Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ] 

čtv dub 17, 2008 11:21 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Obrázek

Obrázek

HISTORIE
http://www.globalsnookercentre.co.uk/fi ... s_home.htm

Obrázek

PAVOUK CELÉHO TURNAJE:
http://www.worldsnooker.com/tournament_ ... eet-86.htm

LIVE SCORE:

http://www.worldsnooker.com/tournament_ ... ing-86.htm
http://www.globalsnookercentre.co.uk/fi ... s_home.htm



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 11:35 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 20.4. 2008 11:00CET
DAY-JUDGE Hcp -2,5 @ 2,01
SK: Pinnacle


Obrázek

Obrázek

V tomto zápase se spolu střetnou Ryan Day a Michael Judge. Kurzy jsou vypsány v tomto zápase podle mého správně. Day v předchozím turnaji na Číně předvedl velmi dobrý výkon. Byl vyřazen až v semifinále budoucím šampiónem tohoto turnaje Stephenem Maguirem, se kterým prohrál 6:5. Byl to velice vyrovnaný zápas ve,kterém rozhodli i drobné chyby a také štěstí. Day měl určitě na to,aby Meguira porazil. Tento zápas se odehrál zhruba před třemi týdny a tak věřím,že Ryan naváže na tyto dobré výsledky v předchozím turnaji a bude se chtít na tomto mistrovství světa dostat co nejdále,neboť v sázce je dvojnásobný počet bodů,které si budou hráči připisovat do tabulky.
Já se tedy přikláním na stranu Ryana Daye a budu doufat,že svou roli favorita v tomto zápase potvrdí, neboť na předchozím turnaji dokázal porazit podle mého lepší soupeře než je Michael Judge.
Hraje se na best of 19 frejm. Tedy hráč,který vyhraje jako první 10 frejmů se stává vítězemzápasu.

MĹŻj tip je Hcp -2,5
Při 3,5/10




Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 11:37 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 21.4. 2008 15:30CET
SELBY-KING Hcp -3,5 @ 1,826
SK: Pinnacle

Obrázek

Obrázek

V tomto zápase se střetnou Mark Selby s Markem Kingem. Mark Shelby má tuto sezónu vynikající formu. Hraje velmi vyrovnaně a přesně.Snad mi prominete,že o tomto zápase moc nenápíšu,ale psal bych stále to samé dokola jako v předchozích tipech,které jsem zde na Marka Selbyho psal . Selby patří určitě mezi ty nejhlavnější favority na zisk titulu mistra světa a právě zde by měla být jeho forma ještě více gradována nahoru,protože je to nejprestižnější turnaj a v sázce je dvojnásobný počet bodů a titul mistra světa. Věřím, že si za tím půjde Selby hned od prvního zápasu a předvede vyrovnanou a přesnou hru. Tento hráč má určitě formu na to,aby se tal mistrem světa. Mark King patří mezi ty průměrné hráče a v tomto zápase by Shelbymu neměl dělat problémy.
Tento zápas se hraje také na Best of 19 fjems.

MĹŻj tip je Hcp -3,5
Při 5/10



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 11:39 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 22.4. 2008 20:00CET
MURPHY-HAROLD Hcp -3,5 @ 1,8
SK: Pinnacle


Obrázek

Obrázek

V tomto zápase se utkají Saun Murphy a Dave Herold. Zde by také nemělo být o favoritovi žádný pochyb a nebudu a ni zde psát nějaké sáhodlouhé ódy na vybornou hru Shauna. Tak jen krátce tedy, také Murphy předvádí celou sezónu velmi výborné výkony. Navíc má velkou šanci se stát světovou jedničkou a určitě patří taky mezi ty největší favority na zisk titulu mistra světa. Na minulém turnaji se dostal až do finále,kde prohrál s Maguirem 10:9 po velmi vyrovnaném zápase. Věřím, že si svou výbornou formu udrží a bude chtít tuto výbornou sezónu uzavřít mistrovským titulem a půjde si za tím hned od prvního zápasu a přes Herolda přejde s přehledem. Tito hráči spolu utkali v Číně před přibližně třemi týdny,kde v tomto zápase zvítězil Murphy 5:3. Tento zápas se hraje na best of 19 frejms.

MĹŻj tip je Hcp -3,5
Při 5/10



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 9:37 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Ahoj Viki, s tvými tipy naprosto souhlasím.Kdybych měl peníze v netových sázkovkách, určitě bych tyto hcp zahrál taky.Všechny tyto tři hráče si zahraju taky,ikdyž jen v zápasech bez hcp,protože takovou možnost bohužel nemám. Přidám k nim ještě další 2 zápasy,tak doufám,že mě nesklamou



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 10:19 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

HIGGINS - STEVENS TIP 1 kurz 1.45 Tipsport 19.4. 11:00h

Obhájce trofeje John Higgins vyzve už delší dobu nevýrazného Stevense.Higgins na China open předvedl rozporuplný výkon.Nejdřív se dost natrápil se Swailem,aby pak jasně porazil Kinga a následně podlehl Selbymu 5:2. Nejdřív jsem se rozmýšlel,jestli tento tip zahrát a budu rád,když se k němu Viki vyjádří. Stevens už dlouho nepředvedl žádný velký výkon.Vypadává většinou už v prvních kolech a pryč je jeho forma z předešlých let.Ještě nikdy zde nevypadl v 1.kole,ale já si myslím,že právě letos změní historii. Higgins je určitě kvalitnější hráč než ti,kteří poráželi Stevense.Proto volím sázku na obhájce trofeje.GL

Důvěra 5/10



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 10:41 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

MAGUIRE - HAMILTON TIP 1 kurz 1.3 Tipsport 23.4 20:00h

Stephen vyhrál poslední turnaj China open a patří do té skupiny asi 5 hráčů,kteří poslední dobou předvádí stabilní výkony.Tady to navíc proti Hamiltonovi vidím jako jasný zápas.Maguire má výbornou formu,naproti tomu Hamilton je jen průměrným hráčem.Naposledy se představil na Welsh open a vypadl zde v 1.kole s Higginsonem.Stručně řečeno,vše hovoří ve prospěch Stephena a já si ho s chutí zahraju,ikdyž kurz není nikterak oslnivý.

Důvěra 8/10



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 10:47 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

DAY-JUDGE TIP 1 Tipsport kurz 1.4

SELBY - KING TIP 1 Tipsport kurz 1.17

MURPHY - HAROLD TIP 1 Tipsport kurz 1.17


k těmto zápasům se už vyjádřil Viki a já s tím souhlasím,takže není důvod to rozepisovat. Osobně si zahraju tyto 3 hráče společně s Higginsem a Maguirem.Je to sice 5 zápasů,ale mám v to velkou důvěru.Hraje se na 10 vítězných framů,což mě v těchto tipech ještě více utvrzuje.GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 11:04 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

PERRY - DOTT TIP 1 kurz 1.6 22.4. 15:30h

pĹ™idám alespoĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 12:02 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Vincent.Vega píše:
Ahoj Viki, s tvými tipy naprosto souhlasím.Kdybych měl peníze v netových sázkovkách, určitě bych tyto hcp zahrál taky.Všechny tyto tři hráče si zahraju taky,ikdyž jen v zápasech bez hcp,protože takovou možnost bohužel nemám. Přidám k nim ještě další 2 zápasy,tak doufám,že mě nesklamou


Taky tě zdravím a držím palce :wink: Doufám,že to tu slušně rozjedem.



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 4:59 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Viki,jaký máš ty názor na Higginse?Podle toho,jak jsem sledoval jeho výsledky a Stevensovi,tak jsem o Higginsovi přesvědčen,ale pořád ve mě něco hlodá.Uvítal bych tvůj názor.Děkuju



Nahoru Nahoru
  Profil

sob dub 19, 2008 10:22 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

HIGGINS - STEVENS 10:5 TIP OK

obavy byly zbytečné.Už před přestávkou si Higgins vybudoval náskok 7:2 a večer to už dohrál,ikdyž se Stevens přiblížil až na 7:5



Nahoru Nahoru
  Profil

pon dub 21, 2008 1:56 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

RYAN DAY - MICHAEL JUDGE 10:6 TIP OK
ejha ejha



Nahoru Nahoru
  Profil

pon dub 21, 2008 1:59 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

nadherne vam to ide bravo



Nahoru Nahoru
  Profil

pon dub 21, 2008 2:03 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Cabadaj píše:
Datum: 20.4. 2008 11:00CET
DAY-JUDGE Hcp -2,5 @ 2,01
SK: Pinnacle


Obrázek

Obrázek

V tomto zápase se spolu střetnou Ryan Day a Michael Judge. Kurzy jsou vypsány v tomto zápase podle mého správně. Day v předchozím turnaji na Číně předvedl velmi dobrý výkon. Byl vyřazen až v semifinále budoucím šampiónem tohoto turnaje Stephenem Maguirem, se kterým prohrál 6:5. Byl to velice vyrovnaný zápas ve,kterém rozhodli i drobné chyby a také štěstí. Day měl určitě na to,aby Meguira porazil. Tento zápas se odehrál zhruba před třemi týdny a tak věřím,že Ryan naváže na tyto dobré výsledky v předchozím turnaji a bude se chtít na tomto mistrovství světa dostat co nejdále,neboť v sázce je dvojnásobný počet bodů,které si budou hráči připisovat do tabulky.
Já se tedy přikláním na stranu Ryana Daye a budu doufat,že svou roli favorita v tomto zápase potvrdí, neboť na předchozím turnaji dokázal porazit podle mého lepší soupeře než je Michael Judge.
Hraje se na best of 19 frejm. Tedy hráč,který vyhraje jako první 10 frejmů se stává vítězemzápasu.

MĹŻj tip je Hcp -2,5
Při 3,5/10



10:6 TIP JE OK
trala ejha trala



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 22, 2008 7:05 am

 

Steve Davis se včera pěkně vrátil do utkání s Binghamem, když prohrával již 8:3 srovnal na 8:8, pak sice prohrál 10:8, ale v jeho věku - klobouk dolů a některé strky jako za mlada bravo



Nahoru Nahoru
 

úte dub 22, 2008 3:16 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

SELBY - KING 8:1O TIP KO

Tak tohle bude největším překvapením celého mistrovství.Všem se za tip omlouvám,výkon Selbyho nechápu.To co předvedl za nástup do druhého dne,kdy prohrál 4 framy v řadě,nepochopím. Tím si zápas prohrál. Za stavu 7:8 ještě mohl vyrovnat,ale zase zbytečnou chybou nabídl šanci Kingovi a ten moc nechyboval.Tohle budu dlouho rozdýchávat.Vypadá to totiž u mě na jednu chybu na 200000. :( :(



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 23, 2008 8:49 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Cabadaj píše:
Datum: 21.4. 2008 15:30CET
SELBY-KING Hcp -3,5 @ 1,826
SK: Pinnacle

Obrázek

Obrázek

V tomto zápase se střetnou Mark Selby s Markem Kingem. Mark Shelby má tuto sezónu vynikající formu. Hraje velmi vyrovnaně a přesně.Snad mi prominete,že o tomto zápase moc nenápíšu,ale psal bych stále to samé dokola jako v předchozích tipech,které jsem zde na Marka Selbyho psal . Selby patří určitě mezi ty nejhlavnější favority na zisk titulu mistra světa a právě zde by měla být jeho forma ještě více gradována nahoru,protože je to nejprestižnější turnaj a v sázce je dvojnásobný počet bodů a titul mistra světa. Věřím, že si za tím půjde Selby hned od prvního zápasu a předvede vyrovnanou a přesnou hru. Tento hráč má určitě formu na to,aby se tal mistrem světa. Mark King patří mezi ty průměrné hráče a v tomto zápase by Shelbymu neměl dělat problémy.
Tento zápas se hraje také na Best of 19 fjems.

MĹŻj tip je Hcp -3,5
Při 5/10


8:10 TIP JE KO King mě svou hrou hodně překvapil, za to Shelby předvedl hodně špatný výkon. Ale věřím,že mi to King proti Ebdonovi vrátí.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 23, 2008 8:49 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Cabadaj píše:
Datum: 22.4. 2008 20:00CET
MURPHY-HAROLD Hcp -3,5 @ 1,8
SK: Pinnacle


Obrázek

Obrázek

V tomto zápase se utkají Saun Murphy a Dave Herold. Zde by také nemělo být o favoritovi žádný pochyb a nebudu a ni zde psát nějaké sáhodlouhé ódy na vybornou hru Shauna. Tak jen krátce tedy, také Murphy předvádí celou sezónu velmi výborné výkony. Navíc má velkou šanci se stát světovou jedničkou a určitě patří taky mezi ty největší favority na zisk titulu mistra světa. Na minulém turnaji se dostal až do finále,kde prohrál s Maguirem 10:9 po velmi vyrovnaném zápase. Věřím, že si svou výbornou formu udrží a bude chtít tuto výbornou sezónu uzavřít mistrovským titulem a půjde si za tím hned od prvního zápasu a přes Herolda přejde s přehledem. Tito hráči spolu utkali v Číně před přibližně třemi týdny,kde v tomto zápase zvítězil Murphy 5:3. Tento zápas se hraje na best of 19 frejms.

MĹŻj tip je Hcp -3,5
Při 5/10


10:3 TIP JE OK
ejha ejha ejha



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 23, 2008 9:25 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

MURPHY - HAROLD 10:3 TIP OK

PERRY - DOTT 10:7 TIP OK



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron