Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

sob led 19, 2008 12:31 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

island hc -2,5 expekt, OK
inde je -3,5 co je tiez hratelne
nasi ukazali v prvom zapase vybornu utocnu hru. v obrane to bola tragedia, hlavne p. mikeci tam posobil ako vypravca, okolo ktoreho chodili vlaky. problemom je ale utocnu hru zopakovat, hlavne ak hrame na 2 ostre spojky s ktorych je pekar dost nestabilny hrac. ja osobne by som dal osobku na sulca a nasa hra skoncila, pretoze tam uz nema kto vystrelit. island sa celkom dlho tahal so svedmi, pozahadzovali co sa dalo a potom sa psychicky zlomili, podla mna to dnes ukazu. staci aby trocha zavreli obranu a daju nam z brejkov solidnu kladu.

bielorusko hc+8,5
OK
co som videl zostrih, tak podali velmi dobry vykon, hlavne v utoku im to celkom sypalo. dlho bolo o 2g a bielorusi mohli znizit, ale tiez zahodili vela sanci. ak sa psychicky nepolozia a kondicne vydrzia (mali den oddychu, co je fajn) tak mi pride prehrat o 9 prilis vela

spanielsko-bielorusko over 60,5 OK
co som videl prve zapasy, tak je sila oboch hlavne v utoku, ak udrzia solidne percento premienania sanci, tak sa mozeme dostat kludne na 65 golov

svedsko-franc over 54,5 KO
svedom caroval brankar v prvom zapase, francuzi zasa zabudli branit, dnes budu obe veci trocha ine. napriek tomu sa mi zda tato hranica velmi nizka. svedi v priprave hrali zapasy okolo 60 golov a kvoli jednemu zapasu sa mi nechce opravit nazor, hlavne ak francuzi rapidne nezlepsia obranu, cakam to tesne okolo 56 golov by malo padnut

nemecko-madarsko over 58,5 KO
nemci maju sice lepsiu obranu ako spanieli ale aj lepsi utok, velmi sa s tym nemaznaju a zakoncuju po jednej lajne alebo krizi. to samozrejme zrychluje hru. madari maju tiez vyborne spojky, ktore budu nutene pri obrane 0-6 strielat z dialky a taktiez zakoncovat skoro. nechapem kurzy, pretoze je to vyrovnany zapas rovnako tak ako pri svedsku


uvazujem este nad:
slovensko under 29,5
svedsko
madarsko
antl over 3,5

este si necham rozlezat v hlave


Naposledy upravil sipo dne ned led 20, 2008 12:21 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

sob led 19, 2008 12:50 pm

 

Co sa tyka hcp na Island minusom je ze Stefansson ako inak ich najlepsi hrac dnes pravdepodobne hrat nebude...Co sa tyka ich obrany tak to je jedine co chlapci nikdy nemali a necakam ze naraz budu mat plus maju urcite najslabsiu brankarsku dvojicu na ME...verim vsak ze Island vyhraje, vlastne dufam ale oni hraju raz fantasticky a raz strasne, uvidime co dnes predvedu...Proti svedom nemali podla mna od zaciatku skoro ziadnu sancu na vitazstvo, oni presne vedeli co maju na nich hrat...

Hranica sice vysoka na BIEL v hcp ale nehrajem to, vcera to bolo uz na zaciatku prveho polcasu o 7g pre nemcov, potom kriza...v druhom o 10g a podla mna spanieli su lepsi ako nemci aj ked prehrali aj ked brankari su slabsi vdaka chybajuceu Barrufetovi...lenze nemci z brejkov dost bili Bielorusov a prave ze ESP maju najlepsie kridla na Svete si myslim, teda i najrychlejsich a v pohode ich mĹŻzu rozbit preto to nehrajem aj ked v podstate mas asi pravdu ze by sa to malo...
Over nemam nazor, asi ano ale neviem preco stale mam bielorusov zafixovanych ako som uz pisal skĹŻr na under...

SWE-FRA sice hranica nizko ale tiez nehrajem, napriek prestrelke ale to pripocitam k uplnemu podceneniu supera maju FRA najlepsiu obranu na Svete a SWE je prave muzstvo ktore mĹŻze hrat obranne alebo utocne, ja by som ich nepriradoval az tak k utocnemu muzstvo, prave naopak obranu maju vybornu a Svensson je stale jeden z najlepsich brankarov na Svete plus dnes Omeyer u FRA urcite zachyta...Mam vyhru FRA kedze velmi nevidim spĹŻsob ako by ich SWE zdolali, maju skveleho pivota ale spojky len priemer okrem Anderssona a skvela 6-0 obrana FRA s Dinartom by nemala mat problem ich zastavit...plus kridla SWE tiez nijak extra aj ked su kvalitnejsi ako spojky...

GER-HUN nehrajem nic, vlastne dvojku v kurze 5 za malo lebo je to nezmysel si myslim, mĹŻze to byt vyrovnane zalezi ako madari budu strielat z 9m a hlavne od Puljezevica ktory je fantasticky...na nemcov vacsinou zahrat vedia, bude to zaujimave...co sa tyka hranice golov HUN mam ako defenzivne muzstvo, GER zalezi na mnoho faktorov preto nehrajem...

Antl - mam za minimum under 4.5g, vazne nechapem preco na lavom kridle nehraje mladsi Stranovsky ved je o triedu lepsi hrac a prave dnes proti rychlonohym islandanom vs Gudjonssen by mal hrat on kedze je urcite rychlejsi...ale Heister ako som nieco zachytil velmi asi nemusi...



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron