Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

pon kvě 12, 2008 2:50 pm


Strašně těžké zápasy, které na antuce mohou dopadnout víceméně jakkoli. Jediné co si dnes dám je:

Michael Berrer - Andreas Seppi 1 @2,55 na doxxbet (někde se dá možná najít i víc, nezkoumal jsem) KO

PrvnĂ­ dĹŻvod je to, Ĺľe se hraje v NÄ›mecku, je to prestiĹľnĂ­ turnaj, a Michael Berrer se bude chtĂ­t doma urÄŤo pĹ™edvĂ©st. V poslednĂ­ dobÄ› nemá nijak oslnivou formu, na antuce letos odehrál 3 turnaje s bilancĂ­ 3-3 (porazil ho VanÄ›k v estorilu, Safin v MnichovÄ› a minulej tyden Brands na challengeru v Drážďanech). HodnÄ› bude záleĹľet jak mu pujde servis, pokud se o nÄ›j opĹ™e bude to další velkĂ© plus, protoĹľe Seppi má servis poslednĂ­ dobou hodnÄ› špatnej, aspoĹ


Naposledy upravil mitchel dne stř kvě 14, 2008 2:06 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř kvě 14, 2008 10:37 am


Panove, jsme zde kratce, nevim, jak vytvorit novou zpravu, a tak to provedu pomoci odpovedi na neaktualni prispevek:

Berdych - Safin 2 - @1.8
jeste vcera byl kurz na safina hotovy ulet - 2.1. dnes jen 1.8, ale i tak beru, TB bud emit v hlave jeste brouka z toho, jak s nim safin zametl nedavno v moskve, kdyz berda pustil jasne se vyvijejici zapsa. Rad by mu to asi vratil, ale kdyz se safinovi zrovna chce, tak je preci jen lepsi tenista nez TB a dneska uz bych rekl ze i vyzralejsi a psychicky odolnejsi. Nezanedbatelnym faktem pak je, ze Tb se v Moskve zranil a ted se vraci po zraneni, manko bude asi znat. Pro me jasna volba. Na wild davam safina 20 na sety. 7/10

OK 75 64

Blake - Tipsarević 1 - @1.83
jednoznacne zlepseni Blakea na antuce, slusna forma, bojovny duch x proti tomu nevyrovnane vykony Tipsareviće, obcas odflaknuty tenis. Blake ve trech setech vitezstvi vybojiuje. Je to takova pocitovka. 6/10

KO 64 36 36


Naposledy upravil Karlos dne stř kvě 14, 2008 5:02 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř kvě 14, 2008 10:52 am

 

...vítáme tě na aréně :wink: . Jinak nová zpráva se tvoří kliknutím na "newtopic".



Nahoru Nahoru
 

stř kvě 14, 2008 11:00 am

 

dáky za přivítání, budu se snažit občas podělit s nějakým tím tipem, i když většinou půjde spíše o fotbal. Teď to chce ještě sehnat nějakou fotečku, abych nebyl tak anonymní. GL všem



Nahoru Nahoru
 

stř kvě 14, 2008 6:17 pm

 

už mám fotku?



Nahoru Nahoru
 

stř kvě 14, 2008 6:21 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

si ju musis pridat v profile

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 15, 2008 8:38 am

 

Tak fotku se mi nepodarilo zmensit na pozadovanych 6KB, tak jsem se na to po hodine marne snahy vyprdnul, ale i bez fotky sem dneska nahodim dva tipy:

F. Verdasco - D. Ferrer over 22.5 gamĹŻ - @1,85

vzájemná bilance těchto fvou Španělů je 33, zápasy mívají celkem divoký průběh, obvyklé jsou tříseťáky. Já se budu držet více při zemi a místo tří setů za @2.08 betnu over, ktery dava moznost dvouseťáku v případě tie breaku za @ 1.85. Hodně mě taky láká Verdasco 1.set za @2.25, protoze má lepší nástupy do zápasů, ale občas potíže je pak dotáhnout. Ale můj tip je ten over. 5/10

KO - 76 62 - Ferrer 2.set vypustil, holt to je tenis

J. Monaco - A. Seppi 1.set 2 - @2.4

Z pro mÄ› neznámĂ˝ch dĹŻvodĹŻ je Seppi pořád podceĹ


Naposledy upravil Karlos dne čtv kvě 15, 2008 1:41 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

čtv kvě 15, 2008 8:47 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Karlos píše:
Tak fotku se mi nepodarilo zmensit na pozadovanych 6KB, tak jsem se na to po hodine marne snahy vyprdnul, ale i bez fotky sem dneska nahodim dva tipy:


tak som ti to zvacsil na 100, skus teraz

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 15, 2008 12:31 pm

 

tak som ti to zvacsil na 100, skus teraz[/quote]

... a ted uz ji mam? url je: http://uloz.to/400367/BrĂĽckner.jpg



Nahoru Nahoru
 

čtv kvě 15, 2008 12:34 pm

 

nebo tahle:http://uloz.to/400367/bruckner.jpg

Kazdopadne pri vlozeni mi to napsalo:
"URL adresa vzdáleného obrázku postavičky není dostupná."

asi udelali soudruzi z NDR nekde chybu...



Nahoru Nahoru
 

ned kvě 18, 2008 9:49 am

 

R. Nadal - R. Federer 2 - @ 2.15

Velmi tezky zapas, ale s chuti si davam Rogera, vsichni ho kritizujou, jak je z formy a podobne, ale nemyslim si, ze to je pravda, mel krizi vyvolanou snad jakousi formou mononukleozy, ale podle me uz je zase zpatky, navic se na turnaji zatim moc nezapotil a pritom nemel az tak snadne soupere, jak se muze na prvni pohled zdat, nevyzpytatelny dobre hrajici Verdasco i muj oblibenec Seppi hrajici ve forme dostali na zadek eins zwei. Nadal vcera vybojoval velmi tezke vitezstvi s djokem, ale i kdyz jej to asi psychicky posililo, vidim v tom kamen urazu - unava,a to nejen z tohoto zapas, ale celkove z narocneho programu. Roger mel den na odpocinek k dobru, coz v narocnem programu muze udelat mnoho, navic jde o vyjimecne mentalne silneho hrace. v kombiku zkousim federera 20 na sety za @ 3.25. Ze by odveta za Monte Carlo? :wink: 7/10

J. Blake - T. Berdych 1 - @ 2.05
tak nevim nevim, proc je favoritem T-Bird... Uz jsem o tom psal vyse - Blake se na antuce velmi zlepsil, jeho nej povrch to asi nikdy nebude, ale velky hendikep taky ne. Berdych se po zraneni hleda, navic ta jeho psychika, nemuzu si pomoct, ale poslednich par mesicich se jaxi hleda. Kurzy mi pripadaji vypsane jako udicka od sazkovek. Hraje amika. 8/10 :twisted:



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron