Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

sob kvě 31, 2008 1:17 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

po dlhej dobe skusim nieco vypotit:
data su z fonbetu, nechce sa mi surfovat hore dole

polsko-island under 61,5 KO
pred 4 mesiacmi by som to hral opacne ale vela sa zmenilo. vcera som videl poliakov a spojky sa velmi trapili, oproti ME to je uplne ina kvalita. v utoku sa na gol poriadne natrapili. Island som sice nevidel, ale podla statistik tam bola vyborna uspesnost strelby. S argentinou mali iba 54 utokov, kym spanieli na podobny pocet golov 67. Vacsina golov tam padla so 6m a kridla(+brejky).Dnes im to podla mna proti poliakom nehrozi. Na ME zacal island ako Under muzstvo, potom sa strelecky rozbehol. Dnes verim, ze pri boji o postup na OH, bude velka nervozita a malo golov

island +3,5 KO
ak by dnes nastupilo uplne ine polske muzstvo ako vcera tak by som to nehral :-). ale po ich vcerajsom vykone a dnesnej nervozite v zapase o vsetko neverim ze porazia island o 4 goly. pravdupovediac neverim, ze ich porazia vobec. island v plnej sile s novym trenerom. vcera treningovy zapas v pohode zvladli

skoda, hlavne ten under



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 01, 2008 2:12 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

tak po vcerajsom vybuchu skusim dnes reparat

spanielsko over 59,5 fonbet

spanielsky utok je jedna velka nahanacka, daju si to raz dookola a potom to ide rychlo do zakoncenia. aj proti norom, ktory maju podla mna lepsiu obranu ako tunis to preslo cez 60g. vcera ich frantici genialnou obranou podrzali pod 25g, ale tunis sa k nim nepriblizuje ani zdaleka.spanieli musia hrat na vyhru, takze nebude ziadne odklusanie + unava hra svoje a podla mojej skusenosti, cim je hrac unavenejsi, tym horsie brani, v utoku este vladze ale dozadu je to horsie

svedsko 1,58 fortuna
zapas o postup. svedom teoreticky staci aj remizka. Island vcera sklamal. brankari boli deravi, v utoku vsetko na stefansona. svedska obrana ich podla mna vygumuje uplne, z brejku vela toho nedaju.svedom bude stacit par golov z brejku a island sa zosype


island under 27,5 nordicbet
na postavenu obranu slabota, svedi jeden z najlepsich navratov do obrany, takze ziadne lahke goly z brejku. navyse brankar svedska proti poliakom superforma.

3x KO, radsej nebudem komentovat a tesim sa,ze hadzana konci...



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron