále/ aj keď prehrával už 3:5 , naopak Doherty v zápase s Murphym predviedol velmi nevyrovnaný výkon a len zásluhou absolútnej indispozície Murphyho postúpil. Ten zápas som nazval zápas jednookého so slepým . Toľko chýb z jednej a druhej strany som dávno nevidel . A keď už niekto nedokáže na úvod rozstreliť červené a prihrá súperovi na frame , tak som rezignoval na kvalitu tohto zápasu



Nahoru Nahoru
 

sob led 19, 2008 8:52 pm

 

widush píše:
Vincent.Vega píše:
Murphy mě stál taky hodně peněz,ale hlavně mě mrzí, že vůbec nepředváděl svoji jistou hru. První frame zahrál s přehledem,ale pak se z něj jistota vytratila a jen díky velkým chybám Dohertyho odskočil na 4:1.Jenže Doherty se začal zlepšovat a naproti tomu Murphy dělal stále hodně chyb.Nejhorší byly jeho dva úvodní rozstřely tuším za stavu 4:4 a 5:5,kdy Dohertymu neskutečně nahrál a ten toho dokázal využít. V dalším kole má Doherty Selbyho a pro mě raději NB, protože nevím,co momentálně od Dohertyho očekávat.Jestli bude hrát jako v první polovině zápasu, neměl by být pro Selbyho soupeř, ale jestli zopakuje druhou polovinu,bude to velmi zajímavý zápas.GL těm co to zahrají


Tesi ma, ze sa niekto okrem mna a batmana zapojil do diskusie..
bohuzial,musim s tebou suhlasit.. neviem,co sa to s murphym dialo.. kazil rovnako ako selby s hendrym.. bohuzial,ken chytil druhy dych a dokazal to nakoniec. chcel som pisat k duelu selby-doherty. ale napisem asi len tolko,ze budem hrat selbyho!
uz dvakrat bol na pokraji vyradenia,ale su tu nejake dovody,preco tomu tak bolo.ten prvy , ten som popisal vyssie a bolo to sposobene tym,ze hral s hendrym,ktory hral este horsie ako selby a ten sa viac-menej prisposobil jeho hre. v dalsom zapase s magnumom to bolo o poznanie lepsie a rovnako,ako s hendrym dokazal neskutocne otocit zapas z 3-5 na 6-5. Neskutocne !! pre mna je momentalne selby horucim adeptom na vitazstvo v tomto turnaji. tym,co som veril (magnum,murphy) to nedokazu,aj napriek tomu,ze mali svoje zapasy velmi dobre rozohrate. Ken hral naozaj tragicky s murphym ..teda aspon prvych 5 framov urcite.. za stavu 4-1 ho mal murphy doklepat,ale spravil chybku ,ktora ho stala frame a uz sa to s nim viezlo.ken sa chytil,no treba povedat, ze nic extra zas nehral, bol to prave murphy ktory mu strk za strkom daroval a bol mimo svojej koncentracie.
Moj tip teda znie: Mark Selby-Ken Doherty 1 @ 1,76 DB 3/10


ANOOOOOOO 6:5

skvely zapas... obaja vyuzivali chybiciek supera,no v rozhodujucom frame bol uspesnejsi selby..
k finale napisem nieco zajtra..



Nahoru Nahoru
 

ned led 20, 2008 3:35 pm

 

Finale Lee-Selby..

bude bezomna.. obaja hrali vcera neskutocne.. Lee si myslim,ze hral o nieco lepsie,ale kazdy zapas je iny..nebudem tu vypisovat omacky,na ktore aj tak nie je cas, ale myslim si,ze kurz na selbyho je maximalne podhodnoteny a na leeho by sa nejake drobaky oplatilo skusit. uz v troch zapasoch mal viac-menej stastie ,ze nevypadol..



Nahoru Nahoru
 

pon led 21, 2008 5:59 pm

 

Selby hral neuveritelne.. Leeho rozbombardoval 10-3 a nedal mu vobec nejaku sancu.. ten dokonca na konci hodil rucnik na stol :lol:
myslim si ze toto bol velmi podareny turnaj a kto tipoval s nami myslim neolutoval.. dalsi turnaj je malta cup uz vo februari, moc sa na neho tesim a dufam,ze z neho budeme profitovat tak ,ako na masters..

Obrázek

Ako obvykle,pridavam este posledny clanok k turnaju..

www.e-snooker.cz píše:
Mark Selby a jeho naprostý klid při hře pod tlakem, to jsou zásadní atributy jeho učinkování na Saga Insurance Masters. Selby nejenže v neděli vydobyl svůj první významný titul, ale dokázal, že míří na samý snookerový vrchol.

24-letý hráč z Leicesteru Selby předvedl ve finále proti Stephenu Lee špičkový a především vyrovnaný výkon, díky kterému vyhrál osm za sebou jdoucích framů a nahrál čtyři century breaky. Na konci se mohl těšit z vítězství 10-3.

Selby prokázal železné nervy především v zápasech se Stephenem Hendrym a Kenem Dohertym, kdy oba přehrál až v rozhodujícím framu 6-5.

"Cítil jsem se více než v pohodě," řekl Selby, který se stal pátým hráčem jenž vyhrál Masters při svem debutu. "Hrál jsem jako kdybych byl na tréninkovém stole. Na konci to rozhodně nebylo o nervech a při posledním framu jsem to chtěl ukončit při jedné návštěvě."

"Byl jsem tak v pohodě, že jsem si ani neuvědomoval příležitost na nejvyšší náběh turnaje, takže jsem skončil na 141 čímž jsem jej vyrovnal."

"Tím že jsem se dostal do finále v Crucible mi stouplo sebevědomí a já si uvědomil na co mám. Myslím, že mě budou nyní ostatní hráči více respektovat a také nyní vím, že mohu vyhrát další tituly."

"Od chvíle co jsem byl kluk jsem chtěl turnaje vyhrávat a nyní nevidím důvod, proč bych nemohl do konce sezony ještě nějaký dobýt."

Finalista Stephen Lee řekl: "Je to zklamání. Celý den jsem se cítil příšerně. Nebyla v tom z mé strany vůbec žádná šťáva. Včera jsem vůbec neslavil, ale možná ji právě semifinále ze mne vysálo."

"Ve večerní části to už bylo lepší, ale Mark se projevil jako šampion. I pod tlakem hrál výborně a musím uznat, že bylo fascinující sledovat jak se přehoupl přes vítěznou linii. Nikdy jsem neviděl nic takového, jako je jeho strk. Celou dobu se pohybuje ze strany na stranu, ale na konci pošle bílou kouli naprosto přesně."

"Z turnaje si leccos odnesu, protože jsem přeci jen nehrál špatně. Podařilo se mi ustát tlak a tím se dostat až do finále. Nad neútočnými hráči jsem měl navrch a proto se budu v následujícíh turnajích více snažit o útok. Už teď se na následující měsíce těším," dodal Lee.



Nahoru Nahoru
 

stř led 23, 2008 5:51 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Také si na Masters nemůžu stěžovat ( tedy až na Shauna Murphyho), co se výdělku týče a těším se na Malta cup a na společnou spolupráci :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron