Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

ned srp 03, 2008 11:36 am


Synottip

F1 - GP MaÄŹarska - 3.8.2008 - 14:00
Umístění závod Top 6
Alonso F. Top 6 2,5 7/10

Alonso bol v tejto sezone z 10 podujati len 3x do 6.m.
Vcera obsadil v kvalifikacii 7.miesto.Pred nim su 2xMcLaren a Ferrari,Kubica z BMW a Glock z Toyoty na ktoreho by mohol mat.Za nim Webber(RedBull) a Trulli(Toyota)a na 10.m. kolega z Renaultu Piquet.
Poradie na starte:
http://www.f1.sk/clanok27646.htm
Pocas vsetkych treningov v Madarsku sli Renaulty vyborne-v piatok mal Alonso 5. a 4. najrychlejsi cas(Piquet 8. a 2.),v sobotu 5. Piquet a 11. Alonso.
Madarsko je velmi pomala trat (druha najpomalsia po Monaku) a tazko sa tam predbieha, takze najdolezitejsia je kvalifikacia a strategia zastavok. Ratam s tym ze neskuseny Glock sa prepadne (alebo skor vypadne) a trat nesedi ani Massovi, ktory ma rad rychle a nie technicke trate.Tak ci tak jeden z jazdcov (mimo Glocka, tam je mozne predbehnutie a rovnako mozne vypadnutie) pred Alonsom by nemusel dokoncit a to uz mam rezervu 1 zavodnika na Alonsove 6.m bez predbiehania.
Alonsovi by trat mala sediet, technika jazdy ciastocne zmazava pomalsi stroj oproti spicke.
V roku 2004 tu skoncil na 3.m. a v 2007 na 4.m. po posunuti o 5miest dozadu na starte za blokovanie Hamiltona v kvalifikacii.
Bwin ma napriklad len kurz 1,5 a dalsia konkurencia v priemere cca 1,7


Bwin

VC Maďarska - závod F1 - 14:00
Který jezdec zajede během závodu nejrychlejší kolo?

Kimi Räikkönen (FIN/Ferrari) 4.50 5/10

Ferrari sice, zda sa, momentalne zaostava za McLarenom, no stavka na narychlejsie kolo vobec neznamena ze to bude kludne i jeden z podia. Raikonnen tuto sezonu mal 6 x najrychlejsie kolo z 10 zavodov a mal to vsetko po sebe v poslednom case, ked az v poslednej VC Nemecka jeho hegemoniu narusil Heidfeld. Hamilton este nikdy nezasiel najrychlejsie kolo. Zostavajuce 4 zavody si podelili rovnym dielom Kovalainen (kurz 7,65) a Heidfeld (kurz 17). Ak ziska Hamiltov jasne vedenie, nema pre co sa snazit riskovat najrychlejsie casy. Ak predpokladam ze Kovalainen bude drzat Massu, tak mi vychadza ze Raikonen v pripade volnej trate moze kludne ten cas zajazdit. Ak ho chvilu zdrzi Glock a Kubica (ktorych by mohol predbehnut najneskor strategiou prvej zastavky v boxoch - neskorsou zastavkou), vznikne tam medzera vhodna na rychle kola.

Head-to-Head
Jarno Trulli (ITA/Toyota) 2.20 6/10
Timo Glock (GER/Toyota) 1.60

Neverim ze Glock dokaze na tehnickej trati uspiet.Rychlost mal sice pocas vsetkych treningov dobru,zavod je vsak o skusenosti a tych ma Trulli bohate viac.Mimo toho Glock bude mat za sebou na starte Raikonena a Alonsa,ktory sa ho urcite udu snazit hned po starte predbehnut,co moze sposobit pripadnu koliziu.
Trulli je velmi spolahlivy,nedokoncil len uvodny zavod a 8x skoncil do 10.m.(6x do 8.m. a 4x do 6.m.)
Vzajomnu bilanci maju v tejto sezone 7:2 v prospech Trulliho(1x obaja vypadli).Trulli tu v roku 2005 skoncil na 4.m.
Rovnaky kurz ma i expekt.
Alternativou moze byt dvojica Webber-Glock s rovnakym kurzom a asi podobnou doverou.

Este sa mi zdalo lakave i Raikonen - Massa 1 2,7 (3/10) expekt
vzhladom na mnozstvo chyb Massu na technickych tratiach ale Raikky moze mat koliziu prilisnou snahou pri atakuna Glocka a Kubicu.
Tak c tak si mylim ze Massa zblbne a urobi tu chybu.
Tuto sezonu maju 6:4 pre Massaka.



Nahoru Nahoru
 

ned srp 03, 2008 4:14 pm

 

Glock isel vyborny zavod a podobne ako Piquet minule v Nemecku obsadil druhe miesto.Trulli stabilne dobry vykon no 7.m. daleko za Glockom.
Inak vsetko podla predpokladov,dokonca aj Raiky lepsi vdaka pouche Massu 3.kola pred koncom.



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron