Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

úte led 23, 2007 12:26 pm


turnaje hrane v 4.tyzdni - muzi (AO - samozrejme aj zenske)

Australian Open : http://www.australianopen.com/en_AU/index.html

challengere : Durban : http://www.tr3.co.za/Events/event.aspx? ... 213e7c37de

Heilbronn :http://www.heilbronn-open.de/

Santiago : http://deporte.canal13.cl/deportes/html ... index.html

Wrexham: http://www.atptennis.com/en/common/Trac ... 82/mds.pdf

Waikoloa: oficialny stoji za hovno: http://www.kohalatennis.com
tu su aspon aktualnejsie info: http://dps.usta.com/usta_master/usta/do ... 40:24%20PM


Naposledy upravil alan1 dne úte led 23, 2007 3:43 pm, celkově upraveno 3


Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 1:03 pm


na zajtra sa mi paci zapas :
(formula)
1859 Economidis K. - Balleret B. 24.01.07 09:00 1.55 2.0
tip 1
Zapas challangeru v Juhoafrickom Durbane.
Ked pozrem na herne vysledky Ballereta(238),snad sa nikto nenahneva,ak ho oznacim za antuukara,aj ked to chlapec skusa aj na tvrdsich povrchoch-ze by tam cosi uhral sa povedat neda.Letos hral len na harde - a jeho bilancia 2:3 ...pricom porazil len take esa tenisoveho neba ako Guillaume Dumas 6:3 6:4 (toto meno som postretol prvy krat) a dalsieho antukara Edouard Roger-Vasselin 6-7(5) 7-6(4) 6-1 takze ziadna izy vyhra.
-Prehry: Scott Oudsema Benjamin Balleret 6-7(4) 6-4 6-4 , Michael Llodra Benjamin Balleret 6-2 6-3
...a hlavne prehra: Konstantinos Economidis Benjamin Balleret 6-0 6-2 v kvalde na Australian Open = cize so superom s ktorym hra aj teraz.

Economidis (117) nakoniec do hlavnej sutaze AO nepostupil,ked prehral v 3. kole kvaldy Marco Chiudinelli Konstantinos Economidis 6-0 6-4,ale ked sa clovek pozre na jeho vysledky,tak okrem turnajov na antuke hrava aj turnaje na tvrdsich povrchoch - tento rok bilancia 5:3 (hral len na tvrdom) - vyhry rieschick,mertinak,cilic,dupuis,a prave Balleret....prehry:Sanguinetti,Smeets,Marco Chiudinelli...
suma sumarum- Economidis ma lepsie vysledky na tvrdych povrchoch oproti superovi,jediny vzajomny hrali prave cca 10 dni dozadu s jednoznacnym vysledkom....,Economidis(nasadena 4)-ka turnaja) a podla pavuka to vypada ,ze moze ist v suchom triku dalsie dve kola...
Takze moj tip 1 ,myslim ,ze tento zapas by mal Grek vyhrat -jedine ze by na to hodil bobek....naviac turnaj je celkom slusne obsadeny :nasadeny su v tomto poradi:Koubek,Udomchoke,Muller,Econimidis,Norman,De Voest,Minar,Luczak....

Result: 6:0 6:4


Naposledy upravil alan1 dne čtv led 25, 2007 9:07 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 3:53 pm

 

Adrian Garcia - Mariano Zabaleta

Tip: 1
Kurz: 2,4 (5Dimes)
Dovera: 5/10

v tomto zapase pojdem jednoznacne proti minulotyzdnovemu vitazovi challengeru v La Serene, Chile. Uz viac krat sa mi potvrdilo pri tychto turnajoch, ze vitaz sa v dalsom tyzdni balil hned v prvomn kole.
Domaci hrac, Adrian Garcia mal v minulorom roku mierne plusovu bilanciu na antuke (32-20 celendzre+kvaldy). Minuly tyzden sa prebojoval do tretieho kola, stvrtfinale. Pred dvomi rokmi si na tomto turnaji zahral finale, minuly rok skrecol v prvom kole. tenot rok by som sa priklanal k vysledku z roku 2005.
Marianova bilancija minuleo roku na antuke (9-12 celendzre+kvaldy).
Obaja su hraci preferujuci tento cerveny prach a ja verim, ze dnes si pripise domaci Cilan drhe vitazstvo proti Marianovi....kurzovo by som daval skor rovinu, no myslim ze na favorizovani Argentincana ma vplyv minulotyzdnovy triumf...
H2H
42/2006 CH Bogota (COL) Clay Adrian Garcia - Mariano Zabaleta 6-2 6-7(7) 6-3

GL

---------------
result: 61 76/2/


Naposledy upravil hajnas dne stř led 24, 2007 10:42 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

úte led 23, 2007 4:41 pm


este jeden zapas ...tentokrat ,antuka a turnaj v Chilskom Santiagu.
formula: 1878 Pashanski B. - Kuerten G.23.01.07 22:30 1.8 1.8
tip : 1


Slavny Gustavo Kuerten to po dlhsej dobe,o5 ide skusit . Od zaciatku roka 2006 to bude ,iba 3. jeho vystupenie.Predosle dve -nedopadli asi podla jeho predstav ,ked najskor prehral na domacej antuke:
8/2006 ATP Costa do Sauipe (BRA) Clay Andre Ghem Gustavo Kuerten 3-6 6-3 6-4
v prvom kole a reparat mu nevysiel ani v Paraquayi
46/2006 CH Asuncion (PAR) Clay Rainer Eitzinger Gustavo Kuerten 6-4 6-4 First
....takze nieje sa o co opret,a rok 2007 zacne subojom s Borisom Pashanskim

Pashanski(122):Pashanski zacal rok s pokusom kvalifikovat sa na Australian Open ...po tom co mu v prvom kole vzdal Voinea,v druhom kole kvaldy nestacil na Selu 6:2 2:6 2:6 (ktory hral na Australian Open vynikajuco,ked ho po 5 setaku zastavil az v druhom kole Safin)
....potom v uplynulom tyzdni uz pokracoval na antuke v Chile ,kde uhral 2 kola na dva sety a vypadol vo stvrtfinale.
Clay Marcos Daniel Boris Pashanski 6-3 7-6(3) 1/4
Clay Boris Pashanski Pablo Galdon 7-6(5) 6-2 Second
Clay Boris Pashanski Borja Malo-Casado 6-1 6-4 First
Za zmienku "asi" stoji aj ucinkovanie Pashanskeho na tomto turnaji pred rokom....
2006 Santiago
Clay Boris Pashanski Paul Capdeville 6-2 7-6(9) Final
Clay Boris Pashanski Ruben Ramirez-Hidalgo 6-4 6-4 1/2
Clay Boris Pashanski Daniel Gimeno-Traver 4-6 7-6(1) 6-3 1/4
Clay Boris Pashanski Jorge Aguilar 6-4 6-7(4) 6-3 Second
Clay Boris Pashanski Guillermo Hormazabal 6-2 6-2 First
...cize ako obhajcovi ,by mu "malo" prostredie vyhovovat.
H2H 0:0

Suma Sumarum...stavku na Pashanskeho opieram jednak o urcite vacsiu rozohratost tohto roku+Fakt ze obhajuje titul na tomto turnaji,....Kuerten je sice v tenise vacsi pojem-ale mena zapasy nevyhravaju...

Result: 6:2 7:5 OK



Nahoru Nahoru
 

stř led 24, 2007 8:39 am

 

Koubek Stefan (AUT) vs. Whitehouse Wesley (RSA)

Tip: 2
Kurz: 2,83 (Doxxbet)
Dovera. 4/10

Jedna sa o challenger v Durbane, South Africa ($125,000+H). Ide o zapas prveho kola, medzi nasadenou jednotkou, Pistikom Koubekom a domacim hracom, ktoremu bola na tento turnaj udelena WC.
Pistik tento rok zacal vo velkom style. Finale na turnaji v Chennai, no potom prisiel stary znamy Pistik a dve vyradenia v prvom kole.
Whitehouse sa pohybuje vyslovene po celendzroch. Su mu tam sudene hlavne kvaldy, ktorymi prejde no potom vacsinou nasleduje stopka... Na harde mal bilanciu 11-6 (celendzre+kvaldy) a 2-2 na kruhu ATP bez zapasov v kvalde. Za naj uspech urcite stoji ATP turnaj v Indianapolis, kde porazil Gimelstoba i Safina... Al co bolo to bolo....
V tomto dueli verim, ze bude mat vacsiu motivaciu a chut po vitazstve pred vlastnym publikom... Navyse buduci tyzden je turnaj ATP v Zahrebe, kde Pista obhajuje minulorocne finale...
GL

---------------
result: 64 62 :evil:


Naposledy upravil hajnas dne pát led 26, 2007 8:48 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř led 24, 2007 8:54 am

 

Clemens, Tobias - Ulihrach, Bohdan

Tip: 1
Kurz: 1,8 (etip)
Dovera: 5/10

Ide o prve kolo challangeru v Heilbronne, Germany ($100,000+H).
Verim domacemu tenistovi, ze si poradi s ceskym tenistom, ktory sa rozhodol minuly rok oprasit tenisovu raketu. Pre mna i vacsinu z Vas uhral prekvapujuco jedno finale (turnaj v Szczecine, antuika), no na dalsich styroch co sa toho roku zucastnil vypadol hladko v prvych kolach. Pritom posledne tri boli prave na ihrade, na ktoromsa hra i tento turnaj. Myslim, ze tento povrch nepatri medzi Bohdanove oblubene a hadam moje slova potvrdi.
Tobias, nemecky tenista 196 hrac svetoveho rebricka, mal minuly rok docela kladnu uspesnost co sa celendzrovych trnajov tyka (20-13, z toho na iharde7-2). Tento rok sa predstavil v kvalde na AO, kde podlahol Bopannovi 64 46 46.
GL

---------------
result: 62 46 06

tak tu ma fasounik kapanek nasral, ked od stavu 62 33 uhral jedinu hru a fasol 1-9!!! :evil:


Naposledy upravil hajnas dne pát led 26, 2007 8:50 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

čtv led 25, 2007 5:35 pm


Fernando Gonzalez - Tommy Haas 26.01.07 09:30
Tip 1 1,52 Victorytip


Druha semifinalova dvojica,v ktorej sa rozhodne ,ktory borec sa postavi vo finale na druhu stranu siete Kralovi Rogerovi.

Fernando Gonzalez -9. ty hrac sveta(minuly rok 3-nasobny finalista zo zavera roku,Madrid(fedex),Vienna(Ljuba),Basel(Fedex)).Pred rokom skoncil ,na rakete Bogomolova po 5-setovej bitke uz v prvom kole,tento rok svoje ucinkovanie po povinnej Jazde 1 kola cez Koroleva - 4 sety,druheho kola cez v pohode hrajuceho Del Porta ,ktory mu vzdal v 5.sete ,domaceho mazlika Hewitta v kole tretom 4 sety,a prekvapivo hladkych vitazstvach nad Blakeom a Nadalom (v oboch pripadoch 3 sety)...uspesne dorazil do semifinale.Zda sa,ze ked Fernando prekona zahrievacie kola, tak sa dostava do pohody.
Fernando je hrac ,ktory tazi najma z kvalitneho servisu - uspesnost prveho podania sa pohybuje okolo 75% .Zatial najrychlejsie na turnaji dokazal poslat loptu 215 Km/h rychlostou.Videl som jeho zapas s Blakeom,na ktory som sa dost tesil,lebo hrali dvaja hraci preferujuci utok,a Fernando na mna spravil dobry dojem - hral v klude a pohode aj ked stratil servis,zbytocne sa nerozptyloval,a celkovo ukazal ,ze po psychickej stranke je uplne v nirvane.K tomu ukazal dobry utok a pevne nervy v zlomovych momentoch.Pamatam si na Davis -Cupovy zapas prave proti Blakeovi hrany cirka pred rokom,(kde odvratil aj nejake tie Matchbally),ked v 5. sete Fernando predvadzal podania od 230 do 240 km,co ma utvrdzuje ,ze tento hrac ma aj dobru vydrz co sa fyzicky tyka.
(14/2006 Fernando Gonzalez James Blake 6-7(5) 0-6 7-6(2) 6-4 10-8 )
AO 2007:
Hard Fernando Gonzalez Rafael Nadal 6-2 6-4 6-3 1/4
Hard Fernando Gonzalez James Blake 7-5 6-4 7-6(4) Fourth
Hard Fernando Gonzalez Lleyton Hewitt 6-2 6-2 5-7 6-4 Third
Hard Fernando Gonzalez Juan-Martin Del Potro 7-6(7) 4-6 6-7(3) 6-4 4-0 ret. Second
Hard Fernando Gonzalez Evgueni Korolev 6-7(4) 7-6(6) 6-3 6-2 First


Tommy Haas-svetova 12-ka(minuly rok 3 vyhrate turnaje Delray Beach,Memphis,Los Angeles),pre mna dost prekvapujuce meno na tuto fazu turnaja,aj ked minuly rok koncil v 4. kole s Rogerom po 5.setovom boji,takze tento turnaj mu "asi" sedi.Zase na strane druhej treba napisat ,ze jeho cesta do semi bola podstatne lahsia -ako v pripade Fernanda.Porazit Montanesa,Bozoljaca a Mayera vsetkych v troch setoch je dost dobre,ale nie az take prekvapujuce vzhladom na schopnosti superov na tomto povrchu.V 4 kole porazil Nalbandiana v 4 setoch ,ten uz vsak mal dovtedy 3 5-setaky a niekolko odvratenych matcbalov z predoslych zapasov na konte,a stvrtfinale suboj kto z koho s davydenkom -5 setov.Takze Haas isiel turnajom presne opacne ako super ,ktory to s pribudajucimi kolami ,mydlil coraz lahsie.Tommy dokaze pri serve do lopty tiez poriadne sa opriet -zatial "best" 222 km/h uspesnost prveho servu okolo 65-70%.Bohuzial Tomyho zapas som v priebehu turnaja nevidel.
AO 2007
Hard Tommy Haas Nikolay Davydenko 6-3 2-6 1-6 6-1 7-5 1/4
Hard Tommy Haas David Nalbandian 4-6 6-3 6-2 6-3 Fourth
Hard Tommy Haas Florian Mayer 7-6(3) 6-3 6-3 Third
Hard Tommy Haas Ilija Bozoljac 7-6(3) 6-1 6-3 Second
Hard Tommy Haas Albert Montanes 7-5 6-1 7-6(3) First

Vzajomne zapasy:2/2007 ATP Kooyong (AUS) Hard Fernando Gonzalez Tommy Haas 6-4 7-6(8)
20/2004 ATP Dusseldorf (GER) Clay Fernando Gonzalez Tommy Haas 6-4 7-6(4)

Suma sumarum....tesim sa na dobry tenis,kde bude velmi zalezat na tom ako komu pojde podanie,snad to bude lepsia podivana ako suboj Fedexa s Roddickom.Gonza s pribudajucimi zapasmi ako keby naberal formu,vzajomne zapasy su tiez v jeho prospech,a zda sa ze je vo vybornej pohode.Haas je bojovnik,ktory ked ma svoj den dokaze ludi nadchnut,a ked svoj den nema -tak totalne sklamat.
Verim Fernandovi ,aj ked stat sa moze vsetko,hlavne nech je dobry zapas.Moj tip 3:1 na sety pre chilana.

Result: 6:1 6:3 6:1



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron