Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

čtv zář 25, 2008 7:44 pm


Juan Carlos Ferrero – Andy Roddick 1 @3,93 doxxbet 26. 9. 08 15:00


Zápas čtvrtfinále v Pekingu mezi Roddickem a Ferrerem má podle sázkovek jasného favorita, pro mě však rozhodně nikoli. Ten důvod, který mě přesvědčil k tomu abych si tento tip zahrál byl výkon Roddicka v ranním zápase proti Evansovi.
Roddick měl sice zřejmě jakouz takouz formu na US open kde vypadl až ve čtvrtfinále s Djokovičem. Potom potrápil pořádně totálně z formy hrajícího Ferrera v Davis Cupu a dostal náklep od Nadala. V prvním kole v Pekingu měl volný los a ve druhém nastoupil proti Brendanu Evansovi. Ten hladce přešel kvaldou a v prvním kole přehrál Karanušiče, ani se tomu nedivím, pokud hrál jak dnes. Roddick kdyby neměl dělový servis a většinu bodů nedal z podání nebo po hloupé nezkušené chybě Evanse a že jich bylo hodně, nevím jak by zápas dopadl. Vždyť Roddick nedal snad ani 10 winnerů, když to přeženu. Hrůza a děs jeho výkon. Ferrera jsem viděl v zápase s Kudryavtsevem, kterej je velkej plašan a nadělal by mu větší problémy, kdyby byl zkušenější. Jinak Ferrero hrál na svoje poměry průměrně, nic extra. V zápase s Verdascem sem ho neviděl no ale vyhrál ho 2-0 na sety takže zřejmě hrál slušně, když vemu v potaz solidní formu Verdasca z posledních týdnů. Při pohledu na to že zkušenější hráč by dnes Roddicka v pohodě porazil a že bez podání bude v prdeli, tak kurz skoro 4 na Ferrera je pro mě velice krásný a určo se to dá za něco málo zkusit třeba do kombika :). H2H je sice 0-4 ale z poslední doby jen jeden zápas.

GL kdo by zkusil též



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron