Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

čtv srp 28, 2008 9:55 pm


Motocykly

125 ccm - VC San Marina - závod - 11:00

Fortuna

Di Meglio V 5,0 3/10
Di Meglio 1-3 2,0 6/10

Di Meglio je tuto sezonu vzdy jeden z hlavnych favoritov na vitazsvo v zavode.Z 11 zavodov v tejto sezone 3x vyhral a 3x bol druhy.Vzdy bol v prvej desine a je jediny spolahlivy.V celkovom hodnoteni ma spolahlivy 44bodovy nadskok.Kurz z fortuny je vyssi ako by som predpokladal (bwin ma 3,6 V a 1,5 do 3.m.

250 ccm - VC San Marina - závod - 11:00

Chance

M.Simoncelli 1. 3.50 6/10

Simoncelli ma tuto sezonu neskutocnu fazonu a neubrala mu na nej ani prestavka pred Brnom.Tam to este pred poslednou zakrutou vyzeralo na dalsie vitazstvo,nakoniec to vsak bolo az 3.m.
Napriek tomu ze v prvych dvoch zavodoch sezony nebodoval ma na cele 16bodovy nadskok pred Kalliom a az 41 a 42bodovy pred Debonom a Bautistom.V sezone vyhral 3 zavody z 11.
Chance ho nema ani ako naj favorita co je dost nepochopitelne.Ten kurz ma urcite dobru hodnotu.



MotoGP - VC San Marina - závod - 11:00

Chance

C.Vermeulen 1-5 3.00 6/10

Vermeulen nezvladol minuly zavod v Brne po svojej chybe(uz sa nedostal do tempa) a skoncil na 6.m. Pred tym vsak bol 2x druhy a hlavne minuly rok bol tu v San Marine tiez na druhom mieste hned za Stoneom(Rossi vypadol).Pri nejasnej forme Repsolu (Pedrosa po par kolach v uvodnom teste v Brne po VC radsej odisiel domov http://www.motogp.sk/index.php?command= ... anokid=966 ) by mal urcite bojovat minimalne o to 5.miesto.

Za zvazenie pre mna este stoji kurz 2,5 na Pedrosu do 3.m. Nakolko ak sa v treningoch a kvalde ukaze ako dobry kurz klesne tak na 1,4 a pravdupovediac mimo Rossiho a Stonera na neho nik ani z daleka nema.A este vitazstvo Stonera v kurze 1,9 ktory ma predsa len rychlejsi stroj nez Rossi a obhajuje tu minulorocne vitazstvo.Rossi ma nahrane a staci mu ist na istotu.



Nahoru Nahoru
 

sob srp 30, 2008 12:43 pm

 
Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 08, 2007 3:17 pm
Příspěvky: 204

Já si zahraju:

125ccm: Di Meglio 1-3
250ccm: Barbera 1-3

MyslĂ­m si, Ĺľe 125 vyhraje Gabor Talmasci. Ve 250 se to bude rozhodovat mezi Simoncellim a Barberou.

GL

_________________
Nekonečná malost bývá provázena nekonečnou pýchou (Voltaire)



Nahoru Nahoru
  Profil

sob srp 30, 2008 1:31 pm

 

Uz je po funuse v 125ccm (ide sa druha kvalifikacia) ale ja som si este dal vo fortune a tipaci (maju kurzy s uzavierkou ku kvalifikacii a teda neberu v potaz ranne treningy) Corsiho a Terola.
Obaja su z jedneho tymu a Terol bol od piatku postupne (1trening,Q1 a druhy trening) 3,5 a 3. Corsi 8,10 a 2.m.
Terol 1-5 2,0
Corsi 1-3 2,25 a V 7 (jedniny kurz z tipacu)

V 250 zostal atraktivny kurz na Barberu (1, 2 a 1.m.) V 5,0 . Suhlasim s tym ze o vitazstve by sa malo rozhodnut medzi Simoncellim a Barberom (doteraz ich v San Marine nik nepokoril,striedaju si prve a druhe miesto)

V MGP dobre vyzera Pedrosa (stale kurz 3 do 3.m.). V dnesnom treningu sa zlepsil uz na 6.m.
Vyzera to i na navrat Lorenza (4, 6 a 3.m.) a rano bol dobry i Vermeulen (8, 5 a 4.m.) a do 5.m. je stale 2,5.
Suverenom asi bude Stoner (1,9 v tipaci a vsetky prvenstva tento vikend).



Nahoru Nahoru
 

ned srp 31, 2008 12:30 pm

 

Pridam si este dva pekne kurzy z chance, ktora ma momentalne asi bezkonkurencne najlepsie kurzy:

MotoGP - VC San Marina - závod - 14:00

Chance

D.Pedrosa 1-3 4,0 6/10
D.Pedrosa 1-5 2,0 9/10

Dany sa zlepsuje kazdym okruhom, respektive nastavenie motorky.
Vo warm-up dokazal zajadit lepsi cas mimo suverenov Stonera a Rossiho len Vermeulen a Elias ktory su v dlhom zavode urcite zdolatelny,Lorenzo mal az 9cas co je tiez vyrazne plus pre tip.
V kvalifkacii bol Pedrosa siesty, pred nim mimo spominanych dvoch bol Lorenzo,Puniet a Elias.
Pedrosa bol 8x z 12 na podiu a nebol tam posledne 3 zavody pre problemy po pade.Myslim ze teraz uz bude vsetko v poriadku a to tretie miesto v klude vybojuje s odstupom od dalsich.

C.Vermeulen 1-5 3,5 je tiez kurz vysoko nad konkurenciou.
Ja uz som to tipoval s kurzom 3.
Vermeulen bol v warm-up druhy este pred Rossim.Konkurencia ma max. 2,5.Odhadujem to tak na 5/10



Nahoru Nahoru
 

ned srp 31, 2008 3:24 pm

 

Meglio (pad,ale asi ani tak by nebol do 3.m.), Simoncelli (harakiri s Barberom) a Stoner (pad) KO

Vermeulen a Terol OK

Pedrosa do 3.m. KO, do 5.m. OK

Corsi V KO, do 3.m. OK



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron