Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo vyhraje ASOBAL?
Anketa končí za pon dub 28, 2008 5:00 pm
Ciudad Real 50%  50%  [ 2 ]
Barcelona 50%  50%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 4

pát dub 25, 2008 5:00 pm


Almeria-Logrono 1 1.7 SYNOT
Domace muzstvo hraje o zachranu a maju nĹŻz na krku, lenze to maju vo vlastnych rukach stale. Su na predposlednom mieste s 12bodmi a na nezostupove 14.miesto(Algeciras) stracaju len 2body ine muzstvo uz nemĹŻzu ani predbehnut kym posledna Cantabria je za nimi o bod. Maju vsak vyhodu a dost velku v tom ze Algeciras uhraje maximalne 2body a ani to nemusi, kedze v Barcelone cez vikend a posledne kolo s Ciudad Real urcite nevyhraju a predposledne kolo hraju prave o 4b v Cantabrii kym Almeria hraje dalsie kola v TEUCRU a potom doma s Arrate a mĹŻzu v pohode ziskat 6bodov...
Vo Svete kurz pada, urcite hlavnym důvodom je to ze hostia nehraju o nic, skoncia medzi 10-13.miestom co je pre nich urcite sklamanie kedze v lete sa vyrazne posilnili a osobne som ich cakal cca do 8.miesta...Lenze pred zajtrajsim zapasom maju obrovske zdravotne problemy, doma zostali Angel Romero(40g),Perez Marne(15g),Alonso Sanchez(38g) a na poslednom treningu stvrtok sa zranil González Novelle(55g). Dalej len kvůli tomu ze na zapas podla regul musia nominovat 12hracov inac dostanu od zvazu pokutu s muzstvom odcestovali brankar Torrego(odchytal cca polovinu zapasov ak neberem do uvahy zranenie a hlavne ostali v muzstve len s 1!!!brankarom Aguinagaldem) a delostrelec Fis(sice len 63g ale skoro celu sezonu laboroval so zraneniami, niekedy hral niekeddy nie) a bolo by zazrakom keby len co i jeden z nich nastupil na par minut!Dalej najlepsi hrac muzstva norsky reprezentant Tvedten(160g! druhy najlepsi kanonier ASOBAL po Ikerovi Romerovi) ma nejake osobne problemy s vedenim? asi v lete odide, zacina sa sepkat trosku viac o financnych problemoch Logrona a predsa len je to hrac vyssej triedy...Takze Logrovno ma jedneho brankara(Aguinagalde), 2lave kridla(Tvedten a Parra), 2prave kridla(Aguirezzabalega a Miguel), 2prave spojky(spanielsky reprezentant Belasategui a Guardiola), jedneho pivota(cilan Oneto) a 2stredne spojky(makedonec Mojsovki a Amargant)...teda ziadnu lavu spojku(Novelle a Fis mimo) takze sa ocakava ze Amargant bude hrat na lavej strane, lenze ani on ci Mojsovski nie su strelcami ale skor klasicke stredne spojky...plus velkym problemom můze byt to ze mensi Mojsovski bude musiet hrat dost casto i v obrane kde nezvykne skoro vůbec a este ani sa nevie na akom poste a v podstate okrem Belasategui ktory fyzicky nezvladne skoro nikdy cely zapas můze striedat trener uz len kridla ale to asi velmi nebude kedze Tvedten aj Aguirrazabalega patria k najlepsim hracom muzstva...Dalej nemůzeme zabudnut na fakt ze Logrono je vonku mizerne, za celu sezonu uhrali vonku len 2body!!! ked remizovali v Algeciras a Granollers, na jesen doma zdoali Almeriu o gol kym vlani 2xprehrali...
Almeria ma v muzstve vela hracov z byvalej Juhoslavie, predstavovat ich nebudem to som uz urobil v minulosti...co sa tyka formy su na tom biedne ale pred klucovym zapasom sa snad zmobilizuju, bohuzial minusom je ze zatial je neisty start Pavlovica(70g) keby nemohol nastupit bolo by to velkou stratou...dalej pravdepodobne Kraljica(44g) ktory asi hrat nebude, posledne mesiace skoro vĹŻbec nehral...ostatni by mali byt v pohode...
Osobne nerad hrajem zapasy v ASOBAL ktore sa velmi ponukaju ako teraz Almeria a este v kurze cca 1.6-1.7 kedze strasne vela zapasov je okolo remizy pripadne sa konci prekvapenim...teraz som vsak urobil vynimku vzhladom na lazaret v kadru hosti, spatnu bilanciu u superov plus pre nich zapas uplne bez motivacie...



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron