Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

úte kvě 20, 2008 7:33 am


Prize Money: €7,077,680
povrch: antuka
oficiální stránky: http://www.rolandgarros.com/en_FR/index.html
livko: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/index.html
order of play:http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html
v podstatě vše je zde : http://www.menstennisforums.com/forumdisplay.php?f=847



Nahoru Nahoru
 

úte kvě 20, 2008 8:30 am

 

kvalifikace 1.kolo

Santiago Giraldo - Alexander Peya 1 1,55 OK

Giraldo, mladík z Kolumbie by si měl poradit z Rakušanem Peyou. Forma není u nikoho buhvíjak dobrá zřejmě ale Giraldovi antuka sedí určo lépe než Peyovi. Minulej rok vyhrál pár antukovjch turnajů, Peya stěží párkrát přelezl první kolo. Na antuce určo Giraldo. Kurz pěknej.

z těch menších kurzíků si dám Schwanka, Bellucciho, Rochuse a Andujara dohromady, ti by měli v pohodě vyhrát. Aji Alberto Martin ale toho vynechám.

Andujar OK
A. Martin OK
Schwank OK
Bellucci OK
Rochus KO :fnuk


Naposledy upravil mitchel dne stř kvě 21, 2008 8:57 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
 

úte kvě 20, 2008 8:44 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

peyu som videl svojho casu na chalengri v kosiciach a prisiel mi ako strasidelne nevyspytatelny hrac, antuka mu ako povrch podla mna vobec nevadi. kazdopadne mi pride ten kurz proti peyovi strasne nizky. u mna patri k tym hracom, ktori nesmu ani na vyhru ani na prehru na tiket pod kurz 2



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 20, 2008 9:03 am


sipo píše:
peyu som videl svojho casu na chalengri v kosiciach a prisiel mi ako strasidelne nevyspytatelny hrac, antuka mu ako povrch podla mna vobec nevadi. kazdopadne mi pride ten kurz proti peyovi strasne nizky. u mna patri k tym hracom, ktori nesmu ani na vyhru ani na prehru na tiket pod kurz 2


uvidíme :), já sem Peyu viděl jen v hale tak nevim...ale Giraldovi věřím stejně :-)



Nahoru Nahoru
 

stř kvě 21, 2008 10:26 am

 

kvalifikace muĹľi 2.kolo

Sergyi Stakhovsky - Dawid Olejniczak 1 1,65 KO

Stakhovsky v prvním kole včera vypráskal Haidera Maurera, což se přiznám jsem nečekal, opravdu pohodová výhra, takže Stachy se asi bude snažit dostat co nejdál. Nasázel 11 es, když se trefil do prvního servisu tak ve valné většině získal bod. Na příjmu velice slušné, naopak na servise nenabídl jediný bp. Olejniczak hrál s Goodallem, který na antuce nehraje prakticky vůbec a ze začátku měl problémy, dokonce prohrával 2-4 tuším, nakonec to sice zvládl ale ne nijak přesvědčivě. Čísla na servise nic moc, sice nabídl jen 2 bp ale v konečném součtu by to mohlo působit jako vyrovnaný match co do počtu vyhraných míčků. Olejniczak ani Stakhovsky toho moc na antuce odehraného nemají, vzhledem ke včerejšku si s chutí dám Stakhovskyho. Určo má lepší servis, tak snad si ho bude držet a nabídnuté šance od Olejniczaka promění.

Bjorn Phau - Adrian Ungur 1 1,45 OK

Zkušený Phau včera porazil 2-0 na sety domácího Rogera-Vasselina, který zřejmě není v buhvijaké formě, jinak by ho vzhledem k minuloročnímu tažení až do 3.kola (porazil i Štěpánka) asi nasadilli jako WC do hlavní soutěže. Bylo to vyrovnané utkání celkem, Phau nijak nezářil na servise ale na příjmu hrál slušně, což na antuce není zas nějaké překvapení. Phauovi nešel první servis, když se mu povedl tak téměř všechny míčky byly jeho ale měl jen 42% úspěšnost 1.servu :blee. Vytvořil si hodně brejkových možností a doufám že v tom bude pokračovat i dnes. Jeho soupeř Ungur včera porazil v třísetové bitvě Stoppiniho, když otočil špatně se vyvíjející průběh z 3-6 0-2. Z prvního servisu slušná čísla, na druhém nic moc - dal i nějaké DF. Na příjmu slušné. Jinak během poslední doby toho Ungur moc neuhrál, vše prohrával skoro. Včera měl určo lehčího soupeře a s Phauem už to bude něco jiného. Věřím ve vítězství Němce.

Paolo Lorenzi - Marc Lopez 1 2,59 KO

Marc Lopez s Andreasem Beckem vÄŤera pĹ™edvedli jak hroznÄ› se dá hrát na servise a tohle je mĹŻj hlavnĂ­ dĹŻvod sázky proti. Lopez na prvnĂ­m servise prĹŻmÄ›r, na druhĂ©m katastrofa. Vyvážil to hrou na příjmu, pravidelnÄ› se dostával k brejkbolovĂ˝m situacĂ­m coĹľ doufám Ĺľe Lorenzi aspoĹ



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron