Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

úte led 22, 2008 12:42 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

zatial to celkom pada (vid starsie prispevky) takze skusime nastavbovku:

polsko-norsko over 55 bet365 KO
norsko ma jednu z najlepsich obran ale proti nej stoji podla mna jedna z najlepsich utocnych spojkovych rad co sa tyka poctu golov. podla predchadzajucich vysledkov to vyzera, ze poliaci su asi najviac over muzstvo z celeho turnaja, takze skusim konecne over aj na norov

polsko over 26,5 bwin KO
ako som uz pisal hore, cakam, ze v zapase padne vela golov a neverim, ze budu iba na strane domacich

spanielsko over 54,5 nordic OK
dalsi zapas cakany na under, v priprave skoncil zapas 32-30. francuzi neuveritelne zlepsili obranu, ale zasa utok islandu je tragicky a svedi su iba priemer, naproti tomu spanieli patria k spicke. neverim, ze udrzia spanielov na nejakych 26-27 golov a teda neverim na under


nemecko -4,5 expekt
OK
kto videl hrat island tak vie, ze si nezasluzia byt v nadstavbe, jedine slovaci boli na turnaji horsi. slabucky utok, nevyrazna obrana, ziadna iskra. Nemci si po vybuchu so spanielmi spravia chut a dobre zastrielaju z brejkov.

nemecko over 31 OK
ako som uz pisal, cakam, ze nemci v pohoe ubrania a budu davat vela golov z brejkov

hungary - sweden under 56 pinny OK
v zapase so slovakmi mi udrela do oci jedna vec, neuveritelne dobry navrat do obrany, (vraj to bolo aj s islandom podobne), a to je dobry predpoklad na malo golov z brejkov od madarov = under. na postavenu obranu a vybornych brankarov sa oba timy budu trapit takze mi to vychadza na menej golov

este si dam maly kombik z cele KO
spanielsko
polsko
madarsko
cro over 28

pretoze pri tych vyrovnanych zapasoch mi pridu kurzy na dvojky prilis vysoke....


Naposledy upravil sipo dne stř led 23, 2008 2:53 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

úte led 22, 2008 12:49 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 3:04 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Dobsina

nesledujem tak pozorne hadzanú ako ty, ale v príprave t.j.6.1.2008 na turnaji v dánsku nori vyhrali nad polskom jasne 30:23...neviem aké boli vtedy zostavy, ale už len z tohto vysledku usudzujem, že to poliaci nebudú mať vobec lahké...tobož ak nori zatial hrajú vyborne a k tomu este doma...
ale z ostatných analýz si určite niečo od teba vyberiem
GL



Nahoru Nahoru
  Profil

úte led 22, 2008 1:06 pm

 

FRA vyhraju v pohode si myslim, ak budu hrat to co posledne dva zapasy espana nema proti nim sancu aj ked samozrejme maju lepsie spojky ako svedi ale pravu spojku podla mna nemaju(Ortega a Belasategui) su len priemernymi hracmi, max ked tam da pravaka, detto pivot...Sice u nich prehrali v priprave ale to hrali bez B.Gille a predsa len priprava este k tomu v Spanielsku nie je smerodajnym vysledkom...Rozhodne obrana ktoru maju francuzi lepsiu a kvalita na brankarsom poste, ze Hombrados zachytal proti srackovym spojkam z Nemecka vĹŻbec neberem do uvahy...
Co sa tyka hranice nemam nazor...

HUN-SWE ano vyzera to na pekny under, madari vychadzaju zo zabezpecenej obrany, v utoku sa nikde neponahlaju kym svedi ak sa nedostanu k brejkom potom predsa len okrem K.Anderssona maju len priemerne spojky plus Puljezevic a na druhej strane Svensson v brane...

Nemci by vyhrat mali ale hcp nehrajem, nemam ich rad lebo nie su to ziadne hviezdy...

POL-NOR co sa tyka overu neviem, nori hraju fantasticky zatial a hlavne Egge prekvapuje lenze s obranou 6-0 mĹŻzu mat problemy proti polskym spojkam to je pravda, v priprave sice ich rozbili ale cca v 50.min bolo este 22-21...Polaci su sice ofenzivnym muzstvom ale obranu tiez maju a dĹŻlezite je ci Jurasik uz je zdravy, posledny zapas mal nejake problemy preto ani nehral...U mna najofenzivnejsie muzstvo maju jednoznacne slovinci este k tomu oni nemaju ani obranu...



Nahoru Nahoru
 

stř led 23, 2008 3:25 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

tak vcera podla mna velmi slusne, dnes su ale pre mna najhorsie tipovatelne zapasy zatial....

ale skusim:

nemecko-franc under 55,5 fonbet OK
vcera sice zahrali obaja over (co sa cakalo) ale dnes to podla mna bude ine kafe. som zvedavy, kto za nemcov bude davat goly, hens je mierne z formy na svoje goli potrebuje sialene vela striel, bauer pre istotu nestriela vobec, jedine glandorf to celkom drzi. ak francuzi ubrania brejky (kehrmana), tak to vidim na pekny under.

madarsko-island over 55,5 pinny OK
s navratom stefansona vyrazne stupla utocna sila islandu a zda sa mi, ze aj rychlost ich hry, podla mna zistili, ze nemaju na to ubranit nejake vitazstvo a skusaju to cez utok. Navyse sa uz pomaly musi prejavovat kondicka = slabsia obrana + viac technickych chyb v utoku - pomalsi prechod do utoku = pre mna viac golov na oboch stranach. Madari hrali vcera dlhy cas na over, ale nastastie to dopadlo inak. dnes bude viac brejkov, lebo island nie je svedsko v navrate do obrany.

chorvatsko hc - 5,5 nordic OK
zil som v tom, ze som rano podal -4,5 ale bud mam vidiny alebo som blby..
nevadi, podla mna moze padnut aj tento hc.
cierna hora uz musi byt na konci so silami, hraje tam 1 hrac a ostatni mu nabijaju.navyse sa podla mna chorvati po vcerajsku trocha viac sustredia na strelbu a nenechaju vyniknut slusneho brankara. Aj ked ocakavam setrenie chorvatov, tak ich zalozni hraci to brejkami uhraju.

balic under 5,5 nordic OK
podla mna nebude hrat viac ako 30 min, zajtra je duel o vsetko a musi si oddychnut, lebo bez neho to bola vcera tragedia....

polsko-dansko over 55,5 bet 365 OK
vcera dali poliaci 24 a to zahodili 5 sedmiciek + rozhodcovia dovolili norom v obrane greckorymsky styl (milujem hadzanu kvoli jej tvrdosti ale to vcera bola brutalita, co mi je proti srsti), navyse dansky brankar uz mal vcera svoj hviezdny den a dnes cakam priemerny vykon. Cakam viac protiutokov ako vcera a trocha mensiu intenzitu po vcerajsku = viac golov

polsko over 26,5 nordic KO
vid vyssie

polsko vyhra pinny KO
vcera super vykon a dnes proti citelne slabsiemu superovi kurz 2,69 na ML? tomu nerozumiem a tak si urcite zahram susedov, ktori na mna urobili doteraz na sampionate vyborny dojem


Naposledy upravil sipo dne stř led 23, 2008 11:09 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 23, 2008 3:40 pm

 

Na mna poliaci vĹŻbec nezanechali vyborny pojem, uz proti chorvatom mali jasne vyhrat keby ich neporazil jeden hrac sam vlastne spolu s brankarom...vcera tiez skolacke chyby...ale suhlasim s tym ze polaci mĹŻzu vyhrat, na danov aj vedia alle bude to dost tazky zapas...

ja verim francuzom, ak hraci nebudu prilis unaveni nevidim ziadny spĹŻsob ako by ich mohli porazit drevaci z nemecka



Nahoru Nahoru
 

čtv led 24, 2008 12:04 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

vcera slusne, aj ked poliaci mi uz druhy den robia skrt cez rozpocet ...

spanielsko - island over 61,5
ten over sialene rastie, vacsiu hranicu by som ale nehral
island ako uz som vcera pisal sa ofenzivne zobudil a zrazu tu mame od polovice turnaja ich staru rychlu hru. Spanieli uz nemaju o co hrat, a podla mna nastupia s rezervou. kazdopadne nikto sa nebude drat a makat v obrane. daju si exhibicny zapas s vela golmi aby boli aj divaci spokojni.

hun over 55,5 fonbet, inde 56 alebo 56,5 aj tak hratelne
frantici nastupia s b muzstvom a nahradnici si budu chciet schuti zastrielat.Uz sme videli co fra dokaze ak hraje bez motivacie v zapase so slovensko, kde bola solidna prestrelka....

ger over 53,5

povodne som chcel hrat under a nemcov, ale tie kurzy su sialene. toto bude velky boj o semifinal. obe muzstva musia mat toho uz plne kecky 6 z za 7 dni, je aj pre kona vela. malo by to poznacit obranu, trochu sa bojim, ze brankari budu carovat, ale aj tak skusim over

cro under 54,5
asi najocakavanejsi zapas, podla mna suboj obran. bude to dlho vyrovnane a nervozne a nikto by sa nemal nikam ponahlat. sice mozete oponovat, ze to iste bude nemecko, ale tam mam proste citak na over.



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 24, 2008 12:19 pm

 

Hrajem ESP over podobne ako POL over 59 tiez...
HUN bude asi tiez over ale tam len zapas v krasnych kurzoch



Nahoru Nahoru
 

pát led 25, 2008 3:44 am

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: pát led 04, 2008 8:42 am
Příspěvky: 3

nice shot !!! ---> reskept



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron