Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

pon úno 11, 2008 10:41 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://www.worldsnooker.com/tournament_home-84.htm
http://www.globalsnookercentre.co.uk/fi ... h_Draw.htm
http://www.sportinglife.com/snooker/res ... _open.html



Nahoru Nahoru
  Profil

úte úno 12, 2008 1:26 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 12.2.2008 14:00CET
SWAIL-TRUMP 2@ 1,8
SK: Sportingbet


Obrázek

Máme zde další snookerový turnaj a to Welsh open. Na dnešní den jsem si vybral zápas mezi Joem Swailem a Juddem Trumpem. Swaila jsem měl možnost vidět hrát minulý týden na Maltě,kde předvedl velmi špatný výkon. Ve své skupině nedokázal vyhrát ani jeden ze čtyř zápasů. A tak kdo ví jaká je jeho motivace pro tento turnaj. Určitě si je vědom,že jeho forma není dobrá a i kdyby dnes vyhrál,čeká na něj v dalším kole O´Sullivan, proti kterému moc šancí nemá. Jedinou výhodu to pro něj může mít,že bude z Malty rozehraný oproti Trumpa.
Trump je osmnástiletý mladý hráč,avšak s velkým potenciálem do budoucna. Mluví se o něm jako prodigy (zázrak,fenomén,genius) Sám píše,že se na tento turnaj velmi těší,a že udělá vše pro to,aby přes Swaila postoupil a zahrál si s O´Sullivenem.
Trump: "I’ve never played Ronnie in a tournament before, so it would be one of the biggest moments of my career so far,"
Takže v tomto zápase se přikláním na stranu Trumpa. A budu věřit, že svého cíle dosáhne.

Obrázek

MĹŻj tip je 2
Při 3/10



Nahoru Nahoru
  Profil

úte úno 12, 2008 5:47 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

SWAIL-TRUMP 2:5

TIP JE OK
ejha ejha ejha



Nahoru Nahoru
  Profil

úte úno 12, 2008 10:17 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 13.2.2008 18:00CET
Doherty-McManus Hcp-1,5@ 1,72
SK: Bwin

Obrázek

Dalším zápasem,který jsem si vybral ze snookrového turnaje Welsh open, je ten mezi Kenem Dohertym a McManusem. Ken hrál na Maltě taky velmi dobře. Do finále prošel velmi hladce, ve svých zápasech hrál s přehledem takřka vůbec nekazil a výborně si přihrával pro další hru. Avšak ve finále jako by nevěděl co má proti Murphymu hrát. Oproti těm předchozím zápasům to byl značný rozdíl,těžko říct zda se na něj podepsala nervozita nebo něco jiného.
Sám se k nedělnímu finále na Maltě vyjádřil takto: "Musím si z dneška odnést jen to dobré. Byl to obecně zdařilý týden a spousta podařených zápasů. Doufám, že se mi i zbytek sezony povede stejně dobře.V prvním fraimu bylo vše v pohodě, ale potom jsem se začal trápit s nahrávkami. Měl jsem řadu šancí, ale to jsme měli oba. Rozhodně to nebylo nejlepší finále na světě, spíše kontrast k sobotě. Někdy takové dny jednoduše přijdou. Je to trochu zklamání poté jak jsem hrál proti Johnovi. Bylo to opravdu trápení. Soupeř hrál to, co musel a někdy to jako cesta k vítězství stačí. To jediné se počítá. Co se mne týká, na toto finále jednoduše zapomenu a budu vzpomínat pouze na to, jak jsem hrál v semifinále a během celého turnaje. To vše si sebou vezmu do Walesu," (použito z www.e-snooker.cz)
Já budu věřit,že to pokažené finále hodí za hlavu a předvede se v takové formě jako před tím finálovým zápasem. McManus pro Dohertyho patří k těm hratelnějším soupeřům, takže by ho podle mě měl porazit . Navíc Doherty je momentálně až světovou šestnáctkou takže potřebuje ve zbytku sezóny šlapat a v každém turnaji se dostat co nejdál. Kurz na výhru Dohertyho mě nikterak neláká a tak volím Hcp -1,5.

Obrázek

MĹŻj tip je Hcp-1,5
Při 3/10



Nahoru Nahoru
  Profil

úte úno 12, 2008 10:18 pm

 
Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 08, 2007 3:17 pm
Příspěvky: 204

gratulace k TRUMPovi

_________________
Nekonečná malost bývá provázena nekonečnou pýchou (Voltaire)



Nahoru Nahoru
  Profil

stř úno 13, 2008 1:55 am

 

Stephen Lee-Andrew Higginson


Stephen po podarenom turnaji Masters opat zapadol do sedeho priemeru a na Malta Cupe nepredviedol takmer nic. Vela kazil a nedokazal sa dostat do suvislejsieho nabehu.
Tu odohra svoj prvy zapas a na Stephenovi moze zanechat stopy cestovanie. predsalen,ma svoju vahu, ma s tym problemy uz dlhsie a takyto rychly presun a hned zapas mozu zanechat nasledky.
Naopak,higginson je tu uz dlhsie,kedze hral kvalifikaciu.
A hral ju sposobom vybornym, ked dokazal zdolat Jimmyho White-a 5-2 a predovsetkym , vitazstvo nad Anthony Hamiltonom sa necakalo ,toboz nie 5-2. Andrew je tu vsak vo velmi dobrej forme a zda sa,ze tago z dob minulych oprasil viac ako dobre.
Verim,ze so Stephenom moze zvitazit,pokial bude hrat tak,ako hral s Hamiltonom.
Nabehy 68, 107, 64 a 50 su jasnym dokazom,ze Higginson sem neprisiel odohrat jeden,ci dva zapasy.

Tip: Andrew Higginson @ 2,2 Blue Square (DB zatial nevypisal, popr.rano doplnim.) 3/10



Nahoru Nahoru
 

stř úno 13, 2008 10:07 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Souhlas taky jsem měl v merku tenhle zápas,a že o něm něco napíšu,ale nebyli ještě vypsané kurzy. GL :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

stř úno 13, 2008 1:38 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 13.2.2008 14:00CET
O´Sullivan-Trump 2 a více stovkových náběhů @ 2,5
SK: Sportingbet


Obrázek

Obrázek

Tak Trump vÄŤera dosáhl svĂ©ho cĂ­le a zahraje si O´Sullivenem. Na tento zápas vĂ­tÄ›ze tipovat nebudu,i kdyĹľ bych Trumpovi moc přál cennĂ˝ skalp O´Sullivana. Kdo vĂ­ tĹ™eba se mu to podaří. VÄŤera hrál proti Swailovi opravdu velmi dobĹ™e, dokázal uhrát dva stovkovĂ© nábÄ›hy 113 a 123. A od toho se bude odvĂ­jet mĹŻj tip na tento zápas. Trump,kdyĹľ uĹľ se dostane v tomto zápase ke stolu,musĂ­ mĂ­t na pamÄ›ti,Ĺľe by mÄ›l dÄ›lat co nejmĂ©nÄ› chyb a snaĹľit se Sullivena ke stolu uĹľ nepustit. Jinak hrozĂ­, Ĺľe jeho chybu potrestá. Tohle je jediná cesta jak uspÄ›t v tomto zápase. Doufám,Ĺľe se mu dnes opÄ›t podaří zahrát nÄ›jakou tu stovku. No a O´Sulliven je urÄŤitÄ› velkĂ˝m favoritem na postup v tomto zápase a uvidĂ­me jak se svĂ© role zhostĂ­. Záleží s jakou formou pĹ™ijede na tento turnaj. Tento hráč je svou formou velmi nevyspytatelnĂ˝ a je nÄ›kdy lepší se pĹ™i tipovánĂ­ jeho zápasu vyhnout. Ale věřím,Ĺľe i on by mohl k mĂ©mu tipu pĹ™ispÄ›t. PĹ™ece jenom patří mezi ty svÄ›tovĂ© top hráče a uĹľ nÄ›jakĂ˝ch tÄ›ch pár stovek ve svĂ© statistice má. MyslĂ­m,Ĺľe na sledovánĂ­ bude tento zápas opravdu atraktivnĂ­. Já tedy volĂ­m v tomto zápase,Ĺľe padnou aspoĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

stř úno 13, 2008 7:02 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Doherty-McManus 5:3

TIP JE OK

O´SULLIVAN-TRUMP Jeden stovkový náběh tam byl. No chybělo opravdu málo a mohlo to tam být. Myslím,že to nebyl špatný tip.

TIP JE KO



Nahoru Nahoru
  Profil

stř úno 13, 2008 7:09 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 13.2.2008 20:00CET
Murphy-McCulloch Hcp-1,5@ 1,72
SK: Bwin


Obrázek

Dnes si ještě do třetice vybírám jeden zápas a to mezi Shaunem Murphym a Ianem McCullochem. Murphy má v poslední době výbornou formu. Opět se budu opírat o turnaj na Maltě,kde hrál opravdu výborně,byl koncentrovaný,koule potápěl s přehledem a také neměl problémy s přihráváním si do další hry. Takže je určitě pro něj výhodou,že bude rozehraný a že proti němu nastoupili také lepší hráči než je McCulloch. Odborníci o Murphym hovoří,že má momentálně nejlepší a nejefektivnější herní styl ze všech hráčů. Momentálně je světová trojka a určitě by se rád stal tou vytouženou „number one“. A tak musí zbírat na turnajích co nejvíce bodů. McCulloch patří podle mého mezi ty lepší hráče z toho průměru a určitě se jen tak nedá a bude se snažit postoupit. Ale pokud si Murphy doveze tu dosavadní formu, bude to mít velmi obtížné. V tomto zápase se přikláním opět na stranu favorita a budu doufat,že nedojde k žádnému překvapení. Kurz na výhru Murphyho je opět nízký a tak volím Hcp -1,5.

Obrázek

MĹŻj tip je Hcp-1,5
Při 4/10



Nahoru Nahoru
  Profil

stř úno 13, 2008 10:42 pm

 

Higginson izi z 3-1 na 3-5...davam pauzu..sorry vsetkym Obrázek



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 14, 2008 10:19 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Cabadaj píše:
Datum: 13.2.2008 20:00CET
Murphy-McCulloch Hcp-1,5@ 1,72
SK: Bwin


Obrázek

Dnes si ještě do třetice vybírám jeden zápas a to mezi Shaunem Murphym a Ianem McCullochem. Murphy má v poslední době výbornou formu. Opět se budu opírat o turnaj na Maltě,kde hrál opravdu výborně,byl koncentrovaný,koule potápěl s přehledem a také neměl problémy s přihráváním si do další hry. Takže je určitě pro něj výhodou,že bude rozehraný a že proti němu nastoupili také lepší hráči než je McCulloch. Odborníci o Murphym hovoří,že má momentálně nejlepší a nejefektivnější herní styl ze všech hráčů. Momentálně je světová trojka a určitě by se rád stal tou vytouženou „number one“. A tak musí zbírat na turnajích co nejvíce bodů. McCulloch patří podle mého mezi ty lepší hráče z toho průměru a určitě se jen tak nedá a bude se snažit postoupit. Ale pokud si Murphy doveze tu dosavadní formu, bude to mít velmi obtížné. V tomto zápase se přikláním opět na stranu favorita a budu doufat,že nedojde k žádnému překvapení. Kurz na výhru Murphyho je opět nízký a tak volím Hcp -1,5.

Obrázek

MĹŻj tip je Hcp-1,5
Při 4/10


5:3

TIP JE OK



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv úno 14, 2008 10:23 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

pekne, pekne tlap

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv úno 14, 2008 11:45 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 14.2.2008 14:00CET
PERRY-BINGHAM Over 7,5@ 1,8
SK: Bwin


Obrázek

Obrázek

Dnes si vybírám zápas mezi Joem Perrym a Stuartem Binghamem. Jsou to hráči,kterým se v poslední době moc nedařilo a určitě by si rádi právě v tomto turnaji spravili chuť. Oba z minulého kola postupovali jako ti nefavorizovaní. Joe Perry si poradil s Peterem Ebdonem 5:1 a předvedl proti špatně hrajícímu Peterovi docela dobrý výkon. A Stuart Bingham postoupil přes Stephena Meguaira,kterého porazil 5:4. Kurzy na tento zápas by měli být podle mého více vyrovnané. Původně jsem chtěl hrát v tomto zápase Stuarta,ale nakonec jsem se rozhodl,že nebudu zbytečně riskovat . A tak volím Over 7,5, tato sázka mi přijde o něco jistější. Tento zápas bude určitě velmi vyrovnaný a oba hráči budou chtít postoupit a navíc budou určitě výborně rozehrání z předchozích zápasů. Určitě by šlo k tomuto zápasu napsat více,ale ohánět se postavením v tabulce a nějakými statistikami nemá smysl.

Obrázek

MĹŻj tip je Over 7,5
Při 4/10



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv úno 14, 2008 6:08 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

5:2 TIP JE KO



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron