Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

pát říj 10, 2008 8:52 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 10, 2008 9:39 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 14, 2008 8:22 pm
Příspěvky: 114
Bydliště: ÄŚR

Datum: 12.10. 2008 14:00CET
Robertson-S.Davis @ 1,4
SK: Synottip
KO
Robertson patří mezi lepší mladší hráče,kteří začínaji pomalu střídat ty starší mezi,které zaručeně patří Davis. Robertson minulý týden vypadl na turnaji v Číně s pozdějším výhercem Waldenem. Je zarážející,že Robertson v tomto zápase vedl 4:1 a ještě ho dokázal prohrát 4:5. Tento zapas jsem bohužel neviděl tak nevím včem byla příčina. Každopádně Robertson už dlouho nebyl vidět,minulý rok se dotal do útlumu formy oprti té na jakou jsme byli u něho zvyklí a v letošním roce bude chtít určitě zabrat. V tomto zápase proti němu nastoupí starý harcovník Davis,který je už na pokrji konce své kariery a už svými výkony moc nevyniká. Včera v Lize mistrů byl poražen Markem Selbym 6:0. I když v Lize mistrů jsou pravidla trošku odlišné,protože hráči mají na strk pouze 25vteřin a déle přemýšlet nemůžou. Davis byl včera hodně nepřesný a moc mu to nešlo.
V tomto zápase se přikloním na stranu favorita a budu dofat,že nebude chtít vypadnout hned v prvním kole.

Datum: 12.10. 2008 16:00CET
Fu-Michie @ 1,3
SK: Synottip
OK
V dalším zápase,který si vybírám nastoupí obhajce titulu z minulého ročníku čínský hrač Marko Fu proti Michiemu. Fu minulý týden v Číně vypadl ve třetím kole se světovou čtyřkou Markem Selbym. Byl to docela vyrovnaný zápas, ve kterém vedl Fu 3:1 a nakonec ho prohrál 5:3. Důvodem může být určitý tlak,který byl určitě do jisté míry na domácím turnaji na Fuho vyvíjen. O Michiem némá cenu psát je to starší hráč s nižších pater tabulky a účasti na turnajích si musí vydobít pře kvalifikační zápasy. V tomto zápase se přikláním na stranu Nasazéného hráče,tedy Marka Fu a budu doufat,že si Michiem poradí. Jeho nepostup by byl určitě velkým překvapením.

CelkovĂ˝ kurz 1,82
3/10
:evil:


Naposledy upravil Cabadaj dne ned říj 12, 2008 9:37 pm, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 12, 2008 9:22 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Maguire - Cope Tip 1 kurz 1.5 Tipsport 13.10. 14:30 6/10


Cope se každým rokem zlepšuje a snaží se dostat do Top 16.Je to mladý hráč,kterému se ale letos moc nedaří.Stále ještě musí hrát kvalifikace.Na Grand prix se dostal také z kvaldy,když porazil těsně Campbella 5:4.Startoval také na nedávném Shanghai masters.Nejprve postoupil bez boje přes Dotta,následně prohrál s Williamsem 2:5. Hrát jsem ho bohužel neviděl a tak můžu spekulovat jen podle výsledků,že nebude mít oslnivou formu.A aby porazil Maguira,musel by hrát výborně.To je už zkušený borec,který se stabilně dostává do finálních fází turnajů.Formu má také solidní a já nepochybuji o tom,že si Copem poradí.



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 13, 2008 7:44 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Vincent.Vega píše:
Maguire - Cope Tip 1 kurz 1.5 Tipsport 13.10. 14:30 6/10


Cope se každým rokem zlepšuje a snaží se dostat do Top 16.Je to mladý hráč,kterému se ale letos moc nedaří.Stále ještě musí hrát kvalifikace.Na Grand prix se dostal také z kvaldy,když porazil těsně Campbella 5:4.Startoval také na nedávném Shanghai masters.Nejprve postoupil bez boje přes Dotta,následně prohrál s Williamsem 2:5. Hrát jsem ho bohužel neviděl a tak můžu spekulovat jen podle výsledků,že nebude mít oslnivou formu.A aby porazil Maguira,musel by hrát výborně.To je už zkušený borec,který se stabilně dostává do finálních fází turnajů.Formu má také solidní a já nepochybuji o tom,že si Copem poradí.


TIP KO 1:5 :oops: Asi si dám radši pauzu,protože se vůbec nedaří. Cope hrál velmi útočný snooker a všechno mu tam padalo.Když už udělal chybu,tak toho Maguire nedokázal využít.Hlavně za stavu 0:1 nepotopil předposlední růžovou a tím ztratil frame.Sice ještě bojoval,ale byla to už bezmoc,protože Copovi se opravdu dařilo výborně.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 15, 2008 2:09 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

S.Davis - Gunnell TIP 1 1.8 Fortuna 15.10. 20:00

Tenhle kurz mě mile překvapil a nemůžu ho nechat ležet.Každý s kým jsem se o tom bavil,mě tento tip potrvdil,takže pauzu ještě nedám a tento tip sem musím napsat :wink:
Davis to je zkušenost sama.Poslední dobou navíc hraje velmi solidní snooker.Daří se mu,ikdyž třeba v Premier League dostal od Selbyho 0:6,tak sám Selby potvrdil,že výsledek vůbec neodpovídá a že to bylo dost vyrovnané utkání.Na Shanghai došel Davis daleko,zde porazil Robertsona 5:4,ikdyž se mu nedařilo podle jeho představ,ale koncovku zvládl dobře a postoupil. To Gunnell,který postupem mezi posledních 16 na bodovaném turnaji vyrovnal svůj rekord prostě nedosahuje Davisových kvalit.Vyřadil sice Murphyho 5:3,ale ten se letos strašně trápí a vůbec to nelze brát jako bernou minci. Jeho výkon v tomto zápase nebyl nikterak dobrý.Kazili sice oba,ale ani jeden toho nedokázal využívat.Být soupeřem někoho z nich hráč v solidní formě,musel by postoupit a to určitě momentálně Davis je.Tomuto zápasu věřím opravdu hodně.
Důvěra 8/10 GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 16, 2008 10:46 am

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

DAVIS - GUNNELL 5:4 TIP OK

a teď už snad zase najedeme na vítěznou vlnu:-)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron