Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

ned bře 02, 2008 3:10 am


Bwin

2. března 2008
Biatlon - mix
Smíšená štafeta 2x6km + 2x7,5km (Pchjongjang/KOR) - 11:00

Rusko V 2.50 6/10


Myslim ze uz zeny rozhodnu.Akhatova,Moiseeva sa mi zda kvalitnejsia nez carostrelkyna Hitzer(je vsak velmi rychla)a Denkinger.Berger uz vypusta,Rogstad je asi o nieco slabsia od Moiseevy(mimochodom ta v stihacke spadla v zaverecnom zjazde pre to ten slabsi vysledok).
Prokunin a Makoveev sa vyborne ukazali v sprinte (9. a 11.m.),horsie uz v stafete(11. a 15.m.).Spolu tvoria najvyrovnanejsiu dvojicu a teda minimalne vyrovany dvojiciam Roesch,Stephan a Os,Gjedrem.
Dobru zostavu ma i Svedsko(Jonsson,Nilsson 2x,Bergman)no tym v poslednom case nic nejde.Velmi slaba strelbyi forma Bergmana.

Itálie -Slovinsko 1 1.60 9/10

Taliansko v stafete to je zaruka kvality.A teraz je este Ponza vo vybornej forme(3. a 2.m.),no ani ostatny na tom nie su zle-Fiandina sice nestartovala,no DeLorenzi 31. a 14.m. a Vuillermoz 14. a 39.m.(vdaka 10 tresnym okruhom).
Grudicek ma zo sprintu a stihacky 7. a 14.m.,Gregorin 13. a 24.m.
Bauer vyborne 8. a 20.m. ale Dokl 58. a 48.m.
Ja vidim prevahu na zenskej i muzskej casti u Talianska.
V rovnakych zostavach isli na MS a Taliansko bolo na 5.m. s viac ako 1:30 na deviate Slovinsko,kde vsak az na poslednom useku bezal Bauer 4 tresne kola.



Nahoru Nahoru
 

pon bře 03, 2008 1:04 pm


tono píše:
Bwin

2. března 2008
Biatlon - mix
Smíšená štafeta 2x6km + 2x7,5km (Pchjongjang/KOR) - 11:00

Rusko V 2.50 6/10 KO


Myslim ze uz zeny rozhodnu.Akhatova,Moiseeva sa mi zda kvalitnejsia nez carostrelkyna Hitzer(je vsak velmi rychla)a Denkinger.Berger uz vypusta,Rogstad je asi o nieco slabsia od Moiseevy(mimochodom ta v stihacke spadla v zaverecnom zjazde pre to ten slabsi vysledok).
Prokunin a Makoveev sa vyborne ukazali v sprinte (9. a 11.m.),horsie uz v stafete(11. a 15.m.).Spolu tvoria najvyrovnanejsiu dvojicu a teda minimalne vyrovany dvojiciam Roesch,Stephan a Os,Gjedrem.
Dobru zostavu ma i Svedsko(Jonsson,Nilsson 2x,Bergman)no tym v poslednom case nic nejde.Velmi slaba strelbyi forma Bergmana.

Itálie -Slovinsko 1 1.60 9/10 OK

Taliansko v stafete to je zaruka kvality.A teraz je este Ponza vo vybornej forme(3. a 2.m.),no ani ostatny na tom nie su zle-Fiandina sice nestartovala,no DeLorenzi 31. a 14.m. a Vuillermoz 14. a 39.m.(vdaka 10 tresnym okruhom).
Grudicek ma zo sprintu a stihacky 7. a 14.m.,Gregorin 13. a 24.m.
Bauer vyborne 8. a 20.m. ale Dokl 58. a 48.m.
Ja vidim prevahu na zenskej i muzskej casti u Talianska.
V rovnakych zostavach isli na MS a Taliansko bolo na 5.m. s viac ako 1:30 na deviate Slovinsko,kde vsak az na poslednom useku bezal Bauer 4 tresne kola.


Bohuzial miesto Akhatovej a Moiseevy islI Neupokoeva a Kunaeva(1x pocujem)a to je zasadny rozdiel :oops:
Taliansko bojovalo o historicke zlato,nakoniec vsak proti bol Os ktory okolo Taliana a Frantika prefrcal ako keby stali.



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron