Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

čtv úno 01, 2007 4:43 pm


Polsko – Dánsko (MS v házené 2007)

datum 1.2.2007
čas zápasu: 20:00 SEČ

O samotném zápase toho moc nenapíši, můj tip je spíše statistický, zaujala mě totiž hranice proměněných 7 metrových hodů, kterou vypsal bwin na tým polska. Rozhodl jsem se tudíž prostudovat různé statistiky a vyplynulo mi z nich, že se tento tip hrát dá.
Proti týmu Dánska se házelo v každém utkání poměrně hodně „sedmiček“ naposled ve čtvrtfinále proti Islandu dokonce 8 z toho 6 proměněných
Maďarsko 6/4 (počet/proměněné)
Angola 4/3
Norsko 2/1
Chorvatsko 6/5
Španělsko 6/3
ÄŚR 3/1
Rusko 3/2

Nutno říct, že zápas s Norskem byl poslední zápas v základní skupině, kde už měl tým Dánska postup tou dobou jistý, to stejné zápasy s ČR a Ruskem v další skupině. Podle mě už se v těchto utkáních tolik nebojovalo a Dáni tudíž ani tolik nefaulovali.
V tĂ˝mu Polska chodĂ­ na sedmiÄŤky Jachlewski a Tluczynski, jejich statistiky tu rozepisovat jiĹľ nebudu, ale nepatří urÄŤitÄ› mezi extra třídu v promÄ›Ĺ



Nahoru Nahoru
 

sob úno 03, 2007 11:49 am

 

KO :roll: 3. sedmu proměnili až v prodloužení, což se nepočítalo nakonec :(



Nahoru Nahoru
 

sob úno 03, 2007 8:40 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte led 02, 2007 2:41 pm
Příspěvky: 147
Bydliště: Olomouc

Nemecko - Polsko

04.02.2007

Kurz/Rate 1.926 (10bet)

7/10

under 53.500

Stejne jako v semi jdu do underu u nemeckych hazenkaru. Finale bude urcite opet nervozni, s durazem na obrany. Pokud jsem ocekaval nizky pocet branek u zapasu GER-FRA (nakonec jen 42), tak under u druheho semi POL-RUS me trochu i prekvapil. Polaci maji vytecny utok, nejmene branek vstrelili ve skupine Francouzum (22) a prave Nemcum (27). Hlavnim duvodem pro tip je ovsem fakt, ze s rostouci dulezitosti zapasu klesa obecne na MS pocet branek. Ze vzaj. zapasu, ac v nem padlo jen 52 branek, jakozto i ostatnich "prestrelek" ve skupine (zejmena proti slabsim souperum), se vychazet neda.
Ocekavam. stejne jako v obou semi, urputny boj a tesny vysledek, proto vidim urcitou hodnotu i v hcp 3,5 na Polaky, ten ovsem najdete jen v nekterych kamennych SK.

_________________
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: