Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

úte kvě 06, 2008 7:26 am


Almagro N. vs. Nalbandian D. tip 1, kurz~2.2, důvěra 55%Win 6:4,7:5 :)

Andreev I. vs. Monaco J. tip 2, kurz~1.8, důvěra 60%Lost 4:6,6:1,6:4 :(

Djokovic N. vs. Almagro N. tip 2, kurz~2.45, důvěra 40%Lost 6:1,1,0skreč :(


Naposledy upravil Lewisx dne sob kvě 10, 2008 7:25 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
 

čtv kvě 08, 2008 10:38 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 7:56 am
Příspěvky: 12

Gonzalez Fernando (CHI) vs. Almagro Nicolas (ESP) 2 1,62 /doxx/
bilancia 2:0
2007 Madrid (ESP)I_Hard Fernando Gonzalez-Nicolas Almagro:7-6(11) 7-5
2005 ATP Vina del Mar (CHI) Clay Fernando Gonzalez-Nicolas Almagro: 7-6(4) 7-5
aj napriek tomu ze gonzales ma tuto sezonu na antuke len vyherne zapasy skusil by som tip na almagra, gonzales prisiel do rima po vyhranom turnaji v mnichove, kde porazil vo finale rozbehnuteho bolleliho, v rime sa vytrapil s tipsarevicom a hladko zdolal koroleva. Almagro v barcelone skoncil na rakete grelmayera, povedal by som ze prekvapujuco, v rime dokazal porazit uz cipolu a nalbandiana 2:0. Almagro patri medzi antukarov, ukazuje ze ma formu, obcas by som povedal ze zahapruje psychicky, ale myslim ze gonzu by mal zvladnut.

almagro bez boja

Blake James (USA) vs. Verdasco Fernando (ESP) 2 1.57 /doxx/
bilancia 1:0
2007 ATP New Haven (USA)Hard James Blake-Fernando Verdasco:6-4 6-2
v tomto zapase nemozem inak ako skusit na fernanda, blake na antuku moc neni, na svoje pomery uz ma ale tento rok slusnu bolanciu 6:2. V barcelone s gremelmayerom predviedol absolutne strasny vykon na podani , v druhom sete sa sice trosku zlepsil ale je vidiet ze antuka mu moc nesedi, v prvom kole v rime porazil seppiho v 3 setoch. Verdasco nejako neoslnuje, ale v rime porazil uz moyu a lapenttiho, tu by som cenil skor vitazstvo nad lapenttim , moya hra zle posledne turnaje. Aby som zhrnul verdasco toho na antuke odohrava viac, ukazuje zvysenie formy, blake by nemusel byt nad jeho sily.

5:7 7:5 6:2 verdasco posledne 2 sety premenil 1bp z 10, v zavere uz nedokazal ustat podanie

Roddick Andy (USA) vs. Bolelli Simone (ITA) under 23.5 1.85 /doxx/ toto si to skusim za mensi vklad , nechcem tipovat na vitaza, bolleli je na antuke rozbehnuty, andy zatial hral len 2 zapasy , minule kolo porazil fisha a pred tym v DC meltzera, boleli si zahral finale v mnichove, ale zase by som povedal ze neporazil ziadneho vacsieho hraca, sam som zvedavy na vysledok , ale myslim ze kto to rozbehne lepsie vyhra , hranica 23.5 je vysoko a dava moznost aj pre tiebreak.
7:6 6:3 2 set boleli ponukol moc bp, mal hodne tazky program poslednu dobu, takze rezerva 1 gem



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron