Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

čtv led 24, 2008 10:14 pm


V neděli se hraje další kolo IINHL ČR v ajshokeji.

Narazí na sebe jedny z nejslabších mančaftů celé této soutěže a to nováček z Roudnice a Kolín.

Oba mančafty vstupovali do sezóny s diametrálně odlišnými ambicemi.Roudnice měla jasný cíl a to záchranu,možná i PO.
KolĂ­n smÄ›le vyhlašoval Ĺľe cĂ­l je jasnĂ˝ a to postup.Do sezĂłny vstupoval s novĂ˝m sponzorem,kterĂ˝ dával nadÄ›je v lepší zĂ­tĹ™ky.Ze začátku vše vypadalo jak proklamoval a do KolĂ­na pĹ™ivedl hráče typu : Rejthar ( loĹ



Nahoru Nahoru
 

ned led 27, 2008 1:31 pm

 

Takže kurz bylo možné najít i @3,25 na Roudnici,momentálně kurz padá a je na kurzu @2,......I to je nesmírně šlechetná nabídka :-)



Nahoru Nahoru
 

ned led 27, 2008 11:45 pm

 

Tak omluva všem:-( Kolín skutečně odjel s 15 hráči, z čehož byli 2 golmani ( náhradní junior ),4 obránci ( 2 junioři ) a 9 útočníky ( 5 juniorů )..Bohužel jsem "přecenil" Roudnici,která nastoupila do zápasu také pouze s 5 beky a hlavně mají také velké finanční problémy ( což jsem bohužel nevěděl )...Tím pádem to byl hodně špatný tip....

P.S. To nic nemění na tom,že kurzy proti Kolínu budou hezké.V příštím kole hostí Kolín Sokolov,který je na hraně PO...Raději už nic k tomu psát nebudu,ale zahraju si to určitě.



Nahoru Nahoru
 

pon led 28, 2008 12:05 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: stř říj 03, 2007 7:07 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: praha

Mentalek píše:
Tak omluva všem:-( Kolín skutečně odjel s 15 hráči, z čehož byli 2 golmani ( náhradní junior ),4 obránci ( 2 junioři ) a 9 útočníky ( 5 juniorů )..Bohužel jsem "přecenil" Roudnici,která nastoupila do zápasu také pouze s 5 beky a hlavně mají také velké finanční problémy ( což jsem bohužel nevěděl )...Tím pádem to byl hodně špatný tip....

P.S. To nic nemění na tom,že kurzy proti Kolínu budou hezké.V příštím kole hostí Kolín Sokolov,který je na hraně PO...Raději už nic k tomu psát nebudu,ale zahraju si to určitě.


zdravim ja se k tomuto zapasu vyjadroval na K2 a souhlasim i s budoucim stredecnim tipem!!!!!!je treba aby mi ty kacky kolin vratil!!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron