Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

pon pro 01, 2008 10:14 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

zdravim takze po dlhsom case skusim zasa napisat nieco k hadzanej.
zajtra 4 zapasy a kazdy sa asi objavi na tikete:

Chorvatsko-srbsko
uz som zahral over 54,5 a over 58. momentalne sa to pohybuje na 61,5 co je tak na hrane. dalej mam zahrane srbky v hc a cistu dvojku, co tiez rapidne klesa.
pre mna vyrovnany zapas, v ktorom bookmakri zbytocne vysoko favorizuju chorvatsko. sice vyhrali jasne vzajomny zapas, ktory som nasiel 28-17 ale podla mna to bude teraz iny zapas. chor som videl v madarsku hraju strasne rychlu hadzanu (63, 64 a 70 golov v poslednych zapasoch) bez obrany a vyborne individualne pripravene v utoku. nemaju tam ale osobnost ktora to ukociruje, takze sa stane ze sa zblaznia a urobia 4-5 technickych chyb po sebe. Srbsko na papieri slabsi mancaft, ale presli v kvalde cez holandsko, co je slusne muzstvo, posledne zapasy v priprave si dali s rumunkami.
SRBSKO-RUMUNsko 34-32
SRBSKO-RUMUNsko 29-31

tipujem vysledok 32-32
a pinny znizilo over na 57 co je zasa prudko hratelne....

Nemecko-Macedonsko
zasa zahrany over 54,5 a 56. a pokukujem na hc nemecko -4,5
nemky skor rychlejsie muzstvo, velmi silna spojkova rada, na turnaji v rumunsku sklamali, ked dostali od domacich aj ukrajiny naposledy 2x vyhra nad francuzskom v domacom prostredi
domace bez najlepsej hracky radulovic, ktora mozno nastupi az na 3.zapas, v madarsku 2x debakel a takmer hanba s rakuskom. v poslednom zapase 26-28 prehra so spanielskom, ked po cely cas prehravali.
zapas dvoch muzstiev, bez formy takze asi len over

tipujem vysledok 30-26

celkovo velmi vyrovnana skupina a vela bude zavisiet od prvych zapasov, ak by srbky dokazali vyhrat, tak maju sancu aj na vitazstvo v celej skupine

rusko-rakusko
mam zahrane rusko -7,5 a silne uvazujem nad underom 57
rusky oproti poslednym rokom vyrazne oslabene, ale stale velmi silne muzstvo, v norsku nedavno porazili danky, co je slusny vysledok. Dlhodobo patria k muzstvam s najlepsou obranou a verim, ze mlade rakusanky, ktore hrali velmi slabo v madarsku im nedaju viac ako 20 golov. Rakusanky mlade druzstvo, navyse interne problemy v zvaze, hracky HYPO maju mat zastavene platy pocas turnaja. vela zavisi od motivacie rusiek. rakusankam by mala chybat este acimovic.

tipujem vysledok 30-20

svedsko-bielorusko
svedky vyhrali velmi slusne obsadeny turnaj vo francuzsku ked postupne porazili portugal, spanielsko aj francuzsko. v kazdom zapase malo golov. urcite jeden z obranarskych celkov ale pri hranici 50 golov do underu urcite nepojdem. bielorusko uplna neznama, nemam takmer ziadne info. v kvalde presli cez slovinsko, ktore je ale v utlme.
zatial nemam vsadene nic, ale pokukujem po over 50 a hc +7 na bielorusky

tip na vysledok 28-22



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 02, 2008 11:10 am

 

sipo:tak som si dal teda Srbky over 25 golov...to by mohli,ked pises ze maju utocne ladeny mansaft..k tomu Germany-1..dik za isnipiraciu.
inak mas v ponukach na Srbky este stale hranicu 55,56 ...na ten over



Nahoru Nahoru
 

úte pro 02, 2008 10:55 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

portugal-ukrajina
na tomto zapase ma zatial nic nezaujalo, hc aj u/o vyzeraju byt nastavene dobre
neviem si tipnut ani vysledok,

madarsko-rumunsko
od zaciatku tyzdna sa pomaly otocili kurzy a favorit je zrazu madarsko. podla mna opravnene, vyzera to ze chytili fazonu, finale na turnaji doma zvladli s prehladom, rumunky ale detto na domacej pode. vraj su v rumunsku nejake interne problemy (pisal mester) a aj posledne 2 pripravne zapasy so srbskom nedopadli najlepsie

mam zahrane madarky za 2,25 ale pod 1,9 by som ich nehral + over 57,5 si zahrajem tiez

tip na vysledok 31-28

norsko-spanielsko
jasny zapas a jasny vitaz, + dva timy, ktore by mali hrat standardne under.
hc ma nelaka, je postaveny prilis vysoko a este som nezabudol, ako norky neuhrali par hc na MS.
budem hrat urcite under 53,5 ak nebude inde vyssia hranica, v citanicku sa daju najst posledne zapasy a vsade malo golov

tip na vysledok 30-20

dansko-francuzsko
obe muzstva vyrazne omladene, v priprave nic moc vysledky, posledny vzajomny 31-21 v prospech danska, historicky su to underove muzstva ale v priprave hrali to velmi nepotvrdili
zatial je hranica 52,5 ale podla mna klesne na 52 alebo 51,5 a potom budem hrat over

tip na vysledok
28-25

aby som to doplnil zahral som
madarsko
madarsko over 57,5
norsko under 53,5
dansko over 50,5



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv pro 04, 2008 9:56 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

vcera 3x KO iba norky under OK

dnes nestiham nic napisat pacia sa mi svedky v hc, po prvom zapase to vypustit nemozu, takze by mali mlade rakusanky rozobrat, navyse rakusanky by zas nemali dat viac ako 22 golov

aby som to doplnil takze hrajem 2 zapasy:

svedsko -4,5 zahral som aj -5,5.
medzi muzstvami je rozdiel triedy, rakusanky su kandidat na posledne miesto v skupine svedky po vybornej priprave maju ambicie na medailu, v prvom zapase zavahali, takze urcite nebudu nastupovat s rezervou ani to nemozu vypustit, kvoli skore. cakam, ze zavru obranu a rakusanky si daju asi tolko golov ako rusku, svedky by sa mali dostat na 28-30

tipujem vysledok 28-20


chorvatsko-macedonsko over 53
som nepoucitelny, obe muzstva zahrali v prvych zapasoch uplne inak ako som cakal a padlo malo golov, v madarsku v priprave to bola prestrelka 37:27 a aj ked neocakavam uplne rovnaky vysledok, tak je ta hranica na moj vkus postavena nizko.

tip na vysledok 30-25



Nahoru Nahoru
  Profil

pát pro 05, 2008 4:50 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

vcera krasne 2x presna trefa, bolo nacase

dnes
rumunsko -francuzsko over 52
opat ako vcera hram proti vysledkom z prvych zapasov, ktore mali male skore, ale nevyzeralo to tak, francuzsky sli 15 min na over 60, potom sa to absolutne zaseklo, rumunky zasa tazili z neuveritelne formy brankarky dinu, ktora mala myslim 60% uspesnost, robili ale vela technickych chyb, ktore nedokazali madarki premenit, pocitam ze francuzsky daju par lahkych golov z brejkov a vysoke rumunske spojky sa dokazu presadit aj na postavenu obranu.

tip na vysledok 27-27

francuzsko cista 2, hc +4 a vyhra polcas+cely zapas (kurz 7,5)
pre mna absolutne vyrovnany zapas, kurzovo ale postaveny uplne inde. takze skusam hc za viac a zvysok kvoli kurzu

madarsko dansko over 51,5
pre mna zapas dna, madarky boli v zapase s rumunskom rychlejsim muzstvom ale vyhoreli uplne v strelbe hoci tocili celu zostavu, budu to urcite nahanat, comu sa danky prisposobia, danky sice prvy zapas megaunder, ale verim tomu ze teraz presadia viac strelecky
hranica je pre mna nizko, zahral som aj over 55 za vyssi kurz

tip na vysledok 29-27


norsko -ukrajina over 53
toto som povodne nechcel hrat ale ta hranica je lakavo nizko,
norky sice uhrali so spanielkami under, ale na v poslednej priprave sa cez tuto hranicu dostali z dankami aj ruskami, co nevyzeraju byt extra rychle celky skor priemer (jedine island bol 51g). ukrajina na turnaji v rumunsku 60,61 golov a defenzivnym B-eckom cro padlo pod 60, v prvom zapase over s portugalsom, ktore mi tiez nepride ako ofenzivne ladeny celok. norky musia vyhrat, podla mna daju cez 30 golov a neverim, ze udrzia ukrajinu pod 20.

tip na vysledok 31-23



Nahoru Nahoru
  Profil

sob pro 06, 2008 3:06 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

vcera striedavo oblacno, ale vysli tipy, ktore som daval na pocty golov druzstiev
dnes skusim:
nemecko-chor 2
nemky so stastim vyhrali so srbskom, a zranila sa im krause, ale aj s nou to je vyrovnany zapas a za kurz 3,1 by bo bolo hriech nehrat. co som videl tak chorvatky na mna posobili zohratejsim dojmom a takmer otocili prehraty zapas aj napriek nepriazni rozhodcov

nemecko-cro over 55,5
2 rychle muzstva, utocne velmi silne neprekvapilo by ma skore nad 60

tip na vysledok 29-31

bielorusko-rak over 49,5
je to sice na hrane ale skusim to, rakusky trener uz bude mat acimovic, co je vyrazne posilnenie ofenzivy + vyjadril sa, ze ked chcu uspiet musia hrat rychlo, proti postavenej obrane totiz nemaju sancu, z toho vyplyvaju dostihy, verim, ze sa bielorusky prisposobia

tip na vysledok 28-25

rusko -swe 2 a hc+2,5
rusky zatial nekuzali vela, skor naopak svedky vyzeraju byt v obrane neprekonatelne a ruske spojky to podla mna nezmenia, velmi malo golov, vyrovnany zapas, preto hram tieto tipy na vysledok

tip na vysledok 23-24

rusko-swe undr 51,5
vyborna obrana swediek + super ruska brankarka za slusnou defenzivou, z toho mi vychadza vysledok pod 50g

+ mam zahrane cro over 27, rak over 22 a macedonky under 28

tak u/o dnes krasne, tie muzstva nic, a nevysiel hlavne ostry tip na chorvatky ale aj tak spokojnost



Nahoru Nahoru
  Profil

ned pro 07, 2008 7:54 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

dnes som nestihal,
dal som spanielsko ale tam je vracacka pri remize

over madarsko a teraz v livku francuzky aj v hc
franc over 24,5

+ over rumunsko

norsko ma extra nelaka, ale mozno zahram over

sorry buduci tyzden sa znova posnazim nieco napisat



Nahoru Nahoru
  Profil

pon pro 08, 2008 2:40 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

vcera 2x pech, rumunky nedali v zavere gol z 2 cistych naskokov a fra nedali z poslednej sedmy, takze zial KO

dnes sa mi paci

swe-ger
swe ostry tip
swe over 23,5
zapas over 49 (pinny)

svedska obrana moze ist do ucebnic, hraju krasnu ucebnicovu agresivnu 0-6 a navyse rychly navrat do obrany, v utoku to je o jednu triedu horsie, daju si tam jednoduchy kriz a niekto to bachne z dialky. proti nemecku to moze stacit, kurz 2,7 na V je pre mna dostacujuci. aj ked vsetko hovori o under tak teraz zahram over, nemky nemaju ani taku obranu ani taku brankarku ako rusky, navyse maju podla mna lepsi utok, na jurack hrat osobku nebudu (aspon ja by som nehral, lebo ten 0-6 system funguje perfektne a zbytocne ho rozbit) a teda sa strelecky presadi. swedky tiez zakkoncovali v utoku hodne rychle a nemkam by mali dat viac golov ako ruskam

tip na vysledok 27-26


rus-mkd
mam za malicko ostru dvojecku, kurz 4,15 je lakavy ten rozdiel co som videl az taky nie je, ak ich podrzia rozhodcovia tak ako proti cro tak tam sanca je
tip na vysledok 25-26


cro-blr
cakam kym zide hranica, zatial je 54,5 a stale klesa, takze verim, ze zahram over 54
cro okrem prveho zapasu zahrali 2x over, oba som trafil, tak verim, ze aj proti bieloruskam sa presadia, bieloruska obrana je pre mna porovnatelna s macedonskou takze by som cakal aj podobny vysledok
tip na vysledok 29-27



Nahoru Nahoru
  Profil

úte pro 09, 2008 5:05 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

vcera zasa u/o fajn, ale ostre tipy nechodia vobec

dnes nestiham takze blekovo

hun-ukr over 52,5
cakal som ovela vyssiu hranicu, obe muzstva vedia davat goly, takze nie je co riesit

spanielsko +5g
mam zahranu aj cistu 2,
aj ked sa neviem trafit, stale mi tie zapasy pridu ako vyrovnane, rumunky hraju v pohode, ale spanielky tiez nie su ziadne orezavatka, v zapase s norskom hrali vyborne, nevidel som ich s ukrajinou ale neverim, ze to bude debakel



Nahoru Nahoru
  Profil

stř pro 10, 2008 4:53 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

takze vcera som konecne trafil ostry tip a to v krasnom kurze 7,1

dnes sa mi povodne nic nepacilo, ale momentalne mam uz podane kadeco, takze:

ukrajina +4 a ostra2
podobne ako vcera spanielky by nemali dostat ukrajinky nater, so spanielkami vraj boli lepsie, takze preco to neskusit

rom-ukr over 50,5 (hranica uz je vyssie)
ani jedno muzsvo nie je extremne obranne a tato hranica je postavena prilils nizko, pre taketo priemerne rychle muzstva by mala byt na urovni 53-54 golov

cro+3 (teraz uz je +3,5) a ostra 2
asi som voci ruskam zaujaty, ale nemaju byt preco taky favorit, na postavenu obranu hrat nevedia, ak ich chorvatky nepustia do brejkov, tak to udrzia vyrovnane + potrebujem horsi den ruskej brankarky
a velmi tisko uvazujem o under 57,5, rusky priemerne rychle, cro extra rychlik, je to na hrane este sa rozhodnem

swe-mac under 52,5 (uz je menej)
zapas ako stvoreny pre domace, aj ked sa mi zda kurz na dvojku nizky, a radsej zahram under, podla mna nervozne stretnutie domace zahraju brutalnu obranu, s podporou rozhodcov, svedky brania vyborne standardne, bude sa to tocit okolo remizky a dufam kvoli hadzanej, ze svedky to zvladnu

bielorusko +6,5

nemkam staci vyhrat v klude o nejake 4g, sice to nie je v ich povahe, ale zasa nemaju az taku kvalitu aby bielorusky uplne odstrelili, takze mam bielorusky v hc

denmark-spain over
som zvedavy, kde skonci hranica, ak to bude okolo 48,5 tak hovorime, o vysledku 25-25, ktory je uz overovy, co aj ocakavam, spanielky aj danky po vcerajsku unava a to sa prejavi vzdy hlavne v obrane a pocte technickych chyb a golov z brejkov, pockam si do vecera, kym ta hranica padne co najnizsie


a laka ma kombik na remizy v zapasoch
den-spa
rom-ukr
swe-mac
rus-cro

o/u zasa padli, hc na bielorusko tiez takze celkom spokojnost, skoda ze cro iba vracacka



Nahoru Nahoru
  Profil

ned pro 14, 2008 2:51 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

takze dnes bude finito


skusim moj pohlad na zapasy

rusko-nem
sice som uz raz na tomto dueli vyhral v zakladnej skupine, ale tentoraz skusim opacne a to rusky. nemky bez jurack sa budu v utoku extremne trapit, okrem jej strelby tvorila priestor aj pre pivota, kridlo a dalsie spojky. rusky sice nehraju nic moc, ale na tento nemecky vyber si daju pozor v obrane a z brejkov im mozu dat par lahkych golov.
mam zahrane under 53,5, rusky vitaz a nemky under 26


nor-spa
kvoli divakom by som prial spanielkam aby zopakovali vykon z prveho zapasu, osobne si myslim, ze to zvladnu max 1 polcas a v druhom ich norky prevalcuju z brejkov podobne ako to urobili dankam.

zatial nemam zahrane nic ale paci sa mi norsko hc-5,5 a over 49,5



verim, ze ste si pocas ME dokazali vybrat dobre a nieco zarobili,

najblizsie skusim nieco napisat v januari na MS, ak sa bude dat, lebo idem do cro a neviem, ci bude dobry internet.....


tomu sa hovori rozlucka ako hrom, plny zasah, co som nemal ani jeden den doteraz, pekny koniec roka



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron