Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

pon led 22, 2007 10:49 pm


Dementieva E./Pennetta F. vs. Yan Z./Zheng J.

Tip: 2
Kurz: 1,6 (5Dimes)
Dovera: 6/10

V tomto dueli verim Cinskemu paru, nasadenej turnajovej dvojke, ktore prechadzaju zatial viac ako hladko. V prvom kle vyradili Adamczak M/ Dominikovic E 61 60, nasledne par Bardina V/ Rosolska A 61 61.
Rusko-Taliansky par tiez jeden vyprask ustedril. V druhom kole si to zlizol par Pironkova T / Sucha M 61 60. V prvom vyradili japonky Morigami A / Nakamura A 46 63 64.
Minuly rok sa tieto superky stretli 2-krat. Oba duely jasne vyzneli v prospech Cinskych deblistiek. V maji vo finale v Berline zvitazili Yan Z / Zheng J 62 63. A pred rokom, presne 23.januara, tu v Melbourne bol vysledok este jednoznacnejsi, v pomere 61 62.
Hadam tento uspesny recept si cinanky nechali i na tento rok a zopakuju minulorocny vysledok (nenahnevam sa ked to nebude na gemy presne rovnake...:-))
GL



Nahoru Nahoru
 

pon led 22, 2007 11:12 pm

 

Black C / Huber L - Hantuchova D / Sugiyama A

Tip: 1
Kurz: 1,87 (Centrebet)
Dovera: 5/10

V tejto faze turnaja, stvrtfinale, tazko hladat jasneho favorita. Jedna sa v oboch pripadoch o ostrielane deblove pary. Myslim, ze na Daniele by sa mohla uz prejavit unava. Pred turnajom hlasila nie dobry zdravotny stav, netrenovala a dnes v noci nastupila v troch zapasoch. V dvojhre podlahla Clijsters 16 57, v zenskej stvorhre porazili par Medina/Mirza 76 67 62 a v zmiesanej stvorhre spolu s Bhupathim podlahli paru Zimonjic/Jankovic 64 67 8-10. A tento trojzapas urcite Danielinu fyzicku "posteklil".
Spolu sa tieto superky stretli v roku 2005. V oboch pripadoch boli uspesnejsie Africanky (Wimbledon 63 62, Berlin 62 63)
GL

---------------
result: 61 64 :D


Naposledy upravil hajnas dne úte led 23, 2007 9:02 am, celkově upraveno 3


Nahoru Nahoru
 

pon led 22, 2007 11:25 pm

 

Serena Williams - Shahar Peer

Tip: 2
Kurz: 3,19 (Pinnacle)
Dovera: 4/10

Serena to valcuje ako za starych cias. Jej bum-bum tenis zatial prinasa ovocie. No ja budem v tomto dueli verit, tiez stale sa lepsiacej Izraelcanke, hnanej svojimi trosku divokejsimi fanusikmi. A dalsia vec, ktora sice do tipovania nepatri, Williamsove vobec nemusim... Posledne vystupenie Shahar urcite velmi zdvihlo sebavedomie. Vyradit turnajovu trojku, Svetlanu Kuznetsovu 64 62, nie je kazdodenna zalezitost...
GL

---------------
result: 36 62 86 :x


Naposledy upravil hajnas dne úte led 23, 2007 9:03 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

pon led 22, 2007 11:28 pm


hajnas píše:
Dementieva E./Pennetta F. vs. Yan Z./Zheng J.

Tip: 2
Kurz: 1,6 (5Dimes)
Dovera: 6/10

V tomto dueli verim Cinskemu paru, nasadenej turnajovej dvojke, ktore prechadzaju zatial viac ako hladko. V prvom kle vyradili Adamczak M/ Dominikovic E 61 60, nasledne par Bardina V/ Rosolska A 61 61.
Rusko-Taliansky par tiez jeden vyprask ustedril. V druhom kole si to zlizol par Pironkova T / Sucha M 61 60. V prvom vyradili japonky Morigami A / Nakamura A 46 63 64.
Minuly rok sa tieto superky stretli 2-krat. Oba duely jasne vyzneli v prospech Cinskych deblistiek. V maji vo finale v Berline zvitazili Yan Z / Zheng J 62 63. A pred rokom, presne 23.januara, tu v Melbourne bol vysledok este jednoznacnejsi, v pomere 61 62.
Hadam tento uspesny recept si cinanky nechali i na tento rok a zopakuju minulorocny vysledok (nenahnevam sa ked to nebude na gemy presne rovnake...:-))
GL


...to vypadá inspirativně hajnasy :wink:



Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 8:59 am


Dementieva E./Pennetta F. vs. Yan Z./Zheng J.

Tip: 2
Kurz: 1,6 (5Dimes)
Dovera: 6/10

result: 64 16 26 :lol:



Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 12:41 pm


hajnas píše:
Dementieva E./Pennetta F. vs. Yan Z./Zheng J.

Tip: 2
Kurz: 1,6 (5Dimes)
Dovera: 6/10

result: 64 16 26 :lol:


dobrá práce,taky sem si přiložil bravo



Nahoru Nahoru
 

stř led 24, 2007 12:56 am

 

Haas Tommy - Davydenko Nikolay

Tip: 2
Kurz: 1,6 (Betway)
Dovera: 6/10

V tomto suboji verim Ruskemu molodcovi. Vo vzajomnych zapasoch vedie 2-0..a na posledny duel s US Open si velmi dobre pamatam. Psychyka nemeckeho hraca nie je jeho silnou strankou a na to dopaca v niektorych zapasoch. Turnajom prechadza zatial v pohode, no podla mna ani poriadneho supera nemal. Montanes. Bozoljac, Mayer urcite nie su takou hrozbou ako dnesny super. Jediny ako taky super mu stal v ceste naposledy, no ...David Nalbandian mal za sebou odohrate narocne duely a v tomto uz nebolo dostatok fyzickych sil, ked sa pod to podpisalo i velmi teple pocasie... Videl som Tommyho i v suboji s krajanom Mayerom, no tam mi to pripadalo akoby Florian ani nechcel kamosovi ublizit...
Este pred AO sa predstavil Tommy na exhibicii, kde si zmeral sily s tenistami top 10(Roddick. Ljubicic, Gonzalez) a neziskal ani set...
Rusky tenista mal v prvych troch kolach tiez lahsich superov, podobne ako Haas (Roitman, Muller, Santoro), no naposley si poradil, s dovtedy vynikajucim Tomasom Berdychom a to o niecom svedci...
Dnes verim, ze Nikolay zaznamena hattrick vo vzajomnych zapasoch, pocitam v styroch setoch, no potesilo by mam akekolvek vitazstvo...
GL

---------------
result: 63 26 16 61 75 :evil: :evil: :evil:


Naposledy upravil hajnas dne stř led 24, 2007 10:40 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř led 24, 2007 1:17 am

 

Gonzalez, Fernando - Nadal, Rafael

Tip: 1
Kurz: 2,79 (Bet365)
Dovera: 3/10

Ako mozno vidiet, kurz od vcera riadne klesol (pohyboval sa okolo 3,3..).
Fernando patri medzi mojich oblubenych tenistov. Jeho hra je agresivna, kde sa spolieha hlavne na svoj drvivy forhend (este keby dotrenoval so mnou bekhend..:-)). Myslim, ze mu vyhovuju viac takyto superi ako Nadal je, ako servisovy bombarderi ala Roddick. Kazdym kolom jeho vykony stupaju o com sa presvedcil naposledy James Blake v troch setoch (kde mu nasukal i 18es..)...
Nadal, obdivovany a zaroven nenavideny spanielsky tenista, je obrovsky bojovnik a ziadny zapas nie je pre neho strateny(pred tym smekam klobuk...). O tom sa naposledy presvedcil i Andrew Murray, ktory mal zapas viac ako slubne rozohraty, no... Nadal sa trapil so servisom, ponukol az 17 prilezitosti k brejku...Myslim, ze Fernando by nimi tak nepohrdal... Predtym nemal Nadal supera, tak o tom zbytocne pisat...
Vzajomne zapasy su 2-1 pre Fernanda (i ked naposledy zvitazil rafa, no na antuke ho neporazil nikto v minulom roku...) a ja dufam, ze po dnesku sa to zvysi...
GL

---------------
result: 62 64 63 :D


Naposledy upravil hajnas dne pát led 26, 2007 12:38 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř led 24, 2007 1:35 am

 

Clemens, Tobias - Ulihrach, Bohdan

Tip: 1
Kurz: 1,8 (etip)
Dovera: 5/10

Ide o prve kolo challangeru v Heilbronne, Germany ($100,000+H).
Verim domacemu tenistovi, ze si poradi s ceskym tenistom, ktory sa rozhodol minuly rok oprasit tenisovu raketu. Pre mna i vacsinu z Vas uhral prekvapujuco jedno finale (turnaj v Szczecine, antuika), no na dalsich styroch co sa toho roku zucastnil vypadol hladko v prvych kolach. Pritom posledne tri boli prave na ihrade, na ktoromsa hra i tento turnaj. Myslim, ze tento povrch nepatri medzi Bohdanove oblubene a hadam moje slova potvrdi.
Tobias, nemecky tenista 196 hrac svetoveho rebricka, mal minuly rok docela kladnu uspesnost co sa celendzrovych trnajov tyka (20-13, z toho na iharde7-2). Tento rok sa predstavil v kvalde na AO, kde podlahol Bopannovi 64 46 46.
GL



Nahoru Nahoru
 

stř led 24, 2007 9:38 pm

 

Williams, Serena - Vaidisova, Nicole

Tip: 2
Kurz: 1,85 (eurobet)
Dovera: 5/10

V prvom dnesnom semifinale nastupi turnajova desiatka, mlada Ceska tenistka proti skusenej Americanke.
Nikol sa zahrievala vo svojom prvopm vystupeni, ked potreebovala na postup tri sety, ale potom uz ide ako spravne namazany stroj. Uz ma jedno taketo velke semifinale (French open)no ja verim, ze dnes ho este prekona.
serena urcite este patri medzi spicku zenskeho ternisu, no neocakaval som tuto jej semifinalovu ucast. Dva krat mala v turnaji uz namale. S etrovou a v poslednom zapase, s Izraelskou hrdinkou Shahar Peer.
Verim, ze ked sa Nikol nebude dopustat zbytocnych nevynutenych sil, tak uspeje. Obe sa prezentuju tvrdymi udermi, no Serena zaostava urcite v pohybe...
Velmi si prajem aby Nikol hrala svoje prve velke finale a dufam, ze Wiliamsak nebude mat stastie ako s peerovou...
GL

---------------
result: 76 64 :evil: :twisted: :evil:



Nahoru Nahoru
 

pát led 26, 2007 1:02 am

 

Black C./Huber L. vs. Chan Y.J./Chuang Ch.J.

Tip: 1
Kurz: 1,5 (interwetten)
Dovera: 6/10

Finale zenskej stvorhry.
V tomto zapase jednoznacne sa priklanam na stranu velmi skuseneho debloveho paru, nasadeneho ako c.3 na tomto turnaji. Naposledy sa spolu predstavoili vo wimbledone 2005, kde tirumfovali a potom kazda skusila novu deblovu partnerku. Cara dosiahla dalsie mnozstvo triumfov hlavne po boku so Stubbsovou. Liezel si dala po spominanom triumfe v roku 2005 pauzu od debla a minuly rok hrala s viacerymi hrackami, no najviac po boku Navratilovej, Groenefeld a Mirzy.
Chan Y.J./Chuang Ch.J su urcite prekvapenim turnaja. Prve tri kola bojovali v trojesetovych zapasoch, no potom neskutocne vyprasili Harkleroad A / Voskoboeva G 60 60!!!!! a nasledne v semifinale si poradili s nasadenou dvojkou Yan Z / Zheng J 63 64. Minuly rok sa spolu objavovali v debli, no na okruhu WTA iba na jednom turnaji...
Preto si tu myslim, ze finale je specificke a budu rozhodovat skusenosti. Natolko ostrielany par, akymi rozhodne Black/Huber su, by si nemali nechat ujst vitazstvo..
GL

---------------
result: 64 67 61 :lol:



Nahoru Nahoru
 

pát led 26, 2007 8:47 am

 

Haas Tommy (GER) vs. Gonzalez Fernando (CHI)

Tip: 2
Kurz: 1,45 (Pinnacle)
Dovera: 6/10

Oboch hracov som tu uz raz spominal v predchadzajucich vystupeniach. gonzalezovi strasne fandim. Jeho hra ma stupajucu tendenciu. Pri vykonoch ake momentalne podava, by nemal mat problem s Haasom. Pred AO ho porazil 64 76. Ma neskutocny forhend, z ktoreho si vie vydobit tlak s naslednymi vitaznymi loptami. Co som videl nejake soty proti Nadalovi tak aj bekhend neostal pozadul (no to boli klen soty), ten si zvykne obiehat. Servis tez slusny. Zatial najvac es na turnaji...
Haasa co som videl tak ma nicim neprekvapil. Vo vymenach by mal mat navrch gonzo. Haasove scastie podla mna bolo, ze hral s nevyspytatelnym Davydenkom (ten nevyuzil v zaapse mecbol a zvykne se svojim servisom robit fakt velke pikacoviny a dokaze ho prehrat v pohode 3-4 krat za sebu....)

O motivaciji oboch neni pochyb...ale servisovo, uderovo, vidim vsade lepsie na tom gonza..na turnaji sa zahrieval a posledne dva zapasy bol uragan....len by som to nerad zakrikol....
GL

---------------
result: 16 36 16 alah



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: