Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

pon úno 04, 2008 2:27 pm


Paris, France
February 4-10, 2008
Tier II
Prize Money: $600,000
Surface: Greenset/Indoors
Official Web Site:
www.opengazdefrance.com
:arrow:
Pattaya City, Thailand
February 4-10, 2008
Tier IV
Prize Money: $170,000
Surface: Hardcourt/Outdoors
Official Web Site:
www.pentanglepromotions.com



Nahoru Nahoru
 

úte úno 05, 2008 2:02 am

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: sob led 05, 2008 11:54 am
Příspěvky: 11

Osterloh - Zhang 2 @1,87 pinn 5/10

Tento zapas bude mladost a dravost proti tenistke ktora ma uz najlepsie roky tenisu zasebou a myslim ze je len otazka casu kedy zavesi raketu na klinec.. Ak sa v Pattaya vycasi a nebude prsdat tak myslim ze tam bude pekne horuco a to by malo vyhovovat skor mladej cinanke..H2H tiez pre cinanku ked sa stretli na zaciatku roka a vyhrla v aucklande 6:4 1:6 7:5..Osterloh porazila tento rok len hracky ako Jans (1075) Cravero (140) Esperon(310) Ungur (233) a prehrala okrem uz spominanej Zhnag aj s Kloesel..
Zhang porazila naprilka Craybas (dalsia tenistka na dochodku) Foretz, Baltacha..
Zhang je tam vraj aj s trenerom takze myslim ze je rozhodne nabudena zajtra bojovat a dostat sa na tomto slabsie obsadenom turnaji co najdalej..GL



Nahoru Nahoru
  Profil

úte úno 05, 2008 4:57 pm

 

Peschke K./Srebotnik K. vs. Daniilidou E./Woehr J. 2 @ 3,8 5Dimes, 3/10
cas: 20:30

Tieto kurzy v debloch pri moznosti STB mi pridu uletene. Ano, Kveta so Srebotnik su deblove top hracky, no spolu nehravaju. Kazda ma inu partnerku. Zato Daniilidou s Woehr uz nejaky ten "patek" spolu debla hraju. Tento rok doonca v Hobartev boli vo finale i ked pravdou je, ze az take superky ako dnes im v ceste nestali... Eena vstupila vcera vitazne i do singla, ked prazila Azarenku, co moze tiez naznacoavt, ze fomu isto ma.
Skusam vacsiu zohratost, a havne ten kurz je myslim dost ustreleny, pri sposobe akym sa debly hraju...
(ked mohol vcera vypadnut 1 nasadny par Black/Huber, preco nie i nasadena dvojka, ktora spolu nastupuje prvykrat ...)

Peschke K./Srebotnik K. vs. Daniilidou E./Woehr J. 1.set 2 @3,09 Doxxbet, 3/10
Peschke K./Srebotnik K. vs. Daniilidou E./Woehr J. +1,5setu 2 @2,0 BAH, 5/10

GL
:arrow:
75 63 KO
v prvom nesatcilo danilidou s oehr ani vedenie 53 :twisted:


Naposledy upravil hajnas dne čtv úno 07, 2008 11:50 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

čtv úno 07, 2008 11:48 pm

 

Amanmuradova Akgul (UZB) vs. Chan Yung-Jan (TPE) 1 @1,71 fortuna, 5/10

7.2.08 23:50 (no myslim ze to zajtra upravia na 12:15)

Myslim, ze toto kolo bude pre Chan konecnou stanicou. Dostala sa sem podla mna len vdaka priaznivemu losu, ked v prvom kole vyradila kvalifikantku Zhou a v druhom kole Osterloh. Tento rok nikoho poriadneho nezdolala, nepresla dvakrat druhym kolom kvaldy a an AO stopka s Craybas. Prave s Amanmuradovou sa stretla tento vikend vo Fed Cupe a dostala hladucko 06 26.
Akgul nezacala tento rok tiez nijak slavne. Tri prehry v rade, no obrat nastal prave v spominanom vzajomnom dueli. Potom zdolala Tanasugarnu a tu Strycovu 63 62 a Obziler 64 62. V oboch zapasoch nasadzala docela velke mnozstvo es 8, resp. 9.
Verim, ze sa zopakuje podobny priebeh ako cez vikend a zvitazi hladko v dvoch setoch.
GL
pridal by som aj
Amanmuradova Akgul (UZB) vs. Chan Yung-Jan (TPE) 2-0 Tip1 @2,75 Eurobet, 2/10
:arrow:
61 76 oba OK


Naposledy upravil hajnas dne pon úno 11, 2008 2:16 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pát úno 08, 2008 9:34 am

 

Bondarenko Kateryna vs. Dementieva Elena 1 @3,59 Expekt, 3/10
8.2.08 15:00

Tak tento kurz mi pride dost prestreleny. Kateryna nie je v tomto zapase takou outsiderkou. Na tomto turnaji predvadza pekny tenis. V prvom kole vyradila Petrovu a jej hra sa mi pacila. Nevzdala sa ani za stavu *24 v tretom sete...V druhom si uz hladko poradila s Fedak 63 60. I hard patri medzi povrchy, na ktorych vie byt uspesna. Cerstva vitazka debla AO je este v hre v tejto sutazi, a myslim ze jje to tu "sedi".
Elena je favoritkou, no... V timto roku dokazala prehrat s Arvidson, na AO dostala naklep od Sharapky. Vyradila tu Kvitovu 76 62, no opat potvrdila ke ju pata tlaci. Podanie...6DF..ponuknutych 10BP..29%uspesnost po druhom podani...to su velmi zle cisla...
GL
57 26 KO



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron